Olimpiada

Ramygalos gimnazijos IVb klasės mokinys Domantas Augulis dalyvavo 62-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etape ir užėmė I vietą. Sveikiname Domantą ir jo chemijos mokytoją Galiną Zyubą!

Olimpiada

Sausio 17 dieną vyko Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados III gimnazijos klasių mokiniams savivaldybės etapas. Ramygalos gimnazijos anglų kalbos mokytojos metodininkės Rimos Kerbelienės mokinė Derya Iric (IIIb) užėmė I vietą ir kovo 9 dieną su savo mokytoja yra kviečiama į šalies etapą Vilniuje. Sveikiname Deryą ir jos mokytoją!

Tinklinis

tinklinis_2024Sausio 18 dieną Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijoje vyko 2023–2024 m. m. Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų tinklinio varžybos. Ramygalos gimnazijos komanda užėmė I vietą. Sveikiname Agnių Markevičių (8a), Matą Misiūną (Ia), Kajų Pridotką (Ia), Matą Stankevičių (Ia), Gytį Zabielą (Ia), Matą Melniką (IIa), Nojų Ulį (IIb), Žygintą Petrauską (IIIa) ir jų fizinio ugdymo mokytojus Egidijų Marozą ir Gintautą Stanevičių!

Pilietinė iniciatyva „Pergalės šviesa“

sausio13_2024Sausio 12 dieną Ramygalos gimnazijos languose dešimčiai minučių buvo uždegtos vienybės, atminimo ir pergalės žvakutės. Gimnazijos bendruomenė prisijungė prie Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti organizuotos pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“. Kartu su kitomis Lietuvos švietimo įstaigomis, valstybės institucijomis, organizacijomis bei visais Lietuvos  žmonėmis paminėjo prieš trisdešimt trejus metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių. Su mokytojais mokiniai prisiminė 1991 metų sausį, kai vienybės ir laisvės siekio vedini  Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės Nepriklausomybę. Mokinių įsisegtas mėlynas neužmirštuolės žiedas liudijo jų pasiryžimą išsaugoti laisvės gynėjų atminimą. Ramygalos kultūros centras, vadovaujamas Loretos Kubiliūnienės, suteikė progą I–III klasių mokiniams atrasti asmeninį santykį su Sausio 13-ja. Kultūros centre gimnazistai žiūrėjo jautrų, išjaustą, labai tikrą Gabrielės Račinskienės vadovaujamos Jaunimo teatro trupės „8'ta scena“ spektaklį „Tankai girdėti netoli“. Žiūrovai nuoširdžiai plojo pasirodymo režisieriams ir atlikėjams: Rūtai Malciūtei, Giletai Švilpaitei, Augustei Buziūtei, Laurai Tarulytei, Dominykai Kaliasaitei, Patrikui Dangveckui, Deividui Liberiui, Danieliui Naujaliui.

Futbolas

futbolas2_2024Sausio 11 dieną fizinio ugdymo mokytojo eksperto Egidijaus Marozo treniruojama komanda Utenoje dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių (gimusių 2009 m. ir jaunesnių) futbolo 5 prieš 5 tarpzoninėse varžybose. Jaunosios Ramygalos gimnazijos futbolininkės užėmė II vietą. Ačiū joms už kovą ir linkime sėkmės Ladygolo turnyre!

Futbolas

futbolas_2024Sausio 10 d. Dembavos progimnazijoje vyko 2023–2024 m. m. Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų merginų 5 prieš 5 futbolo varžybos. Fizinio ugdymo mokytojo eksperto Egidijaus Marozo treniruojama Ramygalos gimnazijos merginų komanda iškovojo I vietą. Sveikiname Justiną Jakaitytę (8a), Austę Miliūnaitę (8a), Austėją Petkevičiūtę (8a), Aidą Januševičiūtę (7a), Ievą Safronovaitę (7a), Gabiją Zupkaitę (7a), Meidą Levickytę (7b), Ugnę Okockytę (7b), Brigitą Navickaitę (6a), Emiliją Dangveckaitę (6b) ir jų trenerį!

Konkursas

kaledinis_atvirukas_2023Trys antros klasės mokiniai: Adomas Janionis, Rimgailė Striškaitė ir Urtė Žalneriūnaitė dalyvavo Panevėžio rajono savivaldybės šeimos tarybos organizuotame konkurse „Mano šeimos kalėdinis atvirukas“. Urtės Žalneriūnaitės atvirukas pateko tarp šešių geriausiai šeimos temą atskleidusių atvirukų ir buvo apdovanotas specialiuoju prizu. Sveikiname Urtę ir jos mokytoją Astą Kuodytę!