Kompiuterins grafikos Kaldins pasakos konkurso laureatai bei informatikos olimpiados rezultatai

Konkurse dalyvavo septyniolika 5a klass mokini. Juos ruo mokytoja O. Alejnien.

Laureatai :

I vieta: Fedorkinas Jokbas

II vieta: Gedgaudait Armina

III vieta: yplis Jokbas Mokini darbus galite perirti IA.

Ms gimnazistas M.Keeviiusinformatikos olimpiados II etape, vykusiame Velio gimnazijoje, 2010 m. gruodio 10 d.um II viet.
    Rezultatai IA.

Pasivaikiojim po ibint alj diena

pc130041_t2 Gruodio 13 d. - v. Liucijos arba viesos vent iemos tamsoje. v. Liucijos globa susijusi su viesa: ji globoja neregius, aki gydytojus. Tikima, kad ji gydo ne tik fizin, bet ir dvasin neregyst. Jau tapo tradicija, kad gruodio 13 d. ms gimnazijos mokiniai, vadovaujami dails mokytojos Laimos Kikiens, pakvieia visus pasivaikioti po ibint alj. Po tamsos visada ateina viesa toki Kald ini gruodio 13 d. skleidia mirganios vaki liepsnels.

foto galerij .

Sveikiname 5-6 klasi mergaii kvadrato komand!

Ms gimnazijos 5-6 klasi mergaii komanda A. Gedgaudait (5a), A. Gudelyt (5b), G. Sinicait (6a), I. Barzdait (6a), M. Dervinyt (6a), S. Liberyt (6a), V. Balakauskait (6b), G. Chirv (6b), A. ernogait (6b), G. Kancyt (6b), G. Juozaityt (6b) gruodio 11 d. gyn Panevio rajono garb Moksleivi olimpinio festivalio zoninse mergaii kvadrato varybose ir ikovojo II viet. Komandos vadov kno kultros mokytoja Giedr Maelien.

Geriausi rajono sportinink pagerbimas

dscf5300

. m. lapkriio 26 d. Panevio rajono savivaldybje buvo pagerbti 2010 met geriausi, aktyviausi rajono sportininkai bei treneriai. ventje dalyvavo ir ms gimnazijos virvs traukimo komandos nariai, buv ir dabartiniai mokiniai D. Gutauskait, T. Liberis, K. Kuyt, R. Kerbelyt, A. adeikyt, D. Klimaauskas, I. imkut, P. Galiauskasir j trener mokytoja Giedr Maelien.

2010 m. gruodio 7 d. spdinga ir turininga diena gimnazijoje

8.00 val. Ir vl suspindo liepsnels, ir pavert gimnazij spdingu iemos sodu. 5-8 ir I-III gimnazijos klasi mokiniai tradicikai papuo gimnazijos erdves ventinmis kompozicijomis, kuri tema iais metais ,,iemos sodas. Kaldinis rbas puo gimnazij iki Naujj Met.

Ms mokini darbus iurkite
    IA.

sedauskaite

11.00 val. 2 b klass mokiniai ir j tveliai susitiko su poete Zene Sadauskaite. Poet, 40 knyg autor, domiai ir iltai bendravo su mokinukais, skait savo eilraius.

Kelias akimirkas i susitikimo su Zene Sadauskaite irkite IA.

12.00 val. gimnazijos skaitykl rinkosi III-IV gimnazijos klasi mokiniai. ia vyko grafiks Stass Medyts ekslibris parodos atidarymas. Dailinink Nuo 1973 m. dalyvauja parodose Lietuvoje ir usienyje (Australijoje, Italijoje, JAV, Kuboje, Korjoje, Lenkijoje, veicarijoje ir kt.) . Nuo 1995 m. Lietuvos dailinink sjungos nar. Nuo 1987 m. vadovauja "Bits" ekslibris klubui, nuo 2000 m. - Lietuvos ekslibrisinink klubui. Kuria ir pastele, iliustruoja knygas, leidinio "Ekslibrisas miestui ir pasauliui" sudarytoja, eils ekslibris konkurs ir parod organizator. Dailinink Stas Medyt pristat savo darbus, supaindino su ekslibriso technika, atsak klausimus.

medyte

Kelias akimirkas i Stass Medyts vienags irkit IA.

Ir tai dar ne visi ios turiningos dienos vykiai.

Berniuk krepinio komanda dalyvavo varybose Berinuose. Sveikiname komandos narius ir mokytoj Egidij Maroz su pergale.

II a klass mokins Milda Glebauskait ir Greta Ilekyt kaip darb autors dalyvavo pieini parodos ,,Korupcijai ne atidaryme Panevio rajono savivaldybje.

IV gimnazijos klasi mokiniai patys dalyvavo ir kviet mokytojus fotosesij ,,Nuotrauka vinjetei.

8 b klass mokiniai vyko spektakl ,,Beatrie, bk.

''Kastu international'' paskaita

Gruodio 2 -j dien,ms gimnazijos akt salje, ''Kastu international'' atstov suteik ini 11-12 klasi mokiniams apie Europs Sjungos ali vietimo sistemas, informavo kuriose ES alyse jie gali bakalauro studijas studijuoti nemokamai, bei kiek laiko trunka bakalauro studijos skirtingose ES alyse. Taip pat, ios organizacijos atstov pristat Danijos, Anglijos, vedijos bei Nyderland auktojo mokslo institucijas ir detaliai paaikino vis stojimo proces pasirinkt ali auktojo mokslo staigas.

oki diena gimnazijoje

Lapkriio 26 dien muzikos pamok - koncert, pradini klasi mokinius ir Ramygalos darelio vaikus pakviet Panevio miestopuiamj orkestras ''Garsas'' bei Panevio lli teatro aktoriai. Edukacinis muzikinis ir teatro projektas ''Instrumentais groja lls'' vien visum sujung muzik ir teatr. Maieji irovai buvo supaindinti su puiamaisiais muzikos instrumentais,muzikavimo galimybmis, j atsiradimo bei raidos istorija.
    Netradicine forma pateikta muzikos pamoka sukl daug teigiam emocij, su koriomis gautos inios ilgiau iliks vaik atmintyje.

oki diena gimnazijoje

Po puiamj pasirodymo, gimnazijos akt salje skambjo muzika ir sukosi okj poros. Antrus metus i eils organizuotoje oki dienoje buvo pristatyti naujai paruoti okiai. Rengin pradjo kolektyvo "FLEX" mergaits. oki pyn ts pradinukai: 1b klass mokiniai oko linksmj polkut, 3a klass mokiniai - bugi vugi, 3b klass mokiniai dovanojo irovams ok ''Atsiliepk, aukiu", o 4a klass mokiniai labai nuotaikingai atliko rokenrol. III ir IV gimnazijos klasi mokiniai oko daiv, ia ia ia ir vals. Rengin ved ir su oki istorija supaindino IIIb klass mokin Evelina Zupkait. Mokinius ruo oki mokytoja Renata Rakaien. Akimirkas i io renginio irkite IA.