Triatlonas

triatlonas3_2017triatlonas2_2017triatlonas_2017Vasario 2 dien Krekenavos Mykolo Antanaiio gimnazijoje vyko Panevio rajono mokykl mokini krepinio triatlono varybos. Pirm viet vaikin grupje ikovojo Ramygalos gimnazijos Ib klass mokinys Kornelijus Vaitiekaitis (rezultatas 37 takai). Sveikiname Kornelij ir jo mokytoj Giedr Maelien!

Ivyka

7ab_vilnius_2017Sausio 31 dien 7a ir 7b klasi vadov Olgos Alejniens ir Viliaus Grockio aukltiniai lanksi Vilniuje. Energetikos ir technikos muziejuje septintokai susipaino su Lietuvos energetikos raida ir interaktyviai pasikartojo pagrindinius fizikos dsnius. Nacionaliniame operos ir baleto teatre dalyvavo edukaciniame projekte Bajader (eliai). ia jie turjo galimyb pasiirti baleto Bajader III veiksm eliai, kuris danai rodomas ir kaip atskiras baletas, nes tai vienas graiausi klasikinio baleto pavyzdi, ibaigtas ir nugludintas tarsi deimantas, ypatingai sudtingas atlikti, taiau nepaprastai graus irti. Pokalbio-susitikimo metu mokiniai suinojo, kodl is baletas toks ypatingas, kodl balerinos oka ant pirt galiuk, kuo skiriasi j avimi puantai nuo paprast okio bateli, k ukulisiuose veikia reisieriaus padjjas ir daugel kit domi dalyk apie balet. Susipain su pagrindiniais baleto ingsniais, rank judesiais, mokiniai irjo kaip oka profesionals baleto okjai, o po to dalyvavo ekskursijoje po teatro rmus.

Magijos pamoka

magijamagija2magija3Sausio 31 dien gimnazijos akt salje vyko interaktyvi ir edukacin magijos pamoka. 16 klasi mokinius iliuzionistas EMMAGiC supaindino su iliuzionisto profesija, papasakojo, koki savybi ji reikalauja, imok vaikus kokybik, lengvai atliekam fokus. Iliuzionistas pademonstravo kelis iskirtinius, tarptautin pripainim pelniusius iliuzijos meno numerius, kurie paliko irovams neidildom spd.

Ivyka

6a_miltinis6a klass vadov Giedr Maelien, siekdama paskatinti savo aukltinius pradti ruotis tradiciniam Palps teatro festivaliui ir sudominti juos profesionaliu teatro menu, gyti reikaling kompetencij, sausio 23 dien sureng edukacin ivyk Panevio J. Miltinio dramos teatr. Edukacini usimim metu etokai pasikartojo irov elgesio teatre etiket, susipaino su vairi teatro tarnyb veikla, suinojo, kaip gimsta spektaklis, koki profesij mons dirba teatre, kokie yra j darbo ypatumai. Mokiniai apsilank grimo kambariuose, kostium sandlyje apirjo teatrinius kostiumus, usuko rekvizito saugykl. Atskiro edukacinio usimimo metu lavino scenos judes ir kalb, moksi teatrins raikos.

Kita ivykos dalis buvo skirta apsilankymui Panevio apskrities priegaisrinje gelbjimo valdyboje. ia mokinius supaindino su ugniagesi gelbtoj profesija, papasakojo, kaip tapti savanoriais ugniagesiais, parod turim gesinimo ir gelbjimo technik.

Sveikiname!

Sausio 28 dien vyresniosios okio mokytojos Renatos Rakaiens vadovaujama okj grup dalyvavo Elektrn kultros centre vykusiame Respublikiniame iuolaikini oki festivalyje okio virpesiai ir um III viet. Sveikiname!

Olimpiada

Sausio 20 dien vyko 55-osios Lietuvos mokini chemijos olimpiados II etapas, kuriame skmingai dalyvavo Ramygalos gimnazijos chemijos mokytojos metodininks Zitos akeviiens mokiniai. Mantautas Raila (Ia) um II viet, Aurin Karolina Kairyt (IIa) III viet, Domantas Raila (IIa) II viet, Jokbas Fedorkinas (IIIa) I viet. Sveikiname jaunuosius chemikus ir j mokytoj!

Dovanotos knygos bibliotekai

Labdaros ir paramos fondo vieskime vaikus steigjai Andrius Mamontovas ir Ramnas Karbauskis 2015 metais pradjo didiausi Lietuvos istorijoje knyg leidybos projekt deimties tkstani Vaik bibliotekli leidyb. Planuojama ileisti daugiau kaip penkis milijonus knyg vaikams, kurios bus padovanotos visoms mokykloms, vaik dareliams, bibliotekoms, vaik ligoninms, vaik globos namams. iais metais Lietuvos bibliotekas pasiek antrosios Vaik bibliotekls knygos. Gimnazijos bibliotekinink Daiva Leckien kvieia apsilankyti bibliotekoje ir pasirinkti knyg i labdaros ir paramos fondo vieskime vaikus dovan srao. Skaityti toliau...