Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Pasaulio virvės traukimo čempionatas Pietų Afrikos Respublikoje

  VirvestraukimasLietuvos nacionalinė virvės traukimo komanda, kurią sudaro Panevėžio rajono moterų virvės traukimo komandos "Šėlsmas" narės, neseniai grįžo iš Pietų Afrikos Respublikoje vykusio pasaulio virvės traukimo čempionato. Svorio kategorijoje iki 540 kg (buvusi 560 kg) dalyvavo 10 šalių, kurios po varžybų užėmė šias vietas:

  I vieta - Švedija
  II vieta - Olandija
  III vieta - Pietų Afrikos Respublika  
  IV vieta - Kinija
  V vieta - Šveicarija
  VI vieta - Lietuva
  VII vieta - Belgija
  VIII vieta - Jungtinės Amerikos Valstijos
  IX vieta - Japonija
  X vieta - Kenija

  Mūsų komanda taip pat dalyvavo ir klubinėse varžybose, kur atstovavo "Šėlsmo" virvės traukimo klubą ir užėmė 8 vietą iš dalyvavusių 13 klubų. 

  Sveikiname mūsų mokytoją Giedrę Maželienę ir jos klubą "Šėlsmas" su puikiais rezultatais!
  Varžybų akimirkomis ir puikiu Afrikos kraštovaizdžiu pasigėrėkite Foto galerijoje.  

  Ramygalos gimnazija - Virvės traukimo čempionai!!!

  3Rugsėjo 4 d. Rokiškio sporto centre vyko Lietuvos virvės traukimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir ant I-osios vietos pakopos garbingai pakilo Ramygalos gimnazijos virvės traukimo komanda, dar kitaip vadinama "Ramygalos traukinuku".

  Komandą sudaro 6 panelės ir 4 vaikinai:
  Agnė Žadeikytė 11 kl.
  Deimantė Gutauskaitė (mokyklos absolventė)
  Lauryna Vaitkutė (mokyklos absolventė)
  Kristina Kučytė (mokyklos absolventė)
  Diana Dranseikaitė (mokyklos absolventė)
  Giedrė Osipovaitė (mokyklos absolventė)
  Rūta Kerbelytė (mokyklos absolventė)
  Ivesta Šimkutė (mokyklos absolventė)
  Dainius Klimašauskas 11 kl.
  Paulius Galiauskas 11 kl.
  Tadas Liberis 11 kl.
  Rokas Dūda 8 kl.
  Virvestraukimas2010"Ramygalos traukinukas" taip pat yra net 2 kartus dalyvavęs GENSB (Germany England Netherlands Switzerland Belgium) Europos jaunimo (iki 19 metų) virvės traukimo čempionate. Pirmą kartą pasirodė 2008 m. vykusiame čempionate Belgijoje ir užėmė 36 vietą (iš 54), o 2009 m. vasarą vykusiame čempionate Vokietijoje - net 21 vietą (iš 49).

  Sveikiname čempiones su pergale ir linkime sėkmės kitąmet vyksiančiame Europos virvės traukimo čempionate Šveicarijoje!!!

  Sėkmė lydėjo ne tik Ramygalos gimnazijos virvės traukimo komandą, o ir jų trenerę, kūno kultūros mokytoją, Giedrę Maželienę, besirungiančią moterų virvės traukimo komandos "Šėlsmas" sudėtyje. "Šėlsmas" taip pat užėmė I-ąją vietą. Komanda tikrai "pašėlusi", nes laurus tiesiog "skina" jau kelerius metus iš eilės!!!

  "Ramygalos traukinuko" trenerė Giedrė Lietuvos moterų virvės traukimo komandos sudėtyje š.m. rugsėjo 13-24 dienomis atstovaus Lietuvą Pasaulio virvės traukimo čempionate Pietų Afrikos Respublikoje, Pretorijos mieste.

  Tad linkime "Šėlsmui" kaip reikiant "pašėlti" ir parsivežti medalius!!!
  Varžybų, vykusių Rokiškyje, akimirkomis galite pasigėrėti čia.

