Sveikiname!

tomas_2016Tarptautiniame lietuvi liaudies instrumentalist festivalyje-konkurse Groju lietuvik pjes dalyvavo beveik 100 dalyvi kanklinink ir birbyninink, skrabalinink, lumzdelinink. Panevio rajono muzikos mokyklos Ramygalos skyriaus solistas Tomas Blazeviius, kuris mokosi Ramygalos gimnazijos 8a klasje, buvo apdovanotas II laipsnio diplomu. Sveikiname Tom ir jo muzikos mokytoj!

Konkursas

klaipeda_2016XXI konkursas K inai apie Lietuvos kariuomen vyko Klaipdoje, Karinse jr pajgose. Finalas, kur pateko 30 geriausiai atrankiniame konkurso etape pasirodiusi moksleivi, vyko ypatingoje vietoje kariniame laive Jotvingis. Konkurso finale dalyvavo Ramygalos gimnazijos dvyliktokai Titas Nargla (IVb) ir Aidas Kairys (IVb). Finalininkai ne tik atsakinjo klausimus, jie turjo iskirtin galimyb susipainti su Karini jr pajg karo laiv flotile, laiv paskirtimi. Vaikinai i konkurso finalo parsive daug ger spdi.

Mokiniai, norintys dalyvauti konkurse, turi domtis ne tik Lietuvos istorija, bet ir atkreipti dmes kariuomens vaidmen valstybs raidoje, sekti dabartins kariuomens veikl, vykius, aktualijas. Gimnazijos svetains lankytojams silau linksm klausim: kas kov dl Lietuvos nepriklausomybs metu ir kelet met po j buvo vadinami lakstytuvais?

Istorijos mokytoja metodinink Eugenija Naulickien

Edukacin ivyka

blog_mergait_dienorastisAngl kalbos mokytoja metodinink Rima Kerbelien ir Ia klass vadov Ina Babaitien grupei Ia, Ib, 8a ir 7b klasi mokini sureng edukacin-paintin ivyk Panev. Mokiniai lanksi Panevio vieojoje bibliotekoje, kur susipaino su knyg fondais, virtualia biblioteka, parodomis. Kita ivykos dalis buvo skirta apsilankymui teatre Menas. Mokiniai irjo premjerin io teatro spektakl Blogos mergaits dienoratis, kuris sukurtas pagal to paties pavadinimo Kristinos Gudonyts roman. Spektaklis mokiniams suteik galimyb apmstyti mogikosios prigimties sudtingum, kaip paaugli socialini gdi ir suaugusij dmesio stoka danai gali virsti tragedija, kas provokuoja jaunim nusikalsti, jeigu a manau, kad esu blogas, ar i ties toks esu?.. Klass vadovo valandls metu aukltiniai aptars emocijas, kurias patyr irdami spektakl, pasidalins spdiais, o per angl kalbos pamok pateiks trump spektaklio apvalg angl kalba.

Nacionalinis konkursas

nac_konkursas_2016Nuo 1989 met Europos Komisija organizuoja ES jaunj mokslinink konkurs, kurio tikslas skatinti mokinius kurti mokslines idjas, formuoti mokslinio mstymo, tiriamojo darbo gdius. Jame gali dalyvauti 1420 met jaunieji mokslininkai. Nacionalin konkurso etap organizuoja vietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos mokini neformaliojo vietimo centras. Balandio 1315 dienomis Vilniuje vykusiame ES jaunj mokslinink konkurso nacionalinio etapo baigiamajame ture dalyvavo konkursui ekspert komisijos atrinktas Ramygalos gimnazijos IIa klass mokini Jokbo Fedorkino ir Arminos Gedgaudaits darbas Ar tik reklamuojamos valymo priemons gali padti usikimus kanalizacijai? ( vadov chemijos mokytoja metodinink Zita akeviien). Skaityti toliau...

Pamoka

Kovo mnes, likus savaitei iki atostog, vyresnioji angl kalbos angl_ k_pamoka_2016mokytoja Sandra Gruzdien savo III klass mokiniams suorgnizavo angl kalbos pamok Ramygalos lankytinos vietos ir istorija. Pamoka buvo ypatinga tuo, kad vyko ne kabinete, o Ramygalos miesto erdvse. Mokiniai pamokos pradioje buvo suskirstyti komandas, rankas gavo miesto emlap bei vardytas lankytinas vietas. Atlikdamos paskirt uduot komandos susipaino su lankytinomis miesto vietomis bei j istorija. Pamokos apibendrinimu tapo komand paruotos skaidrs ir lankstinukai su ia informacija. Toki pai uduot atliko ir Panevio rajono angl kalbos mokytojai per Ramygaloje vykusias Krybines dirbtuves 2016. i veikla jiems labai patiko, nes ji suteik galimyb ieiti i mokyklos erdvi ir integruoti daug mokomj dalyk.

Konkursas

skaitovesGimnazijos pradini klasi mokiniai dalyvavo meninio skaitymo konkurse tema I ko padarytas pasaulis. Konkursu buvo siekiama ugdyti mokini krybikum, pilietikum, puoselti meninio odio suvokim. Mokykloje 12 ir 34 klasi grupse geriausiai pasirod ir skaitov konkurso rajono tur atstovauti Ramygalos gimnazijai vyko Adel Liuinait (1a klas, mokytoja Laima ernien), Vakar Jakuceviit (2a klas, mokytoja Dal Briaunien), August Buzit (3a klas, mokytoja Vilma Kuien), Eidvil Staniulyt (3b klas, mokytoja Nijol Navalinskien).

Tinklinis

tinklinio_zvaigzdesBalandio 8 dien kno kultros mokytojas metodininkas Egidijus Marozas ir IVb klass mokin Barbora Kisielit gimnazijos sporto sal sukviet vyresnij klasi tinklinio entuziastus. Burt keliu susiskirst komandas jie kovsi dl gimnazijos tinklinio vaigds vardo. iuo titulu pelnytai nuo iol gali didiuotis Erika Lipickyt (IVa), Akvil Nemanyt (IVa), Lukas Urbonas (IVa), Gertrda Chirv (IIIb), Eimantas Karalius (IIIa), Justas Kievinas (IIb). Paguodos medaliais buvo apdovanoti Graina Kalvelyt (IIa) ir Jokbas yplis (IIa). Organizatoriai dkoja Meidai Grybaitei (IVb), Auksei Raudonytei (IVa), Bertui Kiurui (IVa) u pagalb renginio metu.