JAT mokymai

jat_mokymaiLapkriio 1921 dienomis ms gimnazijos mokins: Aira Basijokait (IIIa), Ieva Kriinait (IVa), Karolina Ro Niktelyt (IVa), Neringa Juozaityt (IIIb), Raimonda Samsonait (IIIa), Aldona Skiauteryt (IIIa) dalyvavo Panevio rajono vietos veiklos grups ir V Creativitas organizuotuose Panevio rajono jaunj ambasadori tinklo (JAT) mokymuose.

Paroda

paroda1paroda2paroda3paroda4Gimnazijos muziejuje veik paroda, skirta Lietuvos kariuomens dienai. Jos eksponatai liudija, kad Lietuvos nepriklausomybs kovose dalyvavo ir ms krato mons. Parodos lankytoj dmes galjo patraukti liudijimo ratas, kad 1928 metais ms kratiet, tuomet jaunesnj puskarinink Stas Kraujal Respublikos Prezidentas Antanas Smetona apdovanojo Lietuvos nepriklausomybs 10 met jubiliejiniu medaliu. Muziejuje saugomas laikraio Ramygalos odis numeris, skirtas Lietuvos savanoriams Ramygalos progimnazijos mokiniams Jonui Ambroui ir Stasiui Klimaiiui, uvusiems kovose su lenkais.

Susitikimas su Yoga Rave komanda

yoga_ravePanevio rajono savivaldybs Visuomens sveikatos biuras teik puiki dovan ms gimnazijos mokiniams susitikim su Yoga Rave komanda. tai kodl lapkriio 27 dien akt salje vyravo atsipalaidavimo ir draugikumo atmosfera. is nemokamas vakarlis su okiais, gyva muzika, lsmu, joga ir meditacija tai kitoks, smoningas linksminimosi bdas, be alkoholio, narkotik ir cigarei, galimyb pailsti su gera energijos doze ir palti nesispraudus standartinius linksminimosi rmus.

Akcija Spalvos ildo

spalvos_sildo2014Trumpja dienos... Aplink tamsu, niru... Neliko gamtoje spalv. Kad lidesys ir slogi nuotaika nepasiekt, Jotaini skyriaus bendruomen paskelb jau tradicija tapusi akcij Spalvos ildo. Smagu buvo kiekvien dien stebti skirting spalv drabuiais pasipuousius ir nuolat besiypsanius bendruomens narius. Jotaini skyrius kvieia kitais metais vis Ramygalos gimnazijos bendruomen prisijungti prie ios aunios akcijos!

Rudens grybs

rudens_gerybesRudeniui baigiantis Ramygalos gimnazijos Jotaini skyriaus mokiniai buvo pakviesti Maj kinink teorin ir praktin seminar Rudens grybs. Kaip tikrame seminare vyko dalyvi registracija, kiekvienas gavo seminaro program. Teorinje dalyje mokiniai iklaus, atpaino ir tvirtino savo inias apie vairias rudens grybes. O koks gi seminaras be praktins dalies! Kokie gi maieji kininkai be praktins uduoties!

Dirbo visi. Gamino salotas, ukandles i darovi, o kok puik obuoli pyrag ikep! Dar viena smagi seminaro dalis judrieji aidimai. gytos inios, geros emocijos, pai paruot valgi degustacija ir, inoma, 4 valand seminaro dalyvi paymjimai. Taip Jotaini skyriaus mokiniai atsisveikino su rudeniu.

Konkursas ini lyderis

ziniu_lyderisLapkriio 27 dien gimnazijos akt salje susirink 24 IIV klasi mokiniai rungsi ini lyderio konkurse. Kad pasiekt final, konkurso dalyviams teko veikti atrank ir dar du turus. Skaityti toliau...

Viktorina-konkursas Msls kitaip

misles_kitaipBaltos lankos juodos avys, kas imano tas jas gano. i ir dar kitos devynios msls lapkriio 1014 dienomis buvo umintos pradini klasi mokiniams viktorinos-konkurso metu Msls kitaip. irdami msls stilizuot pieinl (pieinli autor dailinink Elena S.), mokiniai su savo mokytojomis msli lape turjo parayti pai msl. Praddama i viktorin-konkurs jos organizator ms gimnazijos logoped Jurgita Pakyt suteik renginio dalyviams visik krybos laisv. Pagal duot pieinl buvo galima sukurti ir nauj msli. Labai krybingi ir iradingi buvo 2b ir 3b klass mokiniai su savo mokytojomis, o greiiausi ir aktyviausi msli inovai 4a klass mokinukai. Pirmokai, padedami mokytoj, labai stengsi ir beveik nenusileido savo vyresniesiems draugams. ioje viktorinoje-konkurse pralaimjusi nebuvo. Nugaljo mokini bei j mokytoj krybingumas, draugikumas, bendradarbiavimas, aktyvumas, kruoptumas.