Knygos pristatymas

knyg_pristatknyg_pristat2Lapkriio 25 dien Naujamiestyje vyko baigiamasis Panevio rajono pradini klasi mokini jaunojo krjo konkurso renginys. Jame pristatyta mokini krybos knyga. ios knygos pristatyme dalyvavo net 15 jaunj krj i ms mokyklos: mokytojos Laimos erniens mokiniai: Pijus Janionis, Dominyka Kaliasait, Smilt iaulinskait, Gytis Zabiela, mokytojos Dals Briauniens aukltiniai: Deividas Liberis, Rokas Petraviius, buv mokytojos Gerdos Navikiens mokiniai: Tomas Babkauskas, Rugil iapait, Tadas Indriuka, Saida Kunigel, Samanta elnyt, mokytojos Astos Kuodyts mokiniai i Jotaini skyriaus: Greta Skujyt, Andrius Vaitelis, Orinta ukauskait, Klaudija ukauskait. Jie pasiirjo eiminink spektakl Ivaduotojas, pastatyt pagal konkurso nugaltojos sukurt pasak. Mokiniai buvo apdovanoti pasak knygomis, kuriose yra j pai kurtos ir iliustruotos pasakos.

Susitikimas

v.v. landsbergisLapkriio 24 dien 5a klass mokiniai (Rokas Milinas, Saida Kunigel, Modestas Raila, Roberta ambarauskait, Eigintas Tonknas) su lietuvi kalbos vyresnija mokytoja Rimanta ernogaiene Panevio rajono vietimo centro kvietimu dalyvavo susitikime su raytoju, bardu, film reisieriumi Vytautu V. Landsbergiu. Susitikimo su arklio Dominyko, Rudnosiuko, briedio Eugenijaus, skruzdlyts Biruts istorij autoriumi metu vaikai klaussi linksm daineli, pasikas deinj ir kairj smegen pusrutulius, kartu su raytoju msi rimiausio darbo pasakos krimo. Mokiniai sil siuetus, raytojas patar, kaip pasirinkti pat tinkamiausi, kaip padidinti bd, kad istorija ugniaut kvap.

Tinklinis

tinklinis3_2016Lapkriio 24 dien Naujamiesio gimnazijoje vyko Panevio rajono gimnazij aidyni mergin komand tinklinio finalins varybos. Ramygalos gimnazijos komanda, vadovaujama kno kultros mokytojos metodininks Giedrs Maeliens, ikovojo III viet. Sveikiname!

Apsilankymas pato skyriuje

pastas_ramygalaJei paklaustumte, kas mokykloje labiausiai laukia Kald, tai bt pirmokai. i savait pradini klasi mokytojos metodininks Gerdos Navikiens aukltiniai para laik Kald seneliui ir lapkriio 23 dien nune Ramygalos pato skyri, isiunt... Laike vaikai ra, kaip jiems sekasi mokykloje, kaip ruoiasi ir laukia Kald, pakviet Senel adventin-kaldin program. Gal atvyks?.. Pato skyriuje pirmokai susitiko su pato darbuotoju Andriumi Pratusiu. 1a klass mokinius jis supaindino su pato veikla, atsak vaikui klausimus. Pirmokai labai apsidiaug gav dovan tikr Ramygalos pato skyriaus antspaud. Jie pagalvojo, kad rinkti vairi staig antspaudus bt labai domu.

Ivyka

5b_pan5b_pan25b_pan35b klass vadov Sandra Gruzdien, siekdama painti savo aukltinius neformalioje aplinkoje, telkti klass kolektyv, ugdyti kultringo bendravimo gdius, lapkriio 18 dien sureng pirmj ma klass ivyk Panev. Penktokai apsilank Panevio kino centre Forum Cinemas, kur centro vadybinink sutiko suorganizuoti atskir kino seans 5b klasei, kad niekieno netrukdomi ir neblakydami aplinkini, pasiirt nuotaiking animacin film Didysis un pabgimas.

Ivyka

1b_pan41b_pan31b_pan21b_panLapkriio 23 dien pradini klasi vyresnioji mokytoja Lidija Strikien savo aukltiniams 1b klass mokiniams sureng edukacin ivyk Panev. Pirmokai ne tik suinojo, kas yra muziejus, bet ir tvirtino praktinius saugaus eismo, kultringo elgesio vieoje vietoje, bendravimo gdius. Panevio kratotyros muziejuje mokiniai iklaus pasakojim apie Panevio krat, susipaino su muziejaus ekspozicija. Vaikai atliko domias uduotis: tryn grdus, mat urvin mog, kalbjosi senoviniu telefonu, aid kompiuterin aidim. Po to dalyvavo edukacinje pamokoje moksi gaminti rank darbo popieri. iuo darbeliu per v. Kaldas pradiugins namikius.

Konkursas

aguonele_2016aguonele2_2016aguonele3_2016Lapkriio 20 dien gimnazijos okio mokytojos Renatos Rakaiens vadovaujama jaunui liaudik oki grup Gintarliai dalyvavo Lietuvos vaik ir moksleivi oki kolektyv konkursinio festivalio Aguonl 2016 II ture, kuris vyko Panevyje. Skmingai pasirods kolektyvas apdovanotas III laipsnio diplomu. Sveikiname!