"Palps teatro" festivalio atidarymas!

p5060115_t2
    Kas antrus metus ms gimnazijos akt sal atkeliauja ,Palps teatro festivalis. 2011 metai ,Palps teatro, todl nelauant tradicij is simintinas renginys buvo atidarytas su skambia muzika, okiais, prasmingomis kalbomis ir nuoirdiais palinkjimais!

Informacija apie "Palps teatr 2011"

tikras palepes 2011

Palps teatro program galite pamatyti paspaud IA.

Savait be patyi

Vaik linijos inicijuotoje akcijoje Savait BE PATYIؓ dalyvavo 1062 organizacijos visoje Lietuvoje. Viena j ms gimnazija. Kovo 21-25 dienomis buvo vykdomos vairios veiklos, kuri tikslas atkreipti dmes patyi problem bei skatinti pagarbius ir draugikus santykius. Akcijos metu pradinse klasse organizuota draugikumo savait. Kiekviena klas pasidar plakat su vaik vardais. Pasibaigus pamokoms mokiniai sivertindavo savo elges prie vardo priklijuodami atitinkamos spalvos pauktel. Paukteliai buvo 3 spalv. Socialins pedagogs organizuotoje viktorinoje 3-4 klasi komandos atliko vairias uduotis ir rungsi, kas daugiau ino apie patyias ir kaip jas stabdyti. Laimjo 4a klass komanda. 58, IIII klasi mokiniai, dalyvaudami akcijoje-konkurse Gyvenkime draugikai, vertino savo klass elges ir vertinimo lape klijavo ,,Draugikumo pauktelius. Komisija nusprend, kad draugikiausios klass buvo 5a, 8a, I a, I b, II a, II b, III a, III b. i klasi kolektyvai gaus kvietimus ,,Palps teatro festivalio 1-4 klasi mokini spektaklius. IV klasi mokiniai, bdami ,,Taikos sergtojais, stengsi rodyti draugikumo pavyzd ir spti tuos, kurie tyiojasi vieni i kit. ,,Taikos sergtoj atstovai dalyvavo komisijoje, vertinusioje draugikas klases. 10-okai gimnazijos bendruomenei pristat savo kurtus video siuetus Pasaul keiskime nuo savs. Etikos pamokas lankantys mokiniai reng iliustracij ir posaki bei mini apie patyias parod.

Sveikiname!

is pavasaris ms gimnazijos matematikos mokytojai Tautvilei Liubomirskienei atne gra jubiliej. Miela Mokytoja! Teydi Js gyvenimas spinduling saulteki aurom, vakari ar liepsnomis, pauki iulbjimu ir kvepiani sod iedais!

Nenorime gyventi iuklse!

Balandio 14 d. ms gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena, kurios metu mokiniai su mokytojais varino miestel bei jo apylinkes. Gimnazistai iuklms itar griet "NE"! Dkojame visiems dalyvavusiems!

Teisini ini viktorina Velio gimnazijoje

Kovo 30 d. Velio gimnazijoje vyko rajonin teisini ini viktorina "Temid", kurioje dalyvavo mokiniai i Berin, Raguvos, Velio, Smilgi ir Ramygalos. Ms gimnazijai atstovavo P. Galiauskas, A. adeikyt, M. Grakauskait, I. Pratusyt ir A. elnyt. Juos Vel atlydjo nemenka palaikymo komanda. Viktorinos dalyviai turjo paruoti prisistatym, atsakyti klausimus, pristatyti plakat , suvaidinti situacij ir pateikti atsisveikinim. U tai jie buvo vertinami balais.

Po nirtingos ir atkaklios kovos minimalia tak persvara nugaljo Berin komanda. Antrj viet um Velio gimnazistai, o garbing treij - Ramygalos atstovai. Nugaltojams buvo teikti vertingi prizai ir dovanos. Ms gimnazistus viktorinai ruo istorijos mokytoja Neringa Ramanauskait.

foto album.

Lietuvos mokini olimpinio festivalio virvs traukimo finalins varybos

Kovo 26 d. Panevyje vykusiose finalinse virvs traukimo varybose nugaljo Ramygalos gimnazijos komanda, kuripo sunkios ir atkakalios kovosveik Visagino iburio pagrindins mokyklos ekip. Virvs traukimo finalinse varybose rungsi 32 bendrojo lavinimo mokykl komandos. Varyb nugaltoja tapo Ramygalos gimnazija, kuriai atstovavo Paulius Galiauskas, Agn adeikyt, Rokas Dda, Mindaugas Stuogis, Mindaugas Kerulis, Eimantas Navikas, Jorn Jablonskyt, Arminas Baltrnas, Tadas Liberis, Dovil Adainait bei j gerbiama kno kultros mokytoja ir trener - Giedr Maelien. Sveikiname ms gimnazistus,1- os vietosnugaltojus,uspding pergalir u tai, kad garsina ms gimnazijos vard!

foto album.

Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu