Ib edukacin ivyka Krekenav

paberzepaberze2paberze3Spalio 9 dien Ib klass mokiniai su savo klass vadove Danguole sinaite lanksi Krekenavos regioniniame parke. Susipaino su modernia parko lankytoj centro ekspozicija, 125 laipteliais ulipo naujo apvalgos bokto aiktel, nuo kurios i 30 metr aukio atsiveria kvap gniauianti panorama Nevio ups senvages ir ledynmeio suformuot Nevio slnio kratovaizd. Mokiniai pabuvojo Tvo Stanislovo myltoje Paberje, kur kurtas lietuvi ryt siekti laisvs primenantis muziejus, vienintelis Lietuvoje skirtas 1863 met sukilimui.

7ab edukacin ivyka Vilni

7ab_vilniusSvarbiausias istorijos mokymo tikslas padti mokiniams formuoti istorin smon ir supratim. Istorijos mokytoja metodinink ir 7a klass vadov Neringa Ramanauskait kartu su 7b klass vadove Viktorija Pakeviiene savo aukltiniams spalio 14 dien organizavo gyvosios istorijos pamok edukacin ivyk Vilni. Skaityti toliau...

Paskaita-mokymai

paskaita-mokymaiSpalio 14 dien IIa ir IIb klasi mokiniai ne iaip klaus, o aktyviai dalyvavo lektoriaus psichologo Nerijaus Oginto paskaitoje-mokymuose aling proi psichologiniai aspektai. Minta paskaita Panevio rajono savivaldybs Visuomens sveikatos biuro vykdomo projekto Protas painti, valia pasirinkti dalis.

Akcija

buk_saugusPrevencins akcijos Bk saugus, moksleivi metu Panevio apskrities priegaisrins gelbjimo valdybos pareignai lanksi ms gimnazijoje. Pirmosios gaisrins saugos pamoklje jie supaindino 1a ir 1b klasi mokinius su ugniagesi gelbtoj darbu, parod itraukas i nelaims vietos, tikrino gytas gaisrins saugos inias. Aktyviausi pirmokliai buvo apdovanoti pamok tvarkaraiais.

Kvadratas

kvadratas2014Spalio 9 dien Naujamiesio vidurinje mokykloje vyko gimnazij ir vidurini mokykl mokini, gimusi 2004 metais, miri komand zonins kvadrato varybos. Ms gimnazijos komanda buvo antra ir pateko finalines varybas, kurios vyks spalio 16 dien Naujamiesio vidurinje mokykloje.

Koving, puikiai aidusi komand sudar ketvirtokai: Vakaris Samsonas, Ignas Banaitis, Nedas Valikonis, Dovydas iaulinskas, Matas Martyius, Evelina Petraviit, Rta Kirdeikyt, Gabriel Meinskait, Evelina Stumbryt ir Aurin Aleknaviit. Komandai vadovavo pradini klasi mokytoja metodinink Laima ernien.

Paroda

konsekracijos100Gimnazijos muziejuje veik paroda, skirta Ramygalos v. Jono Kriktytojo banyios konsekracijos 100-meiui. Dails mokytojos Laimos Kikiens vadovaujami ms gimnazijos mokiniai aplank i parod. Jiems muziejaus eiminink mokytoja Irena Zubauskien atskleid ne vien dom fakt i Ramygalos banyios istorijos.

Rudens krosas

rudens_krosas_2014Spalio 1 dien Kurganavos pagrindinje mokykloje vyko Panevio rajono mokini rudens kroso varybos, kurios buvo skirtos paminti Europos judjimo savait. iose varybose dalyvavo ir ms gimnazijos mokiniai. Varyb nugaltoju savo amiaus grupje tapo Edvinas ermuknis (8a). III viet um Renius Mikinis (5b), Rugil Kikyt (7a). Sveikiname sportininkus prizininkus ir juos varyboms parengus kno kultros mokytoj metodinink Egidij Maroz!