Konkursas

kamsteliu_vajus_2016kamsteliu_vajus2_2016kamsteliu_vajus3_2016Jau penktus metus ms gimnazijos pradinukai dalyvauja konkurse Kamteli vajus, kurio tikslas surinkti kuo daugiau gamtoje imtyt plastikini buteli kamteli ir juos perdirbti. iais metais konkurse Kamteli vajus 2016 geriausiai seksi 2a ir 3a klasi mokiniams. Jiems pavyko surinkti net 8 kilogramus! Klasi vadovs Dal Briaunien ir Laima ernien gavo padkos ratus, o mokinukai po geltonj pietuk. Aktyviausi antrokai: Dominyka, Gytis, Smilt ir Viktorija. Treiaklasis Deividas surinko net 3 kilogramus kamteli. Jam atiteko pasak knyga. Aktyvs buvo ir kiti treiokai: Vakar, ygintas, Rokas, Nedas. Mokytojos diaugiasi mokini noru tvarkyti, riuoti buitines atliekas.

Tarptautin mokytoj diena

mokytoju_diena_2016Jau inom: visi k nors gali.

inojimas suteikia vilt.

Duok mogui i nuostabi gali!

Duok vaikui saugum ir rimt,

Duok mogui krybos vali

Ir teis mstyti, kalbti, tikti.

Jau inom: visi k nors gali.

Tad leiskim iai tiesai pakilti!

(Carl Scharnberg)

Spalio 5 dien gimnazijoje paminta Tarptautin mokytoj diena. Ta proga IVa ir IVb klasi vadovi Seliuts Gvergdiens ir Orintos Gerdviliens aukltiniai mokytojams nuties rudenini lap tak, teik margaspalves puoktes, o gimnazijos direktoriui padovanojo i rudenini lap nupint skrybl. Visos klass surado bd, kaip iradingai ir nuoirdiai pasveikinti savo mokytojus. Dar vienas nuostabus vents akcentas buvo akt salje surengtas koncertas. j besirenkantiems mokytojams abiturientai kaip maikt palinkjim stiprios sveikatos teik po ma stiklainl medaus. Mokytojams, gyvenantiems suplanuot 45 minui gyvenim, mokantiems ne tik taisykli, ties, formuli ar dsni, bet ir dalinantiems dvasin ilum, dainavo jungtinis pirmok choras, atsinaujinusi Dainavimo studija (vadov Snieguol Adomaitien), oko oki mokytojos Renatos Rakaiens vadovaujami kolektyvai, grojo Jokbas Fedorkinas ir Panevio rajono vaik muzikos mokyklos Ramygalos skyriaus aukltin Dovil Barzdait. ventinio koncerto metu kankliavo Panevio rajono vaik muzikos mokyklos mokytoja metodinink Loreta Venslaviien ir jos aukltiniai Tomas Blazeviius ir Akvil Ropyt (Krekenavos skyrius). Po koncerto abiturientai ir j tveliai pakviet visus mokytojus prie puodelio kavos. Ramygalos gimnazijos pedagogai dalyvavo ikilmingame Panevio rajono savivaldybs pedagog profesins vents minjime Panevio Juozo Miltinio dramos teatre.

Edukacin pamoka

edukacine_6a6a klass mokiniai turi tradicij pasveikinti savo mokytojus pai sukurtomis puoktmis. iais metais jie nusprend pagaminti floristinius atvirukus. Mokiniams pagalb atjo Evelinos Petraviits mama, profesionali florist. Rugsjo 27 dien ji ved edukacin pamok, kurios metu etokams atskleid ne vien floristikos paslapt, padjo sukurti po gra sveikinimo atviruk artjanios Mokytoj dienos proga.

Paroda

paroda_mok2paroda_mokSpalio 3 dien Panevio rajono savivaldybs 2 aukto foj atidaryta Panevio rajono mokytoj dails darb paroda, skirta Tarptautinei mokytoj dienai. Joje eksponuojami Ramygalos gimnazijos dails mokytojos metodininks Laimos Kikiens sodyboje vasar vykusi dviej dien krybinje stovykloje sukurti darbai spdingo groio vairiaspalviai angelai. Panevio rajono vietimo centro organizuotame plenere Ramygalos gimnazijai atstovavo mokytoja Gerda Navikien, pati Laima Kikien bei jos mokin, iuo metu dirbanti Kdaini rajono Truskavos pagrindinje mokykloje, Rima Milinien.

Ivyka

anyksciai_2aSiekdama supaindinti savo aukltinius su krato istorija ir iandiena, plsti j akirat, ugdyti groio pajautim, mokyti globoti ir saugoti gamt, orientuotis vairiose situacijose, pradini klasi mokytoja metodinink Laima ernien rugsjo 28 dien sureng edukacin ivyk Anykius. 2a klass mokiniai aplank Arklio muziej Nironi kaime, kur eksponuojami arkliniai ems dirbimo padargai, arklio gadyns transporto priemons, kalvio rankiai, unikalios filatelijos bei droini kolekcijos. Vliau dalyvavo edukacinje programoje Duonel kasdienin. Auktaitikoje gryioje vaikai apirjo duonkep krosn. Vaikams buvo papasakota apie rugi sjim, klim, malim, milt sijojim, duonos umaiym. Jie moksi formuoti duonos kepall, paauti krosn. Kol duonel kep, antrokai pajodinjo arkliais, pasisupo spuoklmis, paaid senovinius aidimus. Itvermingi mokiniai ukop Laims ibur, nuvyk prie Puntuko akmens, apkabino j, vliau pasivaikiojo medi laj taku, grojosi Anyki gamta. Ivykoje patirti spdiai atsispinds mokini krybini darb knygelje Anykiai.

ekspyro sonetai mokytojams

sonetaiLai Tavo grois vaikuose atgyja,

Atremdamas Likimo kalavij!

(V. ekspyras. XII sonetas)

Spalio 4 dien lietuvi kalbos mokytojos metodininks Valerijos Mikiniens III klass mokiniai gimnazijos pedagogams teik spding dovan artjanios Tarptautins mokytoj dienos proga. Akt salje gimnazijos treiokai mokytojams skait Viljamo ekspyro sonetus, tarp kuri graiai sipyn Jokbo Fedorkino ir Panevio rajono vaik muzikos mokyklos Ramygalos skyriaus aukltins Dovils Barzdaits atliekama muzika.

Floristiniai kilimai

floristiniai_kilimai_2016Paskatinti vyresniojo tikybos ir etikos mokytojo Manto Masioko, jau treti metai Ramygalos gimnazijos mokiniai kartu su mokytojais labai graiai ir krybingai papuoia Ramygalos banyi ir jos ventori. Jau nuo rugsjo pradios dails mokytojos Laimos Kikiens mokiniai pie v. Mykol Arkangel. Geriausi darbai buvo atrinkti ir sukabinti banyioje parodai. Pradins klass papuo banyios ventori. J uduotis buvo i gamtini mediag sukurti floristinius kilimus ir juose pavaizduoti angel. v. Mykolo Arkangelo atlaid v. Miiose Ramygalos parapijos klebonas Edmundas Rinkeviius padkojo mokiniams, mokytojoms ir gimnazijos direktoriui Algiui Adainui, teik padkas. Po v. Mii u igelbt gyvyb apdovanotas Ramygalos gimnazijos IIa klass mokinys Mantas Volkovas.