Vasaros futbolo stovykla

dsc_0969

Rugpjio mnes Ramygalos seninijoje vyko 2 savaii futbolo mokykll pagal Lietuvoje jau kelerius metus vykstant socialin projekt ,, Linksmoji vasaros futbolo mokykla. Projekto tikslas grinti vaikus stadionus. iais metais i eiasdeimt alies mokykl, pareikusi nor tapti projekto dalyvmis, buvo atrinkta lygiai dvideimt. Lietuvos futbolo federacijos projekt, vykdom kartu su Lietuvos kno kultros ir sporto departamentu, traukta ir Ramygalos gimnazija. Ms gimnazija projekte dalyvauja jau antr kart per ketverius metus.

Skaityti toliau...

Gimnazistes ivyka Rusij !

rusijaMs gimnazijos mokin Ramut Kavaliauskait liepos 6-28 dienomis moksi Tarptautinje rus kalbos vasaros mokykloje Moskovija. (Kvietim i mokykl ji gavo skmingai sudalyvavusi respublikinje rus kalbos olimpiadoje. Kartu su moksleiviais i Delio, Pekino, Helsinkio, Prahos, Minsko, Rygos ir kit pasaulio miest Ramut 3 savaites tobulino rus kalbos gdius, dalyvavo domiuose kultriniuose ir sporto renginiuose, ekskursijose po Maskvos Kremli, Sergijaus Posad, Kosmonautikos muziej.

Rugsjo 1-oji - Mokslo ir ini diena

Nuskambjs pirmasis skambutis mokykl sukviet visus - nuo pai maiausi, kurie dar tik eng pirmuosius, taiau tvirtus ingsnius mokyklos link, iki t, kuriems ie metai jau paskutiniai ir greitai jie pakels sparnus. Nuoirdiausi sveikinimaipuo vis ventje susirinkusi sielas, o nuostabs jaunj okj okiai ild nuo varbaus rudeniko oro.

vents pabaigai mokiniai jau tradicikai sudainavo Sauliaus Mykolaiio dain "Nupieti pasaul".

foto album

Dmesio dmesio!

rugsejo1

Paskutinis skambutis

p1310445_t2Gegus 27 dien ms 12-okai aismingai tiuninguotais automobiliais atve tris savo aukltojas paskutin, irdies kalbos pamok, kad pasikartot visus tuos dvylika mokyklini met. Nutils suol girgdesys, ssiuvini lap su uraytomis gyvenimo tiesomis lamjimas uleido viet Paskutinio skambuio ventei. Apie kadaise u mokyklos dur palikt vasar ir smlio pilis abiturientams primin pirmokliai. Su prasmingais gimnazijos direktoriaus, pirmosios mokytojos, aukltoj ir tio odiais, skambant fortepijono muzikai, gimnazist dainoms abiturientai buvo palydti nelengv egzamin keli.

Projektas ventieji Dievo gailestingumo liudytojai''

Ramygalos gimnazijos mokiniai dalyvavo vasario gegus mnesiais vykusiame projekte ventieji Dievo gailestingumo liudytojai. Gegus 20 d. vykusioje viktorinoje, kurioje rungsi Panevio vyskupijos komandos,
    Ramygalos gimnazijos atuntokai (Gabriel Urbonaviit 8b, Kornelija ermuknyt 8b, Deividas Kirdeikis 8b, Karolis Petroviius 8b, Vilius Glebauskas 8a) laimjo III viet. Dar geriau pasirod Ia kl. gimnazists (Rta Petrauskait , Gerda Stankeviit, Odeta elnyt, Lidija Vertelkait, Greta Karalit), kurios laimjo I viet.

Futbolo varybos

Gegus 18 - 25 d. Panevio futbolo akademijos stadione vyko kasmetins Eio golo seninij futbolo varybos, kuriose tradicikai dalyvavo Ramygalos gimnazijos mokiniai.Atnaujintame stadione ms 5-6 bei 8-9 klasi mokiniairod, jog Ramygala yra stipriausia i vis Panevio seninij, ir laimjo abiej amiaus grupi I sias vietas. Sekantis etapasvyks tame paiame stadione,bet teks varytis jau su visos Panevio apskritieskomandomis. Taigi galime pasidiaugti ia msiki pergale ir tiktis, jog ir apskrities varybose jie uims aukt viet!

Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu