okio pamoka-atsiskaitymas

sokiu_diena2015Laikydamiesi labai graios tradicijos, gimnazijos III ir IV klasi bei 4a mokiniai kovo 27 dien pakviet visus nuostabi okio vent. Akt salje okio mokytojos Renatos Rakaiens paruoti okjai mokyklos bendruomenei atsiskait, ko imoko per iuos mokslo metus. Vertinimo komisijai, kuri sudar Dembavos progimnazijos okio mokytoja metodinink Dainora Venslovien, Panevio muzikos mokyklos klasikinio okio mokytoja metodinink Rta Birbalien, ms gimnazijos direktoriaus pavaduotoja pagrindinio ir vidurinio ugdymo reikalams Regina Petrulyt, psicholog Aura Mikelaitien, logoped metodinink Jurgita Pakyt, teko irinkti oki karalien ir karali, stilingiausi por, geriausius kvikstepo, valso, daivo, ia ia ia, sambos, salsos, rumbos okjus. Rengin papild muzikos mokyklos aukltiniai. i met oki karaliene irinkta Karolina Niktelyt (IVa), o oki karaliumi Marius Adainas (IVb).

Sveikiname

Lietuvos mokini meninio skaitymo konkurso rajono etape ms gimnazijos Ia klass mokin Urt levait 912 klasi grupje um II viet. Sveikiname Urt ir jos lietuvi kalbos mokytoj Danguol sinait!

Matematikai

matematikai_2015Kovo 26 dien 58 klasi jaunj matematik olimpiados II etape puikiai seksi matematikos mokytojos Inos Babaitiens mokiniams. Aurin Karolina Kairyt (8a) um I viet, Deimant Liberyt (8b) ir Mantautas Raila (7a) III viet. ie mokiniai kvieiami respublikin olimpiad iauliuose ir Krato olimpiad Panevyje.

Ketvirtok matematikos olimpiadoje I viet rajono ture um Greta Vilinait (4a) ir ms gimnazijos Jotaini skyriaus mokin Rta Vaitelyt, II viet Ugn Volkovait (4a).

Sveikiname nugaltojus ir j mokytojas In Babaitien, Laim ernien, Rt Jukien!

Sveikiname

XXV Lietuvos mokini istorijos olimpiados II etape ms gimnazijos IVb klass mokinys Marius Adainas um II viet. Sveikiname Mari ir jo mokytoj Eugenij Naulickien!

Akcija Veiksmo savait BE PATYIؓ

be_patyciu_2015Kovo 2327 dienomis ms gimnazija prisijung prie Vaik linijos inicijuotos akcijos Veiksmo savait BE PATYIؓ. Socialin pedagog Aura Volkovien, psicholog Aura Mikelaitien ir klasi vadovai reng vairias veiklas, skirtas atkreipti dmes patyi problemas ir priemones joms stabdyti. Gimnazijos pirmame aukte parengtas naujas stendas su informacija apie elektronines patyias. Organizuota akcija-konkursas Gyvenkime draugikai. Skaityti toliau...

Projektas

projektas_jot2015Ms gimnazijos Jotaini skyriaus bendruomen vykd projekt Pavasario darbai. Skirtos iam projektui ir suorganizuotos prie pat atostogas netradicinio ugdymo dienos veikla buvo susijusi su gamtos pabudimu. Mokinukai su savo mokytojomis kalbjosi apie pirmuosius pavasarinius augalus, sugrtanius paukius bei apie vis laukianius darbus pavasar. Nors lauke oras ir nelepino, vaikai vis vien jo iekoti prabundanios gamtos poymi. Atostog metu visi sutar stebti ir pildyti grtani pauki stebjimo lapus. Aiku, nepamirta liko ir pati graiausia pavasario vent Velykos. Aptar Velyk paproius, tradicijas, pasigamin velykini dekoracij, iskubjo ilstis ir laukti tikrojo pavasario.

Konkursas

konkursas_jot2015Ms gimnazijos Jotaini skyriuje vyko meninio skaitymo konkursas, skirtas Justino Marcinkeviiaus 85-osioms gimimo metinms paminti, kuriame dalyvavo visi skyriaus mokiniai. Patys maiausieji priemokyklinio ugdymo grups vaikai pakviet visus spektakl Gryb karas.