12 - okų šimtadienio šventė

.Dvyliktokų šimtadienis prasidėjo iš ryto. Gimnazijoje galėjai pamatyti pačių įvairiausių profesijų atstovus: „policininką“, „mediką“, „jūreivį“, „remontininką“, „stiuardesę“, „padavėją“, „šokėją“, „šlavėją“, „melžėją“. Visus išvardinti sunku. Pilnam vaizdui susidaryti pridursim, kad lankėsi net „kalinys“ ir mafijos pasaulio „atstovas“, bet nuo pamokų išsisukti nepavyko net jiems. Vienuoliktokai pravedė „Gyvenimo pamoką“ su mintimis prie žvakių. Dar vėliau jie įvairių profesijų atstovus privertė susikauti „Protų mūšyje“, palenktyniauti estafetėse. Neliko nė vieno abejingo per etnografinę pamoką. Viskas ne veltui. Gauti bilietai į vakarinį „cirko pasirodymą“. Puošnius dvyliktokus, jų tėvelius ir mokytojus pasitiko tikras pučiamųjų orkestras. Kaip tikri buvo „cirko“ gimnastai, šokėjai, klounas su dresiruotu „šunimi“, konferansjė, fokusininkas ir jo asistentė. Spalvingo pasirodymo metu netrūko užduočių dvyliktokams. Sėkmingai jas atlikę, dvyliktokai gavo  po smagų dokumentą. Dvyliktokus sveikino gimnazijos Direktorius, pirmosios mokytojos, auklėtojos. Salėje neliko abejingų po abiturientų  nuotaikingo šokio,  nuoširdžiai sugrotos melodijos.

Šv. Valentino diena kitaip

Tą pačią vasario 14 d. gimnazijos aktų salėje 12 - okai pristatė "Šv. Valentino dieną kitaip" su šūkiu "O visa kita tik detalės". Renginio "detalės" buvo filmukas "Kas yra meilė?", vaidinimai apie meilės prasmės paieškas ir "Kam reikalingos žmogui rankos", įdomios melodijos. Nuoširdžiai dėkojame anglų kalbos mokytojai R. Kerbelienei, renginio sumanytojai bei organizatorei, ir dvyliktokams.

Šv. Valentino diena

Gimnazijos dešimtokai pavasariškomis dekoracijomis priminė visiems, kaip nuotaikingai reikia švęsti Šv. Valentino dieną mokykloje. Gimnazistai liko jiems dėkingi už  pertraukų metų padovanotus prasmingus eilėraščių posmus, smagią muziką, žaidimus.

10 - okų diena

Vasario 11 d. gimnazijoje buvo švenčiama “Dešimtokų diena”, kurią tradiciškai organizavo ir vedė devintokai.. Šią dieną reikėtų  pavadinti “Žvaigždžių diena”. Apie tai priminė smagios sutiktuvės su  muzika, kievienam dešimtokui užkabinta asmeninė žvaigždė,  II aukšto fojė eksponuotos “sužvaigždėjusių” dešimtokų vinjetės ir pilnos veiksmo pertraukos. Šventiškai nusiteikę dešimtokai netaupė jėgų ir sumanumo.Vakare visi rinkosi aktų salėje, kur vyko speciali laida "Televizijos žvaigždės". Malonu, kad tarp žiūrovų kaip niekad buvo daug tėvelių bei mokytojų. Laidos dalyviai turėjo atlikinėti įvairias užduotis. “Žvaigždės” dešimtokai dainavo, atsakinėjo į suktus klausimus bei piešė. Visko nevardinsim, parašysim, kad buvo tikrai smagu. Dėkojame išradingiems devintokams.

Netradicinio ugdymo diena pradinėse klasėse

Vasario 11 dieną, penktadienį, jau antri metai organizuota saugaus eismo diena. Jos tikslas– skatinti pradinių klasių mokinių pareigingumą ir atsakingumą gatvėse bei keliuose. Dalyvaudami saugaus eismo dienos užsiėmimuose, mokiniai aptarė pateiktis, žiūrėjo ir komentavo įvairias nufilmuotas situacijas, tobulino įgūdžius, kaip teisingai pereiti  kelią, prisiminė kelio ženklus, sprendė kryžiažodžius, piešė piešinius, kūrė darbelius, dalyvavo viktorinoje  ''gatvėj būki atsargus, šito mokyk ir draugus“. Buvo sudaryta gimnazijos mokinių "Šviesoforo" komanda, organizuota darbelių paroda.

Į foto albumą

Meninio skaitymo konkursas

5 - 8 klasės - dalyvavo 12 atstovų
    I v. - Raminta Marozaitė, 8b
    II v. - Laura Glebauskaitė, 7a
    III v. - Milita Povilonytė, 5a
    I - IV kl. - 7 dalyviai
    I v. - Agnė Žadeikytė, IIIa
    Domas Stankevičius, IIb
    II v. - Dovilė Liesauskaitė, IIb
    Monika Skistimaitė, IIa
    III v. - Greta Ilekytė, IIa
    Milda Glebauskaitė, IIa
    Rūta Šegamogaitė, IIIb

Viktorina "Laisvės liepsna"

2011 - ieji - Laivės gynimo ir didžiųjų netekčių atminimo metai. Ta proga Lietuvoje buvo organizuota nacionalinė moksleivių viktorina "Laivės liepsna". Ramygalos gimnazijos komanda "Žalgiris" gavo šansą atstovauti Seimo rūmuose surengtame finale ne tik Panevėžio rajonui (kartu su Raguvos komanda), bet ir savo mokyklai.
    Vasario 9 dieną, paminint 1991 - ųjų metų Lietuvos gyventojų plebiscitą, kuriame per 90% balsavusiųjų pasisakė už nepriklausomą ir demokratinę Lietuvą, Ramygalos gimnazistės Akvilė Želnytė, Agnė Žadeikytė, Aurelija Šiugždaitė, Ineta Pratusytė kartu su mokytoja Eugenija Naulickiene išvyko į nacionalinės viktorinos finalą. Viktorinos klausimai ir užduotys apėmė atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimą, įtvirtinimą, gynimą ir pripažinimą. Konkurse dalyvavo 46 komandos iš visos Lietuvos, kurios buvo suskirstytos į pogrupius. Viktoriną sudarė komandų prisistatymas, komandinis darbas ir kapitonų žaibo turnyras. Moksleivius vertino komisija. Ramygalos gimnazijos "Žalgirietės" savo pogrupyje liko 8 - os iš 14 - os dalyvavusių ir į finalą nepateko. Nepaisant to, merginos džiaugėsi gavusios galimybę praplėsti savo žinias, aplankyti Seimo rūmus ir ,žinoma, dalyvauti nacionalinėje viktorinoje.
    Ačiū mokytojoms Neringai Ramanauskaitei ir Eugenijai Naulickienei, paruošusioms mūsų komandą.

Aurelija Šiugždaitė, IV c