Kovo 8-oji

Jubiliejin, imtoji Tarptautin moters diena, ms mokykloje buvo paminta nuotaikingu Neribotos trukms ventiniu koncertu, kur dmesingi gimnazijos vyrai skyr visoms gimnazijos moterims. Nuskambjusios dainos, gitaros akordai, ekrane parodytos skaidrs ir teiktos geltonos kaip pats pavasaris tulps praskaidrino nuotaik, nuviet moter veidus dkingumo ypsenomis.

Rengini savait, skirta Kovo 11-ajai

Pradini klasi mokiniai, kaip ir kasmet, paymjo Kovo 11-j. iai datai paminti buvo skirta visa savait, kurios metu vyko vairs usimimai, popiets bei parodos. Maieji gimnazistai ra dailyraius, sureng spding Ugavni kauki parad, patys kr trumpus pasisakymus apie Lietuv. Mauosius pralinksminti ir pamokyti buvo atvyks tautins muzikos ansamblis "Ainiai". Pradinukai dalyvavo gimnazijos kratotyros muziejuje surengtoje popietje.

Mokytoj ivyka Naujamiest

Gamtos, tikslij ir socialini mokslmetodinio ratelio nariai lanksi Naujamiesio vdurinje mokykloje. Ms gimnazijos mokytojai buvo iltai pasitikti ir priimti.

Draugikos rungtyns

Vasario 11d. vyko futbolo rungtyns skirtos paminti vasario 16 d. vykius. Dalyvavo: Ramygalos gimnazijos mergaii, berniuk bei Panevio Vyturio mokyklos komandos. Nugaltojams buvo teikti diplomai ir atminimo medaliai. Tarp dalyvi vyravo gera ir linksma nuotaika
    .

Informacini technologij konkurso prizininkai

Panevio rajono informatik konkurse " Skaiiuokl ir galvoskiai" puikiai pasirod ms gimnazistai.

I viet um Marius Keeviius
    III viet um Gilbertas Pikauskas

Mokinius paruo informatikos mokytoja Olga Alejnien.

Kaziuko mug

Kiekvien pavasar Ramygalos gimnazij atkeliauja Kaziukas, ir ne tuiomis, o neinas visu kermoiumi. Tokios mugs ir Vilnius pavydt... Skaniausi pyrag kvapo, smagi melodij ir pirkj minios klegesio prisipildo mokyklos koridoriai. U prekystali graiausius rankdarbius, medio darbus ir kitokias groybes silo pradini klasi mokinukai. Taiau nepastebimai greitai itutja pyrag ir kit skanumyn lkts. Juos akimirksniu sunaikina vyresnieji smaliiai, kurie ia atlekia ilgj pertrauk metu. Nam rakandais daniausiai apsirpina mokytojai. Ir kai pagaliau pilvukai prikimti, o krepeliai pilni, Kaziukas tyliai susirenka apytut maiel ir ikeliauja... Taiau visi gerai inome, kad kit pavasar jis vl gr su kupinu krepiu.

Domo Petrulio seminaras

Vasario 23 dien gimnazijoje lanksi PLF "Nebk abejingas" prezidentas Domas Petrulis. Vyresnij klasi gimnazistams ved
    seminar apie Panevio rajono jaunimo organizacij jungimsi ir bendros veiklos perspektyvas. Domas Petrulis kalbjo, kad svarbiausia gyvenime yra turti tiksl ir jo atkakliai siekti, nebijoti prayti pagalbos ir bti kultringu akipla. Jis puikiai ino, kaip sunku yra jaunam mogui prasiskinti viet po saule. Tam reikia ne tik noro, ini, bet ir kit moni pagalbos. Lektorius kviet padti vieni kitiems, bendrauti ir kurti savo ateit drauge.
    Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu