Kaldin naktis gimnazijoje

kaled_naktis_20155a klass vadov Giedr Maelien, matydama, kad augant jos aukltiniams, keiiasi ir j tarpusavio santykiai, kad vis daniau jie nori bendros veiklos su klass draugais ir linksmo, turiningo laisvalaikio praleidimo, nusprend surengti 5a klass mokini ir j tveli kaldin nakt gimnazijoje. Renginio metu kartu su tveliais penktokai ne tik aid vairius sportinius ir judrius aidimus. Jie dalyvavo 5a klass talent rinkimuose, o vakare jaukiai sdjo prie kaldins instaliacijos ir sek savo sukurtas pasakas. Jas penktokai paruo su lietuvi kalbos mokytoja Laima Grikaite. Vliau tos pasakos bus susegtos vien knyg. ios ir kitos nemaiau domios veiklos leido geriau painti klass draugus, ugd iniciatyvum, krybikum, savarankikum.

Akcija

akcija_2aKaldos ypatingas metas, kai mokoms dalintis gerumu. Pradini klasi mokytojos metodininks Dals Briauniens vadovaujamos 2a klass mokiniai sureng akcij Dovana draugui. Antraklasiai vis adventin laikotarp kaldines klass draug kojines, kurios kabjo vir lentos, slapia djo dovanles. Ir kai iauo taip laukta netradicinio ugdymo diena, kiekvienas mokinys galjo nusiimti savo kaldin kojin ir pasidiaugti smagiomis dovanomis nuo klass draug: aisliukais eglutei, kamuoliukais, tuinukais, stalo aidimais, papuoalais, ura knygelmis, saldumynais. Diaugsmingai ubaig i akcij antraklasiai nutar ateinaniais metais pasveikinti klass draugus dar smagiau ir iradingiau.

Lankstini paroda

Pradini klasi vyresniosios mokytojos lankst_parodaAstos emkauskiens vadovaujamos 2b klass mokiniai lanko Origamijos brel. Paskatinti savo mokytojos vaikai sureng nuostabi lankstini parod vents laukimas 2015. ia eksponuojami darbai, kurie buvo sukurti iais mokslo metais. Jau treia savo darb paroda diaugsi ir patys brelio nariai, ir j tveliai, ir visi, kas aplank parod.

Paroda

kaled_natiurGimnazijos pagrindinio pastato II aukte surengta dails mokytojos metodininks Laimos Kikiens mokini darb paroda Kaldinis natiurmortas.

Spektaklis-atsiskaitymas

spekt_atsiskArtjant ventms oki mokytojos Renatos Rakaiens okjai kasmet atsiskaito prie gimnazijos bendruomen, ko yra imok, ir padovanoja puik regin. i met gruodio 18 dien akt salje gausiai susirinkusiems irovams pristatytas spdingas atsiskaitymas-spektaklis Egl ali karalien. Salomjos Nries eiliuotos pasakos motyvais vaidino Audrons Palioniens vadovaujamos Ramygalos kultros centro teatro studijos nariai, oko mokytojos Renatos Rakaiens pradini klasi ir IIIIV klasi okj kolektyvai.

Viktorina

viktorina_specGruodio 21 dien antrokliai, lankantys specialiosios pedagogs usimimus, dalyvavo viktorinoje Nuo raids prie odio. Rengin ved gimnazijos specialioji pedagog Laima Gvergdien. Mokiniai buvo suskirstyti tris komandas: Smalsiukai, Gudruiai, iniukai. Jie grupelse atliko vairias uduotis: gls iedlapius ra odius su dvibalsiais, sprend kryiaodius, i isibarsiusi odi dliojo msles apie iem.Paskutinje uduotyje reikjo parayti palinkjim draugui. Socialin pedagog Aura Volkovien tikrino, kaip komandoms seksi atlikti viktorinos uduotis ir skaiiavo balus. Daugiausia bal surinko iniuk komanda, bet renginio organizator pabr, kad laimjo draugyst. Pasibaigus viktorinai visi dalyviai buvo apdovanoti padkomis ir saldiais prizais.

Informatikos olimpiada

27-osios Lietuvos mokini informatikos olimpiados II etape II viet um Lukas Keeviius (IIIa) , III viet Artras Kalvelis (IVb). Sveikiname Luk, Artr ir informacini technologij mokytoj metodinink Olg Alejnien!