Sveikatos akademija 2

14 klasi mokini konkurse Sveikatos enciklopedija I vieta paskirta ms gimnazijos 2a klass mokiniams (mokytoja Dal Briaunien), II vieta 2b klasei (mokytoja Asta emkauskien). 14 klasi mokini konkurse Sveikatos reklama I vieta 3a klasei (mokytoja Vilma Kuien), II vieta 4a klasei (mokytoja Gerda Navikien). Akcijoje Sveikatos alyje u kolia I vieta 3a klass mokinei Augustei Buzitei (mokytoja Vilma Kuien). Akcijoje Sveikatos medis u individual krybin darb III vieta 1a klass mokinei Dominykai Kaliasaitei (mokytoja Laima ernien). Akcijoje Draugysts taku u sukurt atviruk draugui III vieta 2a klass mokinei Rugilei Karaleviitei (mokytoja Dal Briaunien), padka skirta 3b klass mokinei Karolinai ilinskaitei (mokytoja Nijol Navalinskien). Akcijoje Gyvenkime sveikai tarp 58 klasi mokini I vieta 7b klass mokinei Vestai Vertelkaitei (socialin pedagog Aura Volkovien). Akcijoje Draugysts taku u sukurt draugysts juost I vieta 5b klass mokini komandai (klass vadov Alma Petrauskien), III vieta 7a klass mokiniams (klass vadov Asta Brazdionien). Akcijoje Sau ir kitiems u sukurt tolerancijos mozaik III vieta 6a klass komandai (klass vadov Olga Alejnien). Sveikiname ir linkime tokio pat aktyvaus dalyvavimo ir kituose konkursuose!