Dmesio dmesio!

rugsejo1

Paskutinis skambutis

p1310445_t2Gegus 27 dien ms 12-okai aismingai tiuninguotais automobiliais atve tris savo aukltojas paskutin, irdies kalbos pamok, kad pasikartot visus tuos dvylika mokyklini met. Nutils suol girgdesys, ssiuvini lap su uraytomis gyvenimo tiesomis lamjimas uleido viet Paskutinio skambuio ventei. Apie kadaise u mokyklos dur palikt vasar ir smlio pilis abiturientams primin pirmokliai. Su prasmingais gimnazijos direktoriaus, pirmosios mokytojos, aukltoj ir tio odiais, skambant fortepijono muzikai, gimnazist dainoms abiturientai buvo palydti nelengv egzamin keli.

Projektas ventieji Dievo gailestingumo liudytojai''

Ramygalos gimnazijos mokiniai dalyvavo vasario gegus mnesiais vykusiame projekte ventieji Dievo gailestingumo liudytojai. Gegus 20 d. vykusioje viktorinoje, kurioje rungsi Panevio vyskupijos komandos,
    Ramygalos gimnazijos atuntokai (Gabriel Urbonaviit 8b, Kornelija ermuknyt 8b, Deividas Kirdeikis 8b, Karolis Petroviius 8b, Vilius Glebauskas 8a) laimjo III viet. Dar geriau pasirod Ia kl. gimnazists (Rta Petrauskait , Gerda Stankeviit, Odeta elnyt, Lidija Vertelkait, Greta Karalit), kurios laimjo I viet.

Futbolo varybos

Gegus 18 - 25 d. Panevio futbolo akademijos stadione vyko kasmetins Eio golo seninij futbolo varybos, kuriose tradicikai dalyvavo Ramygalos gimnazijos mokiniai.Atnaujintame stadione ms 5-6 bei 8-9 klasi mokiniairod, jog Ramygala yra stipriausia i vis Panevio seninij, ir laimjo abiej amiaus grupi I sias vietas. Sekantis etapasvyks tame paiame stadione,bet teks varytis jau su visos Panevio apskritieskomandomis. Taigi galime pasidiaugti ia msiki pergale ir tiktis, jog ir apskrities varybose jie uims aukt viet!

Dvirai krosas

Balandio 26 d. Ramygalos gimnazijos stadione vyko dvirai kroso varybos,kuriame dalyvavo ms gimnazistai. Tarp mergaii geriausiai seksi Neringai Juozaitytei, antra buvo Aist Skorkait. Berniuk tarpe I - Gytis Mikinis, II - Arminas Kisielius ir III - Vitalijus Turulis. Sekani dien 10 geriausi dviratinink vaiavo Naujamiest, kur taip pat vyko dvirai krosas. I ramygaliei geriausiai seksi etokui Pauliui Stanikui. Jis bendroje skaitoje um 5-j viet.

Festivalio "Palps teatras 2011 apdovanojimai

Visos klass, dalyvavusios festivalyje ,,Palps teatras, gavo gimnazijos direktoriaus padkos ratus ir saldius prizus tortus. Vertinimo komisija paskelb ir apdovanojo geriausius spektaklius. Geriausiais spektakliais 14 klasi grupje pripainti: 4a klass spektaklis u scenografij, muzikin apipavidalinim ir spektaklio vientisum, 3a klass spektaklis u scenografij ir 2a klass spektaklis u vientisum. 5-8 klasi grupje geriausiais pripainti ir apdovanoti: 8a klass spektaklis u vientisum ir charakteringus vaidmenis, 7a klass spektaklis u muzikin apipavidalinim, temos aktualum ir masikum, 8b klass spektaklis u scenografij ir atskleist laikmet. I-III gimnazijos klasi grupje: IIIb klass spektaklis u vientisum ir ibaigtum, 10a klass spektaklis
    u scenografij ir 9b klass spektaklis u puikiai atliktus vaidmenis ir netiktai laiming pabaig. Vertinimo komisija apdovanojo net 40 pagrindinio ar antraeilio vaidmens atlikj. Tai: N. Grybait (1a), G. Rankelyt (1b), G. Chirv (2a), K. Saldyt (2a), N. Paura (2a), L. egamogait (2a), Gab. Trumpickait (2b), I. Palionyt (2b), G. ukauskas (3a), A. emkauskas (3b), S. Giedraitis (3b), E. ermuknis (4a), N. Kareckait (4a), L. Bruaitis (4b), J. B. Paulauskas (4b), J. yplis (5a), U. levait (5a), P. Blazeviius (5b), D. Rakauskas (5b), R. Chaju (6a), M. Stankeviius (6b), L. Ragauskas (6b), L. uolys (7a), A. Nemanyt (7a), E. Lipickyt (7a), N. Juozaityt (7b), Luk. Liberis (8a), D. etokas (8a), V. Glebauskas (8a), K. tarolis (8a), R. Butkut (8b), K. Grigait (8b), D. Janionis (Ia), G. Jarait (Ib), J. ambarauskait (Ib), J. Ladaviius (IIa), R. Kavaliauskait (IIa), S. Ramanauskait (IIIb), . Miknait (IIIb), D. Adomaitis (IIIb). Ramygalos lopelio darelio logoped G. Ddien apdovanota u graiausiai pasit laps ll 4a klass spektakliui.

foto album.

"Palps teatro" festivalio atidarymas!

p5060115_t2
    Kas antrus metus ms gimnazijos akt sal atkeliauja ,Palps teatro festivalis. 2011 metai ,Palps teatro, todl nelauant tradicij is simintinas renginys buvo atidarytas su skambia muzika, okiais, prasmingomis kalbomis ir nuoirdiais palinkjimais!

Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu