Mokslo met ubaigimo vent

m.m.uzbaigimas4m.m.uzbaigimas3m.m.uzbaigimas2m.m.uzbaigimasBirelio 4 dien ieinanius vasar 68 ir IIII klasi mokinius pasveikino gimnazijos direktorius Algis Adainas, okio mokytojos Renatos Rakaiens paruotos okjos. Bet didiausia choreografine dovana ir staigmena tapo Marijos Aleksandraviits (3b), Sailanos Aleksandraviits (4b), Saidos Aleksandraviits (5b) ir Kamils Briinskaits (8b) atliktas rom tradicinis okis.

Paintin ivyka

6a_klaipeda6a_klaipeda2Birelio 2 dien 5a, 5b, 6a, 6b ir 7b klasi mokiniai su klasi vadovmis Olga Alejniene, Asta Brazdioniene, Ingrida Kanapeckiene vyko alia Klaipdos esant Dino park. Mokiniai turjo galimyb pabti archeologais: kiekvienas pasijuto tarsi ivyks prie milijonus met inykusi dinozaur paiek. Jie i arti pamat natralaus dydio dinozaur muliaus. Kita ivykos dalis buvo skirta nuodugniau painti gyvnijos pasaul . Ivykos dalyviai aplank zoologijos sod. Mokiniai i arti susipaino su vairiais gyvnais, juos maitino, stebjo j elgsen. Grtant namus buvo smagu dalintis kelions spdiais.

vent

svente2015Birelio 1-j Tarptautins vaik gynimo dienos proga Panevio rajono vietimo centras sureng vent Vaikysts spalvos rajono seninij vaikams. Kad ji bt smagi ir simintina, prisidjo ms gimnazijos 3a, 7a, 7b klasi mokiniai ir darbuotojai Viktorija Pakeviien, Neringa Ramanauskait, Ingrida Kanapeckien, Gerda Navikien, Renata Rakaien, Dainius Kavaliauskas. vent pradjo septintok inscenizacija Vaikysts spalvos, vliau 3a klass mokiniai parod spektakl Voro galyb, o vents dalyviams oko energingos gimnazijos okjos.

Festivalis Sportas visiems

virve3_2015virve4_2015virve5_2015Gegus 3031 dienomis ms gimnazijos virvs traukik komand kartu su savo trenere Giedre Maeliene dalyvavo jau dvideimt antrj kart vykusiame festivalyje Sportas visiems, sutraukusiame didiul br sporto entuziast. Medaliai ant ms sportinink krtini paliudijo, kad Palangoje jiems puikiai seksi.

Mokslo met ubaigimo vent Linksmi batukai

5kl.baigimasGegus 29 dien Deimantas Marozas (5a) ir Edvinas Gerdvila (5a) pasveikino papuot akt sal susirinkusius 15 klasi mokinius, j tvelius, mokytojus. Berniuk vedam vent pradjo penktoki atliktas okis kelion. vent buvo skirta ketvirtokams. J keturi geltoni rudenys ir keturi ali pavasariai subgo ms mokykl. Vaikai vis augo, tobuljo, didjo ne tik j batukai, bet ir norai, siekiai, jie iaugo savo pirmj klas. vents metu gimnazijos direktorius Algis Adainas ketvirtokams teik j pirm svarb darbo vertinim pradins mokyklos baigimo paymjim, o penktokai padovanojo po simbolin batel. penktj klas ketvirtokus palydjo pirmok, antrok, treiok, pai ketvirtok ir, inoma, penktok atliktos dainos, okiai. Ketvirtok tveli vardu kalbjo gimnazijos tarybos nar Lina Juozaitien. i diena svarbi buvo ir visiems 15 klasi mokiniams tai paskutin mokslo met diena, netrukus kalendorins vasaros pradia. Gimnazijos direktorius turjo dovan tiems, kurie gerai moksi ir elgsi, buvo aktyvs ir sportiki. Atsisveikino su mokykla iki rugsjo su daina mokyklos himnu Nupieti pasaul. Deimantas ir Edvinas pakviet visus padti ketvirtokams pasodinti medel.

Paskutin klass vadovs pamoka 4b klass mokiniams

pask.pam.4bpask.pam2.4bGegus 29 dien 4b klasje vyko paskutin pamoka pradinje mokykloje. Pirmiausia ketvirtokus pasveikino treiokai ir mokytoja Lidija Strikien. Iklaus grai posm, ketvirtokai turjo atlikti daug sunki uduoi. Kai jos visos buvo skmingai atliktos, treiaklasiai teik linksmus pradins mokyklos baigimo diplomus. Paskui 4b klass mokiniai sureng ma koncertl tveliams ir sau, prisimin ketverius metus pradinje mokykloje, iltai atsisveikino su pirmja mokytoja Nijole leviene. Po to akt salje dalyvavo mokslo met ubaigimo ventje, kur gimnazijos direktorius Algis Adainas teik pradinio mokymo baigimo paymjimus. Vaikai su tveliais pasodino savo klass puait, susipaino su savo bsimja aukltoja Alma Petrauskiene, teik jai laikus, kuriuose papasakojo apie save ir isak savo lkesius. vent vainikavo vais ir aidimai.

Paskutinis skambutis

skambutis2015Gegus 28 dien ms gimnazijos 72-osios laidos abiturientams nuaidjo paskutinis skambutis. Ta proga vienuoliktok suorganizuota vent buvo lyg nuoirdus visos mokyklos paraytas laikas. Jo angoje smagus dvyliktok pasivainjimas miestelio gatvmis, mintyse pasikartojant tok prast marrut namai mokykla namai, pasiekiant net Vadoklius (atsiveta IVb aukltoja). Toliau sek okio mokytojos Renatos Rakaiens paruot okj choreografins eiluts pasitikimas prie gimnazijos ir svarbi pastraipa aukltoj pravesta irdies kalbos pamoka. Vienuoliktok papuotose klasse miela buvo prisiminti iebt gerumo ibint, sukurt kaldin stebukl, nyktukui pastatyt namel, pasivinim laiko maina, bandym pabti supermokytojais, per imtadien pasijusti Olimpo dievais. Dar vien nuoirdi pastraipl abiturientams para pirmokai su savo mokytojomis Dale Briauniene ir Asta emkauskiene. Jie ir palydjo pas pirmsias mokytojas Nijol levien ir Laim ernien, o po to akt sal. ia jau laik rayti taigiu odiu ir daina m Snieguols Adomaitiens vadovaujami IIIa klass mokiniai. simbolines pato dutes keliavo pirmj mokytoj, gimnazijos direktoriaus, tveli ir aukltoj odiai-laikai. Abiturientai taip pat para laikus mokytojams, o su vienuoliktokais pasidalino per dvylika met sukaupta imintimi ir perdav jiems gimnazijos rakt.