Mokytojų išvyka į Naujamiestį

Gamtos, tiksliųjų ir socialinių mokslų metodinio ratelio nariai lankėsi Naujamiesčio vdurinėje mokykloje. Mūsų gimnazijos mokytojai buvo šiltai pasitikti ir priimti.

Draugiškos rungtynės

Vasario 11d. vyko futbolo rungtynės skirtos paminėti vasario 16 d. įvykius. Dalyvavo: Ramygalos gimnazijos mergaičių, berniukų bei Panevėžio Vyturio mokyklos komandos. Nugalėtojams buvo įteikti diplomai ir atminimo medaliai. Tarp dalyvių vyravo gera ir linksma nuotaika
    .

Informacinių technologijų konkurso prizininkai

Panevėžio rajono informatikų konkurse " Skaičiuoklė ir galvosūkiai" puikiai pasirodė mūsų gimnazistai.

I    vietą užėmė Marius Keževičius
    III vietą užėmė Gilbertas Pikauskas

Mokinius paruošė informatikos mokytoja Olga Alejūnienė.

Kaziuko mugė

Kiekvieną pavasarį į Ramygalos gimnaziją atkeliauja Kaziukas, ir ne tuščiomis, o nešinas visu kermošiumi. Tokios mugės ir Vilnius pavydėtų... Skaniausių pyragų kvapo, smagių melodijų ir pirkėjų minios klegesio prisipildo mokyklos koridoriai. Už prekystalių gražiausius rankdarbius, medžio darbus ir kitokias grožybes siūlo pradinių klasių mokinukai. Tačiau nepastebimai greitai ištuštėja pyragų ir kitų skanumynų lėkštės. Juos akimirksniu „sunaikina“ vyresnieji smaližiai, kurie čia atlekia ilgųjų pertraukų metu. Namų rakandais dažniausiai apsirūpina mokytojai. Ir kai pagaliau pilvukai prikimšti, o krepšeliai pilni, Kaziukas tyliai susirenka apytuštį maišelį ir iškeliauja... Tačiau visi gerai žinome, kad kitą pavasarį jis vėl grįš su kupinu krepšiu.

Domo Petrulio seminaras

Vasario 23 dieną  gimnazijoje lankėsi PLF "Nebūk abejingas" prezidentas Domas Petrulis. Vyresniųjų klasių gimnazistams vedė
    seminarą apie Panevėžio rajono jaunimo organizacijų jungimąsi ir bendros veiklos perspektyvas. Domas Petrulis kalbėjo, kad svarbiausia gyvenime yra  turėti tikslą ir jo atkakliai siekti, nebijoti prašyti pagalbos ir būti kultūringu “akiplėša”. Jis puikiai žino, kaip sunku yra jaunam žmogui prasiskinti vietą po saule. Tam reikia ne tik noro, žinių, bet ir kitų žmonių pagalbos. Lektorius kvietė padėti vieni kitiems, bendrauti ir kurti savo ateitį drauge.

12 - okų šimtadienio šventė

.Dvyliktokų šimtadienis prasidėjo iš ryto. Gimnazijoje galėjai pamatyti pačių įvairiausių profesijų atstovus: „policininką“, „mediką“, „jūreivį“, „remontininką“, „stiuardesę“, „padavėją“, „šokėją“, „šlavėją“, „melžėją“. Visus išvardinti sunku. Pilnam vaizdui susidaryti pridursim, kad lankėsi net „kalinys“ ir mafijos pasaulio „atstovas“, bet nuo pamokų išsisukti nepavyko net jiems. Vienuoliktokai pravedė „Gyvenimo pamoką“ su mintimis prie žvakių. Dar vėliau jie įvairių profesijų atstovus privertė susikauti „Protų mūšyje“, palenktyniauti estafetėse. Neliko nė vieno abejingo per etnografinę pamoką. Viskas ne veltui. Gauti bilietai į vakarinį „cirko pasirodymą“. Puošnius dvyliktokus, jų tėvelius ir mokytojus pasitiko tikras pučiamųjų orkestras. Kaip tikri buvo „cirko“ gimnastai, šokėjai, klounas su dresiruotu „šunimi“, konferansjė, fokusininkas ir jo asistentė. Spalvingo pasirodymo metu netrūko užduočių dvyliktokams. Sėkmingai jas atlikę, dvyliktokai gavo  po smagų dokumentą. Dvyliktokus sveikino gimnazijos Direktorius, pirmosios mokytojos, auklėtojos. Salėje neliko abejingų po abiturientų  nuotaikingo šokio,  nuoširdžiai sugrotos melodijos.

Šv. Valentino diena kitaip

Tą pačią vasario 14 d. gimnazijos aktų salėje 12 - okai pristatė "Šv. Valentino dieną kitaip" su šūkiu "O visa kita tik detalės". Renginio "detalės" buvo filmukas "Kas yra meilė?", vaidinimai apie meilės prasmės paieškas ir "Kam reikalingos žmogui rankos", įdomios melodijos. Nuoširdžiai dėkojame anglų kalbos mokytojai R. Kerbelienei, renginio sumanytojai bei organizatorei, ir dvyliktokams.