Tarptautinis virvės traukimo čempionatas Šveicarijoje

p1060954Didžiausiame metų tarptautiniame virvės traukimo turnyre „GENSB-2011“ Šveicarijoje (Sursee, Notwill) dalyvavo net 54 komandos iš 10 šalių. Lietuvai atstovavo 4 mokinių komandos. Ramygalos gimnazijos komanda užėmė labai aukštą - 7-ą vietą (trenerė – mokytoja metodininkė Giedrė Maželienė),  Kuršėnų mokinių komanda iškovojo – 8-ą vietą, Šiaulių r. Meškuičių vidurinės mokyklos komanda – 30-ą vietą, Južintų J.O. Širvydo  vidurinės mokyklos komanda – 40-ą vietą. Pasak vienos iš mūsų komandos merginų Agnės Žadeikytės, kelionė buvo ilga, teko keliauti per keletą šalių, taigi išvargino, tačiau tai nesutrukdė pasiekti aukštų rezultatų. „Šveicarijoje turėjome nuostabių akimirkų bei įspūdžių. Tai buvo nepamirštama ir vertinga kelionė“. Priminsime, kad Ramygalos komanda buvo vienintelė dešimtuke, kurios gretose virvę traukė net keturios merginos.

Daugiau kelionės akimirkų galite pamatyi ČIA.

p1010076Tapo Lietuvos čempionais

Po keturių virvės traukimo etapų, vykusių visoje Lietuvoje, mūsiškiai užėmė garbingą 1-ą vietą ir tapo Lietuvos virvės traukimo čempionais. 4-ame etape, kuris vyko Kuršėnuose, mūsiškiai tarp penkių komandų, taip pat buvo pirmi, finale nugalėję Kuršėnų komandą. Sveikiname gimnazistus ir mokytoją Giedrę Maželienę pasiekus įspūdingų rezultaų!

Vasaros futbolo stovykla

dsc_0969

Rugpjūčio mėnesį Ramygalos seniūnijoje įvyko 2 savaičių futbolo mokyklėlė pagal Lietuvoje jau kelerius metus vykstantį socialinį projektą ,, Linksmoji vasaros futbolo mokykla“. Projekto tikslas – grąžinti vaikus į stadionus. Šiais metais iš šešiasdešimt šalies mokyklų, pareiškusių norą tapti projekto dalyvėmis, buvo atrinkta lygiai dvidešimt. Į Lietuvos futbolo federacijos projektą, vykdomą kartu su Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamentu, įtraukta ir Ramygalos gimnazija. Mūsų gimnazija projekte dalyvauja jau antrą kartą per ketverius metus.

Skaityti toliau...

Gimnazistes išvyka į Rusiją !

rusijaMūsų gimnazijos mokinė Ramutė Kavaliauskaitė liepos 6-28 dienomis mokėsi Tarptautinėje rusų kalbos vasaros mokykloje „Moskovija“. (Kvietimą į šią mokyklą ji gavo sėkmingai sudalyvavusi respublikinėje rusų kalbos olimpiadoje. Kartu su moksleiviais iš Delio, Pekino, Helsinkio, Prahos, Minsko, Rygos ir kitų pasaulio miestų Ramutė 3 savaites tobulino rusų kalbos įgūdžius, dalyvavo įdomiuose kultūriniuose ir sporto renginiuose, ekskursijose po Maskvos Kremlių, Sergijaus Posadą, Kosmonautikos muziejų.

Rugsėjo 1-oji - Mokslo ir žinių diena

Nuskambėjęs pirmasis skambutis į mokyklą sukvietė visus - nuo pačių mažiausių, kurie dar tik žengė pirmuosius, tačiau tvirtus žingsnius mokyklos link, iki tų, kuriems šie metai jau paskutiniai ir greitai jie pakels sparnus. Nuoširdžiausi sveikinimai puošė visų šventėje susirinkusių sielas, o nuostabūs jaunųjų šokėjų šokiai šildė nuo žvarbaus rudeniško oro.

Šventės pabaigai mokiniai jau tradiciškai sudainavo Sauliaus Mykolaičio dainą "Nupiešti pasaulį".

Į foto albumą

Dėmesio dėmesio!

rugsejo1

Paskutinis skambutis

p1310445_t2Gegužės  27 dieną mūsų 12-okai žaismingai „tiuninguotais“ automobiliais  atvežė tris savo auklėtojas į paskutinę, širdies kalbos pamoką, kad pasikartotų visus tuos dvylika mokyklinių metų. Nutilęs suolų girgždesys, sąsiuvinių lapų su užrašytomis gyvenimo tiesomis  šlamėjimas užleido vietą Paskutinio skambučio šventei. Apie kadaise už mokyklos durų paliktą vasarą ir smėlio pilis abiturientams priminė pirmokėliai. Su prasmingais gimnazijos direktoriaus, pirmosios mokytojos, auklėtojų ir tėčio žodžiais, skambant fortepijono muzikai, gimnazistų dainoms abiturientai buvo palydėti į nelengvą egzaminų kelią.

Projektas „Šventieji – Dievo gailestingumo liudytojai''

Ramygalos gimnazijos mokiniai  dalyvavo vasario – gegužės mėnesiais vykusiame projekte „Šventieji – Dievo gailestingumo liudytojai“. Gegužės 20 d. įvykusioje viktorinoje, kurioje rungėsi Panevėžio vyskupijos komandos,
    Ramygalos gimnazijos aštuntokai (Gabrielė Urbonavičiūtė 8b, Kornelija Šermukšnytė 8b,  Deividas Kirdeikis 8b, Karolis Petrovičius 8b, Vilius Glebauskas 8a)  laimėjo III vietą.  Dar geriau pasirodė Ia kl. gimnazistės (Rūta Petrauskaitė , Gerda Stankevičiūtė, Odeta Želnytė, Lidija Vertelkaitė, Greta Karaliūtė), kurios laimėjo I vietą.