Futboliukas

iais metais Ramygalos gimnazija buvo svetinga ir leido visas 6 taures ikovoti sveiams: 4 taurs ivyko Vilkij, po vien Raseinius ir Panevio r. Velio gimnazij. eiminink komandos tapo tik prizininkais vairiose amiaus grupse: darelinuk grupje treti liko Ramygalos vaik lopelio-darelio Gandriukas futbolininkai, pirmok grupje antr ir trei viet ikovojo Vtros ir Viesulo komandos (mokytoja Laima ernien). Treiok grupje treia liko Ereli komanda (mokytoja Nijol Navalinskien). Penktok grupje antr viet ikovojo 5a klass atstovai (mokytoja Giedr Maelien). Varybas organizavo Ramygalos gimnazijos kno kultros mokytojai metodininkai Giedr Maelien ir Egidijus Marozas bei seninijos sporto metodininkas Mindaugas Marozas.