Adventiniai skaitymai

advent_skait3_2015advent_skait4_2015Antrokai patys skait L.Gutausko, E.Urbiens, V.Raicko, M.Grips, O.Proislerio, T.Janson, D.Rodario, B.Ferero tekstus, lietuvi mitologines sakmes, sek pasakas be galo, min msles. Kiekvieno skaitymo pabaigoje vis laukdavo siurprizai, kaip nors susij su skaitytais tekstais: diovinti obuoliai ir kriaus, rieutai, Peps ir Karlsono uogiens, migdolai, vynuogs, o kart visi pasigamino ir paragavo Led krslo i D. Rodario pasakls. Antrokai diaugsi skanaudami vairi oleli arbat, moksi jas atpainti, o Lugn su mama net sausainli visiems ikep. Vaikus ild ne tik arbata, bet ir bibliotekininki svetingumas ir nuoirdus bendravimas. Po i skaitym ne vienas antrokas tapo oficialiais bibliotekos skaitytojais, net parau savo apsisprendim patvirtino. Tai buvo puikiausia dovana mokytojai ir visiems, kas prisidjo prie aunios adventini skaitym idjos.