Ivyka vandens ir pramog park

Puoseldami tradicij rudens atostog metu organizuoti ivyk, spalio 27 dien 5a klass mokiniai su klass vadove Giedre Maeliene lanksi VICHY vandens ir pramog parke. Penktokams tai suteik ne tik geros nuotaikos, bet ir praktini ini. Jie dalyvavo edukacinje pamokoje, kur susipaino su didiausiais jr bangas skrodianiais laivais-gigantais, suinojo i laiv atsiradimo ir likim istorijas. Vaikai susipaino su saugaus buvimo vandenyje taisyklmis, pagrindiniais gelbjimo ir gelbjimosi bdais, baseine tobulino plaukimo ir nrimo gdius, nes plaukimas ne tik viena populiariausi ms alyje sporto ak, bet ir svarbus gyvenimo gdis.

Ivyka Vilni

tikyba_vilniusRudens atostog metu, spalio 28 dien, vairi klasi mokiniai, dalyvaujantys tikybos mokytojo Manto Masioko ir okio mokytojos Renatos Rekaiens vykdomame projekte, skirtame Pavsto gyvenimo metams minti, vyko Vilni. ia lanksi v. Juozapo kunig seminarijoje, kuri aprod ir domiai apie seminarist gyvenim papasakojo kunigas Saulius Buauskas. Apie neeilinius ir vienetinius knyg egzempliorius, saugomus kunig seminarijos bibliotekoje, papasakojo bibliotekos direktor Irena Aleksandraviien. Skaityti toliau...

Edukacin ivyka Vilni

iib_vilniusSpalio 16 dien IIb klass mokiniai su klass vadove Danguole sinaite lanksi Vilniuje. Ivyka buvo labai turininga. Koks pagrindinis alies miestas i paukio skrydio, gimnazistai pasiirjo apsilank Vilniaus televizijos bokte, skaiiavo vaigdes planetariume, garbing krato istorij pasikartojo Valdov rmuose. Profesinio veiklinimo tikslu aplankyta paroda LITEXPO rmuose.

Edukacin ivyka Vilni

4a_vilniusPer vairi dalyk pamokas 4a klass mokiniai mokosi apie Lietuvos praeit ir dabart. Danai minimas Vilnius. Pradini klasi mokytoja metodinink Gerda Navikien pritar savo ketvirtok nuomonei, kad tikslinga aplankyti svarbisias sostins vietas. kelion vaikai pasikviet tvelius. Visi kartu apsilank Vilniaus arkikatedros poemiuose. Planetariume dalyvavo pamokoje Gyvnai, ibantys danguje. Kaln parke grojosi Trij kryi paminklu ir miesto panorama. Ivykos dalyviai apsilank Gedimino pilyje, apirjo ekspozicij, skirt Sausio 13-jai, udeg atminimo vakeles ant uvusij kap Antakalnio kapinse. Televizijos bokte pakil Pauki tak, dar kart visi grojosi Vilniaus panorama. U parodytas inias ivykos metu ketvirtokai buvo skatinami prizais.

Pasaulio painimo pamoka

1a_pastasingeidiems 1a klass mokiniams pradini klasi mokytoja metodinink Laima ernien pasaulio painimo pamok Laiko kelion ved Ramygalos pate. staigos virinink vaikams papasakojo, kok keli nukeliauja paraytas laikas, ko reikia jo skmingai kelionei, kiek daug moni ir koki profesij rpinasi, kad adresatas laik gaut laiku. Mokiniai susipaino su kitomis pate teikiamomis paslaugomis.

Edukacin ivyka Panev

1a_panevezysPradini klasi mokytojos metodininks Laimos erniens vadovaujamos 1a klass mokiniai paint su regionu pradjo nuo Panevio. Pirmokai lanksi Kratotyros muziejuje, kur dalyvavo edukacinje programoje Saulgros ratu. Mokiniai gilinosi Vlini vents sakralum, susipaino su Vlini paproiais ir senuoju vaki liejimo amatu, gamino vako vak. Kita edukacin programa Drugelio kelion po pasaulᓠ (2014 metais apdovanota alvarine bite, kaip viena i trij geriausi edukacini program Lietuvoje) padovanojo pirmokams paint su pasaulio vabzdi kolekcija. Vaikai suinojo daug domi fakt apie drugius, susipaino su j gyvenimo ypatumais, atliko praktines ir krybines uduotis. Dar viena pamokl vyko Gamtos mokykloje. Pirmokai susipaino su ia gyvenaniais gyvnais, moksi tausoti ir puoselti visk, kas gyva ir negyva, kas sukurta gamtos ir mogaus. Ivykoje patirti spdiai bus aptarti klasje ir atsispinds nuotrauk albume Pirmok edukacin ivyka, krybini darb parodlje Kelions spdiai.

Spektaklis

spektaklis_2015Kiekvienais metais Panevio rajono lituanistai pakvieia savo mokinius aplankyti teatr. Palaikydamos i iniciatyv spalio 22 dien ms gimnazijos lietuvi kalbos mokytojos Asta Brazdionien, Rimanta ernogaien, Laima Grikait, Valerija Mikinien ir Danguol sinait sureng tradicin mokini ivyk Meno teatr. 8IV klasi mokiniai irjo vien geriausi Juozo Gruo pjesi jaunimui Meil, diazas ir velnias.