Netradicinio ugdymo diena 5 - 8 ir I - IV kl.

"Geltona, žalia, raudona" - taip vadinosi netradicinio ugdymo diena mūsų gimnazijoje, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Gimnazistai šiltai priėmė  literatūrinę kompoziciją, skirtą J.Marcinkevičiui atminti. Antro aukšto foje vyko viktorinos. Dailės kabinete veikė kūrybinės dirbtuvėlės. Aktų salėje  buvo surengta lietuvių liaudies žaidimų ir šokių popietė. Kabinetuose vyko  mėgiamiausių eilėraščių apie Lietuvą skaitymai. Visi labai laukė mokinių ir mokytojų tinklinio varžybų, kurias po itin atkaklios kovos laimėjo 12-okų komanda. Po šios pergalės mokinių nuotaika tapo dar pakilesnė.

Kovo 8-oji

Jubiliejinė, šimtoji Tarptautinė moters diena, mūsų mokykloje buvo paminėta nuotaikingu „Neribotos trukmės“ šventiniu koncertu, kurį dėmesingi gimnazijos vyrai skyrė visoms gimnazijos moterims. Nuskambėjusios dainos, gitaros akordai, ekrane parodytos skaidrės ir įteiktos geltonos kaip pats pavasaris tulpės praskaidrino nuotaiką, nušvietė moterų veidus dėkingumo šypsenomis.

Renginių savaitė, skirta Kovo 11-ajai

Pradinių klasių mokiniai, kaip ir kasmet, pažymėjo Kovo 11-ąją. Šiai datai paminėti buvo skirta visa savaitė, kurios metu vyko įvairūs užsiėmimai, popietės bei parodos. Mažieji gimnazistai rašė dailyraščius, surengė įspūdingą Užgavėnių kaukių paradą, patys kūrė trumpus pasisakymus apie Lietuvą. Mažuosius pralinksminti ir pamokyti buvo atvykęs tautinės muzikos ansamblis "Ainiai". Pradinukai dalyvavo gimnazijos kraštotyros muziejuje surengtoje popietėje.

Mokytojų išvyka į Naujamiestį

Gamtos, tiksliųjų ir socialinių mokslų metodinio ratelio nariai lankėsi Naujamiesčio vdurinėje mokykloje. Mūsų gimnazijos mokytojai buvo šiltai pasitikti ir priimti.

Draugiškos rungtynės

Vasario 11d. vyko futbolo rungtynės skirtos paminėti vasario 16 d. įvykius. Dalyvavo: Ramygalos gimnazijos mergaičių, berniukų bei Panevėžio Vyturio mokyklos komandos. Nugalėtojams buvo įteikti diplomai ir atminimo medaliai. Tarp dalyvių vyravo gera ir linksma nuotaika
    .

Informacinių technologijų konkurso prizininkai

Panevėžio rajono informatikų konkurse " Skaičiuoklė ir galvosūkiai" puikiai pasirodė mūsų gimnazistai.

I    vietą užėmė Marius Keževičius
    III vietą užėmė Gilbertas Pikauskas

Mokinius paruošė informatikos mokytoja Olga Alejūnienė.

Kaziuko mugė

Kiekvieną pavasarį į Ramygalos gimnaziją atkeliauja Kaziukas, ir ne tuščiomis, o nešinas visu kermošiumi. Tokios mugės ir Vilnius pavydėtų... Skaniausių pyragų kvapo, smagių melodijų ir pirkėjų minios klegesio prisipildo mokyklos koridoriai. Už prekystalių gražiausius rankdarbius, medžio darbus ir kitokias grožybes siūlo pradinių klasių mokinukai. Tačiau nepastebimai greitai ištuštėja pyragų ir kitų skanumynų lėkštės. Juos akimirksniu „sunaikina“ vyresnieji smaližiai, kurie čia atlekia ilgųjų pertraukų metu. Namų rakandais dažniausiai apsirūpina mokytojai. Ir kai pagaliau pilvukai prikimšti, o krepšeliai pilni, Kaziukas tyliai susirenka apytuštį maišelį ir iškeliauja... Tačiau visi gerai žinome, kad kitą pavasarį jis vėl grįš su kupinu krepšiu.