Ramygalos gimnazija Konstitucijos egzaminas
Parašė Admin· 2020-11-20

konstitucijos_egzaminas_2020LR Teisingumo ministerija jau keturioliktą kartą organizavo visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją, kuri šiais mokslo metais vyko neįprastai. Dėl Covid-19 pandemijos Konstitucijos egzaminas buvo  organizuotas nuotoliniu būdu. Ramygalos gimnazijos istorijos vyresniosios mokytojos Vaidos Bakšienės paskatinti, lapkričio 11-dieną IV klasių mokiniai, besiruošiantys laikyti istorijos egzaminą, bei II, 8 ir 6 klasės mokiniai, pasirinkę pasitikrinti savo žinias apie pagrindinį valstybės įstatymą, kaip ir beveik 17 tūkstančių asmenų visoje Lietuvoje, laikė Konstitucijos egzaminą.

Geriausias žinias apie pagrindinį valstybės įstatymą savo amžiaus grupėse pademonstravo IV klasės mokinė Aistė Janionytė ir 6a klasės mokinė Dominyka Kaliasaitė, surinkusios po 14 teisingų atsakymų iš 15. Mokytoja džiaugiasi IV klasės mokiniu Modestu Lipickiu, kuris savo amžiaus grupėje surinko 13 taškų.

Sveikiname geriausiai pasirodžiusius ir visus egzamine dalyvavusius mokinius, nepabūgusius techninių iššūkių ir praktinių užduočių, bei tikimės jų aktyvaus dalyvavimo ir kitais mokslo metais.