Ramygalos gimnazija Išvyka
Parašė Admin· 2020-09-23

isvyka_iaSaulėtą rugsėjo 18 dienos penktadienį Ia klasės mokiniai su savo klasės vadove Asta Naulickiene dalyvavo edukacinėje-pažintinėje išvykoje. Devintokai pakilo į apžvalgos bokštą, nuo kurio atsiveria Šiaulėnų ir Šaukoto apylinkių vaizdai. Iš bokšto viršaus pamatė ne tik Radviliškio miestą ir jo apylinkes, bet ir Rėkyvą. Pasivaikščiojo prie bokšto įrengtu pėsčiųjų taku ir aplankė Kudino piliakalnį, kuris dar kitaip yra vadinamas Šiaulės kalnu.

Antroje išvykos dalyje mokiniai lankėsi „Rūtos“ šokolado muziejuje. Čia ne tik išgirdo šokolado istoriją, praplėtė žinias apie senųjų Centrinės Amerikos gyventojų kultūrą, Europos karalių ir Lietuvos dvarų gyvenimą, bet ir sužinojo, kaip kakavmedžio sėklos virsta šokoladu, suprato, kuo skiriasi juodasis nuo baltojo šokolado, patyrė kūrybos džiaugsmą. Muziejaus dirbtuvėse išvydo visą šokoladinių saldainių gaminimo procesą bei patys trumpam tapo šokolado meistrais! Derindami šokoladą su įvairiais pagardais savo rankomis gamino šokoladinius saldainius ir čia pat jų ragavo. Namo grįžo su pačių pagamintų skanėstų lauknešėliu, įspūdžiais ir naujomis žiniomis.

Trečioje edukacinės-pažintinės išvykos dalyje mokiniai apsilankė pabėgimų kambaryje „QUEST ROOM“. Čia prireikė ir pastabumo, ir loginio mąstymo, ir netradicinių sprendimų bandant įveikti užduotis.  Kelionę užbaigė Akropolio prekybos cente, kol vieni pietavo, kiti drąsiai savo jėgas išbandė ledo arenoje.


Galerija.