Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Nacionalinis diktantas

  .Vasario 23 dieną mūsų gimnazijoje rašytas Nacionalinis diktantas. Tarp 5 konkurso dalyvių norisi atskirai paminėti IIa klasės mokinį Tautvydą Petrauską, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados II etapo prizininką, ir prancūzų kalbos mokytoją Liną Orieškienę, kuri nacionalinį diktantą rašo jau kelinti metai. Diktanto tekstas buvo Vytauto V. Landsbergio „Senelio laiškas".  „V.Kudirka – žmogaus misterija“

  Gyvename tarp labai svarbių Lietuvai. datų - Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios. Neišvengiamai prisimename V.Kudirką, kurio 155-ąsias gimimo metines šiemet minėsime. Jo sukurtai Tautiškai giesmei sukanka 115 metų. .Aktorė ir scenarijaus autorė Virginija Kochanskytė vasario 20 dieną gimnazijos aktų salėje pristatė literatūrinę programą „V.Kudirka – žmogaus misterija“. Talentinga aktorė, pasiremdama V.Kudirkos kūriniais, prisiminimais, laiškais, autobiografinėmis žiniomis, scenoje sukūrė šiuolaikišką, gyvybingą dr.V.Kudirkos portretą.

  Seminaras

  .Kol mokiniai atostogavo, mūsų gimnazijos mokytojai vasario 19 dieną kėlė savo kvalifikaciją seminare „Mokinių įsivertinimas ir pasiekimų vertinimas ugdant kompetencijas“, kurį vedė lektorė Dalia Vizbarienė. Tai jau antras renginys, apjungęs Ramygalos gimnazijos ir jos Ėriškių bei Jotainių skyrių pedagogus.

  Į foto albumą ČIA.


  Užgavėnės. Blynų diena

  blynai_iv_klaseUžgavėnės gimnazijoje šiais metais turėjo pilną teisę vadintis Blynų diena. Neleisdamos numirti skaniai Užgavėnių tradicijai, mokyklos valgyklos darbuotojos gimnazistų ir jų mokytojų skrandžių džiaugsmui prikepė sočių blynų. Per barzdą varvėjo... Skaityti toliau...

  Žynio konkursas

  .Žinių reikia siekti ne tam, kad galėtum ginčytis, niekinti kitus, ne dėl naudos, garbės, valdžios ar kitų tikslų, o tam, kad būtum naudingas gyvenime. ( F. Beikonas )

  .


  Vasario 16 – ąją minime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Įprasmindami šią datą, Ramygalos gimnazijos mokiniai Greta Karaliūtė ir Dmitrij Sidorkin sėkmingai dalyvavo respublikiniame Žynio konkurse.


  Parašė istorijos mokytoja metodininkė Eugenija Naulickienė

  Tėvų diena

  .Stipri klasės bendruomenė - pagalba mokytojai, užnugaris mokiniui. Pasirengimas pavasarinei Kaziuko mugei - puiki galimybė bendradarbiauti su mokinių tėvais, įtraukti juos į ugdymo procesą. O ir pamoka daug įdomesnė, kai ją veda ne mokytoja, o mamytė ar tėvelis. Vasario 8 diena paliko neišdildomų įspūdžių 2a klasės mokiniams. Skaityti toliau...  Išvyka į Kauno sporto halę

  .Ramygalos gimnazijos futbolo būrelio nariai, vadovaujami savo dalyko entuziasto kūno kultūros vyr.mokytojo  Egidijaus Marozo,  sausio 25 dieną Kauno sporto halėje stebėjo Euro 2014 metų atrankos varžybas Lietuva - Anglija. Mokiniai papildė savo žinias apie salės futbolą, pamatė naujų apšilimo pratimų, kamuolio smūgiavimo būdų. Jie iš arčiau susipažino su Lietuvos salės futbolo rinktine, pajuto tautinę dvasią sirgdami už Lietuvos komandą.

  Į foto albumą ČIA.