Konkursas

Komand nariai stengsi isiskirti savo spalvinga apranga, komandai bdingais akcentais (kepuraitmis, skarelmis, logotipais), nesi mokykl vliavas, plakatus. Renginio pradioje vyko komand prisistatymai. Dalyviai dainavo, skandavo, oko, sportavo. Visi stengsi rodyti, kad moka rpintis savimi, saugoti ir stiprinti sveikat, gytas sveikatos inias sugeba taikyti praktikai, yra fizikai aktyvs ir krybingi. Konkurso rungtys reikalavo ne tik greiio ir vikrumo, bet ir atidumo, tikslumo, sumanumo ir dmesio. Norint laimti reikjo ne tik ini, bet ir komandinio darbo gdi, tarpusavio susiklausymo. Uduotys buvo linksmos, todl renginyje vyravo pakili ir diaugsminga nuotaika, sveikas azartas. U dalyvavim konkurse visi buvo apdovanoti sveikuolikais prizais ir simbolinmis dovanlmis. Nugaltojams buvo skirtos taurs, diplomai, medaliai. Kol komisija skaiiavo balus, konkurso dalyvius linksmino vaik oki grup, dainavimo studija. Nors i iauli ir nepavyko parveti taurs ir medali, Ramygal treiaklasiai gro laimingi, gerai nusiteik ir pilni spdi.