  Rugsėjo 1-oji - Mokslo ir žinių diena

  Rugsejis2010_1   Nuskambėjęs pirmasis skambutis į mokyklą sukvietė visus - nuo pačių mažiausių, kurie dar tik žengė pirmuosius, tačiau tvirtus žingsnius mokyklos link, iki tų, kuriems šie metai jau paskutiniai ir greitai jie pakels sparnus.
     Nuoširdžiausi sveikinimai puošė visų šventėje susirinkusių sielas, o nuostabūs jaunųjų šokėjų šokiai - akis.
  Rugsejis2010

     Šventės pabaigai mokiniai sudainavo Sauliaus Mykolaičio dainą "Nupiešti pasaulį", kuri realiai pretenduoja tapti gimnazijos himnu.


  Daugiau nuotraukų Foto galerijoje.

  Pusryčių - pas merą

  lukasLiepos 10 dienos rytą, kątik pasveikinę išleistuvių saulę, keturi geriausi Ramygalos gimnazijos abiturientai išskubėjo į Uliūnus, kur jų bei viso rajono geriausiai išlaikiusiųjų brandos egzaminus laukė gerbiamas Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis.pirmunai
  Pavaišinti skaniais pusryčiais, apdovanoti ir pagirti, pasidžiaugę savo pasiekimais bei ateities planais abiturientai pažadėjo nepamiršti savo gimtojo krašto.
  Atsisveikinome

  fraBirželio 18 d. baigėsi savanorės iš Vokietijos Franziskos darbas mūsų gimnazijoje. Paskutinę dieną kartu su jos pasiimti atvykusiais tėvais ir drauge susėdę puodelio arbatos draugiškai kalbėjomės apie tuos metus, kuriuos Franziska praleido dirbdama mūsų gimnazijoje.

  Bežiūrint gimnazijos renginių nuotraukas, jos draugė pasiūlė Franziskai rašyti laišką mokyklos, kurią ji baigė, direktoriui su pasiūlymais periimti patirtį iš mūsų gimnazijos. Svečiams iš Vokietijos įspūdį paliko renginių gausa ir įvairovė (sporto, dainavimo, vaidinimų, šokių ir pan.).
  Pagal ES programą ,,Veiklus jaunimas" savonorė iš Vokietijos atvyko praeitų metų rugpjūčio mėnesį. Franziska pamažu įsiliejo į gimnazijos veiklą, buvo matoma, jautėsi esanti reikalinga.fran Savanorė daugiau bendravo su jaunesnio amžiaus mokiniais, vedė jiems būrelius, mokė įvairių žaidimų, darbelių, rengė parodėles. Kartu su socialine pedagoge vykdė socializacijos, visuomenės sveikatos programas, teikė pagalbą socialinės rizikos ir specialių poreikių vaikams. Franziskos vykdoma veikla taip pat papildė neformalaus ugdymo užsiėmimus, juos paįvairino. Savanorė pagelbėjo gimnazijos muziejui rengiant kalendorių ekspoziciją seniūnijoje ir ruošiant kalendorių kolekciją elektroninėje laikmenoje. Ji talkino ir mokytojams, padėdama gaminti įvairias metodines priemones, dekoracijas. Galimybė bendrauti su kitos kultūros atstovu praturtino kiekvieną susitikusį ir bendravusį su ja.
  Išvykdami Franziska ir jos tėvai padėkojo už priėmimą ir rūpestį, mes savu ruožtu - už pagalbą ir bendradarbiavimą.

  Aušra Volkovienė

  Pažink save ir kraštą gimtą

  Birželio 21 – 25 dienomis Ramygalos gimnazijoje trečius metus organizuota socializacijos programa „Pažink save ir kraštą gimtą“. Stovyklavo 20 vaikų, 5 vaikai iš Truskavos pagrindinės mokyklos.


  Pirmąją dieną stovyklautojai dalyvavo nuolat pasipildančiame idėjų banke. Kiekvienas dalyvis išmoko daryti dekupažą.dekup

  Antrą dieną keliavome į Anykščius, keliaudami iš Ramygalos, privažiavome Kavarską. Miestelis garsėja netoli bažnyčios trykštančiu Šv. Jono Krikštytojo šaltiniu, šalia kurio – meniškas koplytstulpis. Ekskursiją po Anykščius pradėjome nuo A. Baranausko klėtelės, aplankėme S. Petraškos originalių paveikslų iš akmens dulkių parodą, nepamiršome užsukti į Siaurojo geležinkelio muziejų, kur gidas mums įdomiai pristatė siauruko istoriją.

