Ivyka

1a_miltinisPradini klasi mokytojos metodininks Gerdos Navikiens aukltiniai labai ingeids, smalss, krybingi vaikai, inantys daug pasak. Pus 1a klass mokini jau moka skaityti, yra aktyvs bibliotekos lankytojai. Mgstamiausios j knygos pasak. iais mokslo metais keturi 1a klass mokiniai kr pasakas ir dalyvavo jaunj krj konkurse. Pirmokai ypa mgsta iuolaikines pasakas, todl vasario 12 dien j mokytoja sureng ivyk premjerin J. Miltinio dramos teatro spektakl Igelbkime kengriuk. Vaikai susipaino su teatro rbine, irov sale, moksi rasti savo sdjimo viet. Po spektaklio pasivaikiojo po Panev, Senvag, linksmai praleido laik vaik laisvalaikio centre Voro boktas.

Ivyka

1a_upyte41a_upyte31a_upyte21a_upytePradini klasi mokytoja metodinink Gerda Navikien, skatindama savo aukltini domjimsi krato tradicinmis ventmis, siekdama plsti mokini akirat, ugdyti j krybinius gebjimus, vasario 14 dien sureng edukacin ivyk Upyts amat centr. Pirmokai susipaino su centro veikla ir dalyvavo edukacinje programoje pasigamino Ugavni kaukes. 1a klass mokiniai daug suinojo apie Ugavni tradicijas ir paproius, imoko nauj oki, dain ir rateli. Per Ugavnes pirmokai pasipuo pai pasigamintomis kaukmis, klasje surengs kauki parod.

Ivyka

kalitos_kalnasVasario 14 dien 6a klass vadovs Giedrs Maeliens aukltiniai dar spjo pasimgauti besibaigianios iemos malonumais. etokai ne tik grjosi nuo Kalitos kalno atsiverianiu nuostabiu gamtos vaizdu. Su profesionaliu instruktoriumi jie moksi veikti speciali slidinjimo tras, pasigauti vj leidiantis su slidmis nuo kalno.

Ladygolas

ladygolas_2017Vasario 14 dien Dembavos progimnazijoje vyko Panevio rajono bendrojo ugdymo mokykl mergaii, gimusi 2004 m. ir jaunesni, komand sals futbolo varybos. Ramygalos gimnazijos kno kultros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo treniruojamos komandos Puriena 1 ir Puriena 2 ikovojo II ir III vietas. Sveikiname jaunsias futbolininkes ir j trener!

Konkursas

rasom2017rasom2_2017Nacionalinis Vinco Kudirkos dailyraio konkuras Raom! tai kasmetinis renginys, kurio tikslas yra ugdyti taisyklingo, aikaus ir estetiko raymo gdius, irinkti graiausi ir originaliausi raysen turinius alies gyventojus. Renginys skiriamas Vincui Kudirkai, vienam i lietuvi tautinio sjdio judjimo, padjusio pamatus modernios lietuvi tautos formavimuisi, politinio isivadavimo, savos tautins valstybs sukrimui, ideolog. Dailyraio konkurs organizuoja Lietuvi kalbos institutas, UAB Biuro pasaulis ir iniciatyvin pedagog grup.

iame konkurse kiekvienais metais dalyvauja ir ms gimnazijos mokiniai. iemet dailyrat ra dvideimt lietuvi kalbos mokytoj Astos Brazdioniens ir Danguols sinaits mokini i 5, 8 ir I klasi. Vilni isista 15 darb. Gimnazijos bibliotekos skaitykloje parengtas stendas, kuriame eksponuojami graiausi darbai.

rasom_2017

Konkursas

Vasario 1 dien Velio gimnazijoje vyko respublikinio angl kalbos konkurso 9 ir 10 klasi mokiniams rajono etapas. Angl kalbos mokytojos metodininks Viktorijos Pakeviiens mokinys Simonas Giedraitis (Ib) devint klasi mokini grupje um III viet. Sveikiname Simon ir jo mokytoj!

Sveikiname!

irena.zubauskieneVisa gimnazijos bendruomen nuoirdiai diaugiasi, kad Vasario 16-osios, Lietuvos Valstybs atkrimo dienos, ivakarse Ramygalos gimnazijos muziejinink, miesto, seninijos ir krato patriotikumo puoseltoja mokytoja Irena Zubauskien u visuomenikai aktuali publicistik, ugdani tautikum ir dvasines vertybes vertinta 2017 met Gabriels Petkeviaits-Bits atminimo medaliu Tarnaukite Lietuvai.

Miela mokytoja, sveikiname Jus tokio svarbaus Js darbo vertinimo proga ir linkime stiprios sveikatos, neisenkanios energijos kasdienje tarnystje gimtojo krato ateiiai per pagarb jo praeiiai.