Ladygolas

ladygolas4_2017ladygolas3_2017ladygolas2_2017Vasario 21 dien Dembavos progimnazijoje vyko Panevio rajono bendrojo ugdymo mokykl mergaii, gimusi 2002 metais ir jaunesni, komand sals futbolo aidyns Ladygolas. Pirm viet ikovojo kno kultros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo treniruojama komanda Laukin orchidja-1, kurioje pergalingai aid Karil Liuinait (8a), Auks Gudelyt (7b), Eivina Uginit (7a), Eva Narbutait (7b), Gabija Chirv (8a), Greta Gerdvilait (8a), Odeta Balakauskait (8a), Gabija Ulyt (7b). Ramygalos gimnazijos komanda atstovaus Panevio rajonui Lietuvos seninij mokykl Panevio apskrities mergaii komand sals futbolo aidynse Ladygolas. Dar viena ms gimnazijos komanda Laukin orchidja-2 um III viet.

Sveikiname jaunsias futbolininkes ir j trener!

Konkursas

Panevio rajono pradini klasi mokini jaunojo krjo konkurso Kuriu pasak vertinimo komisija nusprend vietimo, kultros ir sporto skyriaus diplomu ir atminimo dovana apdovanoti III vietos laimtoj Ramygalos gimnazijos 2a klass mokin Pij Janion u pasak Drabui medis. U kurt pasak krybikum, originalum, menikum paskatinti Patrik Dangveck (1a) u pasak Apie uniuk, kuris neturjo draug, Urt Zupkait (1a) u pasak Ro ir Amsis, Saul Jankauskait (2a) u pasak Ukertoji alis, Viktorij Pratusyt (2a) u pasak Briediuk su draugais iekojo Kald senelio.

Sveikiname jaunuosius krjus ir j mokytojas!

Olimpiada

Vasario 10 dien ms gimnazijoje vyko 66-osios Lietuvos mokini matematikos olimpiados II etapas. Olimpiadoje dalyvavo 27 mokiniai. Vyresniosios matematikos mokytojos Inos Babaitiens mokin Aurin Karolina Kairyt (IIa) um I viet ir atstovaus Panevio rajonui 66-osios Lietuvos mokini matematikos olimpiados III etape. Sveikiname Aurin Karolin ir jos mokytoj!

Dailyraio konkursas

dailyr_konkPilietikos asmenybs ugdymas, tautini vertybi diegimas yra vienas svarbiausi dalyk iuolaikinje mokykloje. Artjant Vasario 16-ajai gimnazijos logoped Jurgita Pakyt bei specialiosios pedagogs Vaida Masiokien ir Laima Gvergdien kartu su mokiniais, kurie lanko logopedines pratybas ir specialiojo pedagogo pamokas, ra paias graiausias lietuvi poet eiles ir mintis apie Lietuv. Mokini parayti darbeliai isiskyr savo dailumu, kruoptumu, kantrumu ir didele meile Lietuvai. Vasario 16-oji tai ne tik svarbi data istorijoje. Ji savyje prasmina tiek protvi ir tv kovas, tiek ms vis ateities viltis viename odyje LIETUVA.

Konkursas

zynys_2017Vasario 15 dien dvi istorijos mokytojos metodininks Eugenijos Naulickiens mokins Austja Vasiliauskait (IVa) ir Aurin Kairyt (IIa) dalyvavo respublikiniame ynio konkurse. Jis Radvilikio Lizdeikos gimnazijoje organizuojamas nuo 1996 met. Konkursas skirtas ne tik mokini erudicijai patikrinti, bet ir Vasario 16-ajai paminti. Ramygalos gimnazistai konkurse dalyvavo jau deimt kart. Kol mokiniai atsakinjo 100 klausim i vairi mokslo srii, mokytojai dalyvavo psichologs vedamoje diskusijoje Motyvuok save, kad galtum motyvuoti mokin. Po konkurso mokiniai buvo pakviesti diskusij pilietikumo tema Patriotizmas XXI amiuje, kuri ved LR Seimo narys, profesorius Vytautas Juozapaitis. Vliau mokiniai irjo roko oper Meil ir mirtis Veronoje.

Paintis su herbais

herbaiHerbas visada buvo labai svarbus ir valstybei, ir mogui. Pradini klasi mokytojos metodininks Dals Briauniens mokiniai susipaino su Lietuvos miest ir miesteli herbais. Treiaklasiai isiaikino, k reikia herb simboliai ir spalvos. Per dails ir darbeli pamokas jie pagamino aplankyt miest ir miesteli herbus. Savo darbeliais papuo gimnazijos koridori.

Tinklinis

tinklinis_2017Vasario 15 dien Velio gimnazijos sporto salje vyko 2017 mokslo met Panevio rajono gimnazij ir vidurini mokykl miri komand tinklinio varybos. is turnyras buvo skirtas Vasario 16-ajai paminti. Ramygalos gimnazijos tinklinink komanda, kuri treniruoja kno kultros mokytoja metodinink Giedr Maelien, tapo turnyro nugaltoja. Sveikiname Austj Katinait (IVa), Amand Mikinyt (IVb), Karolin Pakeviit (IIIb), Rok Grakausk (IVb), Eimant Karali (IVa), Luk Keevii (IVa) ir j mokytoj!