  Miesto pakraštyje aplankėme Puntuko akmenį, „Šventuosius ąžuolus“. pušų apsuptyje ant aukšto stataus kalno radome rašytojo J.Biliūno (1879 – 1907) kapą su iškilusiu antkapiniu paminklu, ,,Laimės žiburiu“ vadinamu. Grožėjomės šalia Šaltupio upelio, Girelės miške – Liudiškių piliakalniu. Šalia kelio į Rokiškį, kairėje pusėje, iškilęs garsusis Vorutos (Šeimyniškėlių) piliakalnis su savo gražia, nepakartojama gamta.

  Ant Kalitos kalno įrengtas pasivažinėjimo atrakcionas - vasaros rogučių nusileidimo trasa - kurioje turėjome galimybę patirti greičio, vėjo ir adrenalino kupiną kelionę.

  Užsukome ir į Troškūnus, aplankėme Traupio botanikos daržą, pro Raguvą grįžome namo.

  Lietus sutrukdė turistinį žygį prie Šambalioniškio tvenkinio, todėl netradicines sporto šakų varžybas, konkursus ir įvairius turistinius žaidimus žaidėme gimnazijoje.ustro

  Keliavome po Krekenavos regioninį parką, aplankėme Ustronę, Mėnulio akmens parką, kabantį lieptą per Nevėžį. Grožėjomės Daniliškio Liepų alėja, Barinės kapinynu. Keliavome „Girinio taku“, aplankėme akmenį Rapolą, grožėjomės aptvaruose besiganančiais danielias.


  Stovyklos vadovės: Seliutė Gvergždienė, Orinta Gerdvilienė, Vaiva Kotinskienė.


  Daugiau nuotraukų Foto galerijoje.


  Parašė Seliutė Gvergždienė


  Keliauju, sportuoju, konstruoju, kuriu – poilsiauju

  SV201001Birželio 14 – 18 dienomis Ramygalos gimnazijoje trečius metus iš eilės organizuota vaikų socializacijos programos ,,Keliauju, sportuoju, konstruoju, kuriu – poilsiauju“ vasaros poilsio stovykla Panevėžio rajono Mokinių kūrybos ir sporto centro pradinio techninio modeliavimo būrelių nariams. Stovyklavo 20 vaikų.


  Pirmąją dieną stovyklautojai grupėse kūrė įvairius statinius iš kartoninių ritinėlių, pramogavo gimnazijos kieme esančioje žaidimų aikštelėje, konstravo ,,Jachtos“ modelius iš ruošinių. Antrąją dieną važiavo į kino teatrą ,,Forum cinemas Babilonas“ Panevėžyje, kur žiūrėjo animacinį filmą ,,Šrekas. Ilgai ir laimingai“.SV201020 Po filmo vaikai pramogavo žaidimų kambaryje. Trečiadienį ir ketvirtadienį stovyklautojai praleido Šventosios pajūryje, kur statė smėlio pilis, lepinosi saulės voniomis ir vandens procedūromis, šokinėjo per bangas, žaidė, rungtyniavo linksmosiose estafetėse, apsilankė pramogų komplekse. Vakare jaukiai įsikūrė rąstiniuose nameliuose, kepė dešreles, vakarojo. Į namus grįžo pailsėję, atsipalaidavę, kupini įspūdžių ir gerų emocijų. Penktadienį stovyklautojai išsiruošė į turistinį žygį. Pėsčiomis keliavo prie Ramygalos tvenkinio. Ten vyko įvairios sportinėse varžytuvės su kamuoliais, virvėmis, maišais, pagalvėlėmis. Grįžę į gimnaziją savaitės įspūdžius ,,užrašė“ piešiniais, juos susegė į stovyklos įspūdžių knygą–dienoraštį.

  Stovyklautojų maitinimu rūpinosi Valės Liberienės individuali įmonė. Transporto paslaugas teikė Ramygalos gimnazija.


  Stovyklos vadovės – Laima Černienė ir Vilma Kučienė

   

  Daugiau nuotraukų Foto galerijoje.