Ramygalos gimnazija Futbolas
Parašė Admin· 2019-06-17

futbolas3_2019Birželio 6 dieną Kaune įvyko 2019 metų Lietuvos mokyklų U-13 „Golo“ varžybų superfinalas. Jame dalyvavo ir Panevėžio apskrities nugalėtojai, Ramygalos gimnazijos 5–6 klasių jaunieji futbolininkai, treniruojami kūno kultūros mokytojo Egidijaus Marozo. Į šias finalines varžybas ramygaliečiai patenka jau trečią kartą nuo 2007 metų. Grupėje įveikę Vilkaviškio komandą 3:2, Klaipėdos komandą 2:1, pusfinalyje rezultatu 1:1 sužaidė su Utenos komanda. Teko mušti 9 metrų baudinius. Po sėkmingos baudinių serijos Ramygalos komanda pateko į finalą. Pirmi įmušė įvartį ir ilgą laiką pirmavo 1:0. Po poros apmaudžių ramygaliečių klaidų Šiaulių komanda įsiveržė į priekį ir, likus žaisti 1 minutei, pirmavo 2:1. Paskutinę antro kėlinio minutę geriausias Ramygalos komandos puolėjas Svajūnas Vasiliauskas (6b) išlygino rezultatą. Jis viso turnyro metu pelnė 5 įvarčius ir buvo pripažintas rezultatyviausiu finalinio turnyro žaidėju. Pasibaigus pagrindiniam žaidimo laikui teko mušti baudinius nugalėtojui išaiškinti. Čia komandos gelbėtoju tapo jos kapitonas Vakaris Kučys (6a). Stojęs į vartus, jis atrėmė net du šiauliečių baudinių smūgius ir pelnė pergalingą įvartį iš baudinio. Komandos trenerio žodžiais tariant, ši futbolo pasaka baigėsi Ramygalos jaunųjų futbolininkų pergalės šokiu aikštės viduryje: jie tapo 2019 metų Lietuvos mokyklų čempionais iš 350 komandų. Rungtynių organizatoriai iš kiekvienos komandos rinko futbolininką „Sąžiningo žaidėjo“ prizui gauti. Ramygalos komandoje jis atiteko Lovariui Aleksandravičiui (5b).

Gegužės 18 dieną Kaune vyks U-17 superfinalai. Juose dalyvaus kita Ramygalos gimnazijos futbolo komanda, kuri bandys pakartoti jaunesniųjų savo draugų sėkmę.

Sveikiname Arną Pupkevičių (4b), Kamilę Bružaitytę (5a), Roką Petravičių (5a), Lovarį Aleksandravičių (5b), Edgarą Kvedarą (5b), Skaistę Ulytę (5b), Vakarį Kučį (6a), Deimantą Urboną (6a), Aivarą Zupką (6a), Pijų Kiuberį (6b), Eidvilę Staniulytę (6b), Svajūną Vasiliauską (6b) ir jų trenerį Egidijų Marozą!