Nenorime gyventi iuklse!

dirbamBalandio 14 dien Ramygalos gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena, kurios metu gimnazistai rpinosi, kad Kulturos sostins 2010 atidarym Ramygala pasitikt vari. Kol dvyliktokai laik lietuvi kalbos skait, 5-11 klasi moksleiviai varino miestel ir jo apylinkes, atsodino keturiasdeimt uoliuk Tkstantmeio uol P4140003parke.

oki konkursas

11Penktadien, kovo 27 dien, Ramygalos gimnazijoje rengini tikrai netrko: moksleici rekolekcijos v. Jono Kriktytojo banyioje, Justino Marcinkeviiaus 80-ties mt paminjimas, o galiausiai ir oki konkursas "Pavasario spalvos", kuriame savo (ar mokytojos) kurtus okius pristat vairi klasi kolektyvai. 12Konkurso tema - "Filmai", todl dalyviai savo okiu, sceniniu vaizdiu, siuetu ar muzika stengsi tikti ir patikti ne tik irovams, bet ir kompetetingai komisijai.

Konkurso akimirkos...

Justinui Marcinkeviiui - 80

CIMG1740"Kada nors knygos atjimas pas mog bus prilygintas dievikosios ugnies pagrobimui nes kuo gi mes ginams nuo tamsos ir smurto vri, jei ne knyga, kuo ildom sugrubusi siel, kieno, jei ne knygos viesa mus ved ir veda pasaulio ir pai irdies labirintais".

(Justinas Marcinkeviius)CIMG1744

Kovo 27 dien Ramygalos gimnazijoje pamintas poeto, dramaturgo, vertjo Lietuvos moksl akademijos nario, Nacionalinskultros ir meno bei Nacionalins kultros paangos premij laureato Justino Marcinkeviiaus 80-metis.

Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu