Viktorina "Laisvs liepsna"

2011 - ieji - Laivs gynimo ir didij neteki atminimo metai. Ta proga Lietuvoje buvo organizuota nacionalin moksleivi viktorina "Laivs liepsna". Ramygalos gimnazijos komanda "algiris" gavo ans atstovauti Seimo rmuose surengtame finale ne tik Panevio rajonui (kartu su Raguvos komanda), bet ir savo mokyklai.
    Vasario 9 dien, paminint 1991 - j met Lietuvos gyventoj plebiscit, kuriame per 90% balsavusij pasisak u nepriklausom ir demokratin Lietuv, Ramygalos gimnazists Akvil elnyt, Agn adeikyt, Aurelija iugdait, Ineta Pratusyt kartu su mokytoja Eugenija Naulickiene ivyko nacionalins viktorinos final. Viktorinos klausimai ir uduotys apm atkurtos Lietuvos Nepriklausomybs paskelbim, tvirtinim, gynim ir pripainim. Konkurse dalyvavo 46 komandos i visos Lietuvos, kurios buvo suskirstytos pogrupius. Viktorin sudar komand prisistatymas, komandinis darbas ir kapiton aibo turnyras. Moksleivius vertino komisija. Ramygalos gimnazijos "algiriets" savo pogrupyje liko 8 - os i 14 - os dalyvavusi ir final nepateko. Nepaisant to, merginos diaugsi gavusios galimyb praplsti savo inias, aplankyti Seimo rmus ir ,inoma, dalyvauti nacionalinje viktorinoje.
    Ai mokytojoms Neringai Ramanauskaitei ir Eugenijai Naulickienei, paruousioms ms komand.

Aurelija iugdait, IV c

Student diena

Ms mokyklos gimnazistams, kaip ir visiems moksleiviams, kyla vis daugiau klausim: k daryti, kur eiti, k studijuoti, kuo bti..? Vasario 4 d. akt salje mokiniams buvo suteikta puiki proga pasiklausyti bei paklausti gimnazij baigusi studeni apie Lietuvos universitetus ir mokymsi juose. Susidomj iklausme Aists iplyts, Astos Tamokaityts, Jolitos Petrauskaits, Indrs Ciekanauskaits, Deimants Gutauskaits patarim, kurie pads rimtai svajojantiems apie studijas.studentai

Spektaklis pradinukams

Sausio 28 d. visus pradinukus, didelius ir maus, drsius ir nelabai, spektakl "Mumi troli pasakait" pakviet "Kdaini pramogl". Turbt tarp vaik neatsirast n vieno, kuris nieko nebt girdjs apie Muminuk sln ir jo gyventojus, nepakartojamus trolius Mumius?.. Taiau nieko apie juos neinotume. jei ne Tuv Janson (Tove Jansson). Tai ji sukr daugyb nepaprast istorij apie trolius Mumius. arba Muminukus, kaip dabar prasta vadinti. Vaik literatros klasika tap pasakojimai apie trolius Mumius peln ved kalba raiusiai raytojai pasaulin lov.Apie i nepakartojam, ma, ger ir dorairdi btybi nuotykius pasakojantis spektaklis pradiugino ms mauosius.

foto album

Sveikiname!

Ms gimnazijos rus kalbos mokytoja metodinink J.A.Gavina labai skmingai dalyvavo II Respublikiniame raikiojo skaitymo konkurse Rus kalba 2010, skirtame ymaus rus raytojo A.P.echovo gimimo 150-meiui. Vilniaus miesto Rotuje vykusiame konkurso finale ji buvo pirma mgj nominacijoje A.P.echovas. Rus kalba gimtoji. Mokytoja apdovanota diplomu ir prizu ekskursija Rusijos vietoves, kuriose gyveno ir kr A.P.echovas.

gvn

"A galiu gyventi kitaip"

"A galiu gyventi kitaip"Sausio 31 d. akt salje vyko prevencinis renginys - "A galiu gyventi kitaip". Jis buvo skirtas 3-5 klasi mokiniams. Yra inoma, kad daug paaugli patenka aling proi poveik. Apie kvaial al pradti kalbti reikia kuo anksiau. Yra svarbu mokyti vaikus vairi laisvalaikio praleidimo bd ir gebjimo atsispirtialingiems proiams. Rengin ved III klasi mokiniai: G. Jarait, T. Liberis, A. Voronovas, K.Peelinait bei P. Galiauskas.

Nuotraukas galit pamatyti IA.

Pamok stebjimas

Sausio 27 d. gimnazijoje lanksi Panevio rajono vietimo staigose dirbani iors vertintoj grup: K. Rimkus, V. Kuprien, A. Raiien, S. ukeviien,A. Sakalauskien, R. Baltuis. Jie lanksi pamokose, jas stebjo, vertino.
    pamok stebjimas

"Prot mis"

.m. sausio 26 d. gimnazijos akt salje vyko "Prot mis", kuriame dalyvavo Ia, Ib, IIb, IIa, IIIab klasi komandos. Po atkaklios kovos final pateko IIa ir IIb klasi atstovai. Finale skm lydjo IIb klas, kuri gavo teis superfinale susirungti su mokytoj komanda. Kaip ir buvo galima numanyti, superfinale laimjo mokytojai,taiau mokiniai nebuvo nuskriausti. Jie gavo po kukli dovanl. U dom rengin dkojame A. Butkeviitei, studentei - praktikantei. Sveikiname "Prot mio" finalo dalyvius: IIb T. Paarsk, D. Kisieli, M. Grakauskait, D. Kaminsk, M.egamog. IIa R. Kavaliauskait, D. Kiel, D. Petrovii, G. Ilekyt ir M. Glebauskait.

"Prot mis" "Prot mio" akimirkas irkite IA.