Biologijos olimpiada

49-osios Lietuvos mokini biologijos olimpiados II etape ms gimnazijos IIIa klass mokin Austja Vasiliauskait, kuri moko biologijos vyresnioji mokytoja Ramun Maiulaitien, um II viet.

Sveikiname Austj ir jos mokytoj!

Saugaus eismo pamokl

zebriukaszebriukas2Sausio 19 dien pradini klasi mokiniai dalyvavo teatralizuotoje Baltojo zebriuko saugaus eismo pamoklje. Renginio organizatoriai radijo stotis EXTRA FM, bendradarbiaujanti su Lietuvos automobili keli direkcija prie LR Susisiekimo ministerijos. Pamokls metu aidimo forma vaikai buvo supaindinami su aktualiomis saugaus elgesio kelyje taisyklmis, vyko aismingos interaktyvios viktorinos.

Koncertai

Sausio 18 dien gimnazijos akt salje vyko du klasikins muzikos koncertai. Gimnazistams smuiku grie ir bti labiau monmis, jausti klasikins muzikos harmonij, pagarb atlikjui ir sau mok garsus Lietuvos smuikininkas, Kauno kamerinio simfoninio orkestro krjas Gediminas Dalinkeviius, klasikine gitara grojo LMTA absolventas, gitaristas Simonas Buma.

Sveikatos akademija 2

sveik_akad_2016Sausio 15 dien Panevio rajono savivaldybs didiojoje salje vyko Panevio rajono Pedagogins psichologins tarnybos konkurso Sveikatos akademija 2 baigiamasis renginys. 2015 metais konkurse dalyvavo ir ypa gausus ms gimnazijos 110 klasi mokini brys. baigiamj konkurso rengin mokinius palydjo pradini klasi mokytojos Dal Briaunien, Vilma Kuien ir socialin pedagog Aura Volkovien. Mokiniams buvo parodyti du Panevio mokykl mokini spektakliai ir teikti apdovanojimai, kuri Ramygalos gimnazijos atstovai gavo bene daugiausiai. Skaityti toliau...

Sveikiname!

jaun_pianist_2016jaun_pianist2_2016Sausio 15 dien vyko XIX nacionalinio Balio Dvariono jaunj pianist ir styginink konkurso regioninis turas. Saviraikos ugdymo kategorijoje nugaltojais tapo du Panevio rajono Muzikos mokyklos Ramygalos skyriaus, o taip pat ir ms gimnazijos mokiniai Jokbas Fedorkinas (IIa) ir Daniel Augulyt (2b). Jie pateko tarp penki nacionalin tur atrinkt Panevio apskrities jaunj muzikant. Sveikiname Jokb, Daniel ir j muzikos mokytoj Daiv Valknien!

Pilietin iniciatyva Atmintis gyva, nes liudija

sausio13_2016Kai norime kalbti apie tvyn,

Pirmiausia od uvusiems suteikim.

Tai j alsavimas, kaip vjo gsis,

Iskleidia ms vliavas; j rankos

Palaimina ir duon, ir svajon.

(Just. Marcinkeviius)

Sausio 13 dien gimnazijos bendruomen prisijung prie devint kart suregtos pilietins iniciatyvos Atmintis gyva, nes liudija. Udegdami atminimo vakeles mokiniai tylos minute pagerb uvusiuosius laisvs gynjus. Mokytojai primin mokiniams 25 met senumo vykius, kai Lietuva nebuvo NATO ir ES nare, kai alies teritorijoje vis dar eimininkavo okupacin kariuomen, taiau vieninga ir laisvs troktanti tauta apgyn Lietuvos nepriklausomyb ir pasiprieino agresoriui. Mokiniai dalinosi, k jie ino apie iuos vykius i savo tv ir seneli pasakojim.

Tenisas

Sausio 14 dien Pastrio Juozo Zikaro gimnazijoje vyko Panevio rajono bendrojo ugdymo mokykl aidyni stalo teniso varybos. Ramygalos gimnazijos berniuk komanda ikovojo III viet. Ramygalos gimnazijos mergaii komanda (Gabija Chirv, Karil Liuinait, Daina Vasiliauskait, Greta Gerdvilait) um I viet.

Sveikiname jaunuosius tenisininkus ir j kno kultros mokytoj metodinink Egidij Maroz!