Sveikiname!

.Ms mokykl pasiek maloni inia. Gegus 5 d. Ramygalos gimnazijos 8b klas utikrintai aplenk visus varovus ir tapo nacionalinio konkurso Blaivi klas nugaltojais. Laimtojams teiktas konkurso organizatoriaus steigtas 1000 lt verts kuponas pasirinktai dovanai sigyti. tai k apie tai rao 8b klass mokin Barbora Kisielit. Paskutinysis, respublikinis, nacionalinio konkurso Blaivi klas etapas mums paliko didel spd. Atvaiavome Loks pd i nedidelio miestelio atstovauti Panevio rajonui. Atsakomyb, aiku, labai didel. Buvo ir nemaai .tarpusavio gin daug ir temptai ruoiantis, jutome spaudim i kit mokykl, kai dalyvavome rungtyse, bet viskas pasisuko taip, kad ikovojome pirmj viet. Ms diaugsmui nebuvo rib: dainavom, aukm, okinjom, o po to dar ilgai bandme atgauti kvap. Juk mes dar tik atuntokai, o toks laimjimas, pasiektas tikslas! Tiesiog diaugsmo virn! Tikims pratsti ms aunius darbus.

(spauskite ant foto nordami padidinti)

Konferencija

.Balandio 17 dien IIb klass mokin Gustina Jarait kartu su bibliotekininke Daiva Leckiene dalyvavo regioninje mokykl bibliotekinink ir lietuvi kalbos mokytoj konferencijoje ,, Mokini skaitymo skatinimo barai. Gustina skait praneim tema ,,Stereotipas, kad jaunimas neskaito knyg. Gustinos praneimas buvo nuoirdus, puikiai pristatytas ir vertintas. J konsultavo lietuvi kalbos mokytoja Laima Grikait.
    .

iuklms sakome - NE

talkaBalandio 18 d. ms gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena, kurios metu mokiniai su mokytojais susirinko talk varinti miestel bei jo apylinkes. Gimnazistai iuklms itar griet "NE"! Dkojame visiems dalyvavusiems. Tikims, jog i tradicija neinyks, o visi dalyviai susimstys ir paragins vieni kitus daugiau neiuklinti.

Kelios akimirkos i talkos IA.

II - asis Dainuojamosios poezijos festivalis

.

Balandio 13-osios vakar ms gimnazijoje vyko II - is dainuojamosios poezijos festivalis, skirtas aktoriui, bardui, krjui Sauliui Mykolaiiui atminti. Festivalyje dalyvavo 24 kolektyvai i visos Lietuvos. Juos vertino kompetentinga komisija su aktoriumi, bardu Gediminu Storpiriu prieaky. io festivalio nugaltojais tapo venionli Mindaugo gimnazijos dainos studijos atlikjai - Gintar Zenkeviit ir Povilas ielis. Jiems iais metais ir atiteko pagrindinis pereinamasis prizas.

Skaityti toliau...

Sveikiname!

.Balandio 14 d. ms gimnazijos mokiniai dalyvavo Darbo partijos rengtose Panevio rajono mokykl moksleivi 3x3 krepinio varybose Velyje. Mergin komanda (Jolita Gudelyt, Deimant Gudelyt, Agn adeikyt, Dovil Adainait) po atkaklios kovos um III viet , o vaikin komanda (Domas Stankeviius, Tadas Liberis, Deividas Kisielius, Tautvydas Paarskis) um garbing II viet. Tritaki konkurso nugaltojo taur ikovojo Arnas Pulokas. Dar kart sveikiname msikius!

(spauskite ant foto nordami padidinti)

Atgal vaikyst!

.Ms gimnazijos abiturientai ir vienuoliktokai nuolat galvoja apie tai, koki profesij pasirinks, ar galt rinktis mokytojo keli. Artjant egzaminams bei Juok dienai, ie mokiniai nusprend imginti save ir vien dien pabti mokytojo kailyje. Kovo 30-j jie ved pamokas, budjo pertrauk metu, kas padjo pasisemti naujos patirties ir dar kart vertinti savo galimybes. Abiturient ir dvyliktok lauk nemaas ikis utikrinti mokytoj uimtum. T dien mokytojai privaljo laikytis aprangos kodo, kurio tema vaikyst. Mokytojai pasipuo kaspinliais, rykiais, vaikyst primenaniais, drabuiais, pasim mylimus aisliukus ir aktyviai dalyvavo jiems suorganizuotose pamokose. Gimnazijos mokiniams tai buvo netiktum diena, nes koridoriuose kasdien matomi vyriausieji mokiniai trumpam tapo j mokytojais.

Akimirkas i tos dienos irkte IA.

Savait BE PATYI

patyciosLietuvoje kovo 19-25 dienos skirtos akcijai Savait BE PATYIؓ. Ramygalos gimnazija neabejinga patyioms, todl mielai prisidjo prie ios akcijos. Mokykloje buvo dalijami informaciniai lankstinukai su informacija, kur galima kreiptis pagalbos, kai vaikas patiria patyias. Koridoriuose kabjo plakatai, kuriuose atsispindjo keturi Olweus programos bdai kaip mainti patyi ir smurto apraikas.

.Taip pat buvo surengtas video siuet pristatymas. II klass mokiniai nufilmavo suvaidintas situacijas apie patyias bei pasil sprendimo kelius vadovaudamiesi ,,Olweus" programos taisyklmis. Savo filmuke II b klass mokin Gustina Jarait atskleid patyi aukos jausmus, igyvenimus. Jos krybinis darbas buvo geriausias. J perirti galima IA.

Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu