Pamokų laikas

  • 8.00—8.45
  • 8.55—9.40
  • 9.50—10.35
  • 10.55—11.40
  • 11.55—12.40
  • 12.55—13.40
  • 13.50—14.35
  • Nuorodos

    Skaitiklis

    „LadyGolas“ U14 Lietuvos finalas

    ladygolas_u14_2024_2Balandžio 10 dieną Ramygalos gimnazijos salės futbolo merginų komanda, treniruojama fizinio ugdymo mokytojo eksperto Egidijaus Marozo, dalyvavo merginų salės futbolo žaidynių „Lady golas 2024“ U14 superfinale. Jo metu netrūko permainingų kovų ir daugybės baudinių serijų. Mūsų gimnazijos komanda šiemet buvo priversta dalintis 5–6 vieta su Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos futbolininkėmis.


    Gimnazija.


    Tarptautinė matematikos olimpiada „PANGEA 2024“

    pangea3_2024pangea2_2024pangea_2024Pradinių klasių mokiniai įsitikino, kad mokslo šaknys karčios, o vaisiai saldūs! Mokytoja Gerda Navikienė informavo, kad į mūsų mokyklą atkeliavo medaliai, diplomai ir dovanos tarptautinės matematikos olimpiados „PANGEA 2024“ nugalėtojams! 2 klasės mokinys Adomas Šipelis užėmė III vietą, 4a klasės mokiniai Aidas Gudaitis, Osvaldas Rimša ir Kajus Adomas Šulskis užėmė II vietas. Sveikiname nugalėtojus bei jų mokytojas Astą Kuodytę ir Gerdą Navikienę!


    Pažintis su Metų knyga

    pazintis_su_knygaBalandžio 9 ir 11 dieną pradinių klasių mokytojų Gerdos Navikienės ir Laimos Dirsienės 4a ir 4b klasės mokiniai dalyvavo netradicinėse lietuvių kalbos ir literatūros pamokose, kurios vyko Ramygalos miesto bibliotekoje. Čia jau ne vienerius metus skaitytojai buvo kviečiami skaityti ir balsuoti už labiausiai patikusią Metų knygą. Bibliotekininkė Audronė Kaupienė ketvirtokus supažindino su „Metų knygos rinkimai 2023“ knygų vaikams kategorijoje dalyvaujančiomis knygomis bei jų autoriais. Skaitydami, analizuodami, diskutuodami, gilindamiesi į pasakojamas istorijas mokiniai išgyveno tikrą jausmų gamą: užjautė  mokslininkę ir žuvų draugę Sabihą Kasimati, leidosi į pavojingus žygius kartu su partizane Magdute, klausėsi balkono turėklo klavišais grojančios mergaitės, žavėjosi jūrų muziejuje gyvenančiais charakteringais pingvinais, šildėsi „Saulės – dangaus karalienės“ spinduliuose. Ketvirtokams teko tikras galvosūkis – išrinkti geriausią!


    Galerija.


    Atvelykio margučių karuselė

    marguciu_karusele3marguciu_karusele2marguciu_karuseleMargutis – gyvybės, derlingo pavasario ir sočių metų simbolis. Margučių spalvos turi ypatingą prasmę. Raudona spalva simbolizuoja gyvybę, juoda – žemę, mėlyna – dangų, žalia – augmeniją, geltona – javus. Atvelykio proga gimnazijos specialiosios pedagogės Audronė Gvergždienė ir Vaida Masiokienė su 7a ir 7b klasių mokiniais, lankančiais šių specialisčių užsiėmimus, balandžio 8 dieną surengė „ Atvelykio margučių karuselę“. Renginio dalyviai margino putpelių kiaušinukus, dalinosi marginimo patirtimi, įvairiais būdais dažytų margučių nuotraukomis.


    Atvira pamoka

    Balandžio 8 dieną vyresnioji matematikos mokytoja Inga Bubinienė vedė atvirą matematikos pamoką 8a klasėje „Sudėtingesnės nelygybės“. Kadangi tai buvo pirma pamoka po Velykų, po atostogų, pamokos pradžioje mokiniai svarstė, kokių matematinių ųždavinių galima sugalvoti apie margučius. Aiškinantis temą, mokytoja rėmėsi mokinių patirtimi, taikė įvairius darbo metodus.

    Edukacinė išvyka

    3a_saugminaPradinių klasių mokytojos metodininkės Vilmos Kučienės 3a klasės mokiniai labai mėgsta išvykas, žygius, netradicines pamokas už klasės sienų. Balandžio 9 dieną Panevėžyje trečiokai tęsė pažintį su profesijomis. Šį kartą jie susipažino su siuvėjo profesija, kuri mūsų dienomis labai populiari. Įvaldžius siuvimo meną, atsiveria naujos galimybės. Galime kurti verslą, užsiimti individualia veikla, galime vilkėti tokius drabužius, kokių nenusipirktume parduotuvėje ir kurie mums idealiai tinka. Siūdami ir atlikdami rūbų taisymo darbus, galime originaliai ir išradingai pasipuošti. Atvykę į siuvyklą „Saugmina“ mokiniai sužinojo, kas yra siuvėjas, ką jis veikia. Po to, vadovaujami edukatorės, pasiskirstė darbus ir kibo į „savo“ veiklą: matavo, kirpo medžiagą, mokėsi  siūti. Mokiniai sužinojo apie siuvyklos veiklą, kur „iškeliauja“ pasiūti rūbai. Užsiėmimo metu trečiokai lavino skaičiavimo, projektavimo, problemų sprendimo būdų paieškos, komandinio darbo ir pristatymo įgūdžius. Mokytoja džiaugėsi, kad edukacinės veiklos metu mokiniai buvo aktyvūs, smalsūs, kūrybingi, sėkmingai mokėsi ir sumaniai sprendė problemas.


    Galerija.


    Projektas „Kiemas+“

    projektas_kiemas2Ramygalos gimnazijos Mokinių parlamentas, kuriam vadovauja Deividas Liberis (IIa), daug nuveikė, kad mūsų mokyklos mokiniai įsitrauktų į projekto „Kiemas +“ veiklas. Balandžio 2–5 dienomis projekto dalyviai domėjosi ir nagrinėjo Ramygalos istoriją, kalbino žmones, prisidedančius prie Ramygalos miesto puoselėjimo ir garsinimo. Kultūros centre du vakarus jie rinkosi stebėti profesionalių aktorių šokio spektaklius, o svarbiausia, Deivido nuomone, laužė savo pačių vidines „tvoras“. „Mes esame kaip kiemas, su savo principais, įsitikinimais ir pomėgiais, tačiau visas šias savybes laikome aptvėrę tvoromis, kad tik niekas neįeitų į tą kiemą. Projekto metu stengėmės laužyti ne tik savo „tvoras“, bet ir vidines tvoras žmonių, iš kurių mokiniai ėmė interviu. Jaunuoliai domėjosi senojo Ramygalos malūno vadovės Vitalijos Plučienės pomėgiais ir vaikystėje iškrėstomis išdaigomis. Krašto šviesuolė, keramikė Laima Kiškienė papasakojo, kaip atsirado „Savų erdvių“ rezidencija. Mokytojos Astos Žemkauskienės istorijos pamokos apie Ramygalą sužadino mokiniuose meilę gimtajam miestui. Su performanso meiste Ieva jie aptarė performanso subtilybes. Dėkojame aktoriui Raimondui Kleziui ir „No shoes“ teatrui už suteiktą galimybę dalyvauti ir būti šio projekto partneriais“.
    Arvydo Gudo fotografijos.


    Galerija.


    Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu