Gimnazistes išvyka į Rusiją !

rusijaMūsų gimnazijos mokinė Ramutė Kavaliauskaitė liepos 6-28 dienomis mokėsi Tarptautinėje rusų kalbos vasaros mokykloje „Moskovija“. (Kvietimą į šią mokyklą ji gavo sėkmingai sudalyvavusi respublikinėje rusų kalbos olimpiadoje. Kartu su moksleiviais iš Delio, Pekino, Helsinkio, Prahos, Minsko, Rygos ir kitų pasaulio miestų Ramutė 3 savaites tobulino rusų kalbos įgūdžius, dalyvavo įdomiuose kultūriniuose ir sporto renginiuose, ekskursijose po Maskvos Kremlių, Sergijaus Posadą, Kosmonautikos muziejų.

Rugsėjo 1-oji - Mokslo ir žinių diena

Nuskambėjęs pirmasis skambutis į mokyklą sukvietė visus - nuo pačių mažiausių, kurie dar tik žengė pirmuosius, tačiau tvirtus žingsnius mokyklos link, iki tų, kuriems šie metai jau paskutiniai ir greitai jie pakels sparnus. Nuoširdžiausi sveikinimai puošė visų šventėje susirinkusių sielas, o nuostabūs jaunųjų šokėjų šokiai šildė nuo žvarbaus rudeniško oro.

Šventės pabaigai mokiniai jau tradiciškai sudainavo Sauliaus Mykolaičio dainą "Nupiešti pasaulį".

Į foto albumą

Dėmesio dėmesio!

rugsejo1

Paskutinis skambutis

p1310445_t2Gegužės  27 dieną mūsų 12-okai žaismingai „tiuninguotais“ automobiliais  atvežė tris savo auklėtojas į paskutinę, širdies kalbos pamoką, kad pasikartotų visus tuos dvylika mokyklinių metų. Nutilęs suolų girgždesys, sąsiuvinių lapų su užrašytomis gyvenimo tiesomis  šlamėjimas užleido vietą Paskutinio skambučio šventei. Apie kadaise už mokyklos durų paliktą vasarą ir smėlio pilis abiturientams priminė pirmokėliai. Su prasmingais gimnazijos direktoriaus, pirmosios mokytojos, auklėtojų ir tėčio žodžiais, skambant fortepijono muzikai, gimnazistų dainoms abiturientai buvo palydėti į nelengvą egzaminų kelią.

Projektas „Šventieji – Dievo gailestingumo liudytojai''

Ramygalos gimnazijos mokiniai  dalyvavo vasario – gegužės mėnesiais vykusiame projekte „Šventieji – Dievo gailestingumo liudytojai“. Gegužės 20 d. įvykusioje viktorinoje, kurioje rungėsi Panevėžio vyskupijos komandos,
    Ramygalos gimnazijos aštuntokai (Gabrielė Urbonavičiūtė 8b, Kornelija Šermukšnytė 8b,  Deividas Kirdeikis 8b, Karolis Petrovičius 8b, Vilius Glebauskas 8a)  laimėjo III vietą.  Dar geriau pasirodė Ia kl. gimnazistės (Rūta Petrauskaitė , Gerda Stankevičiūtė, Odeta Želnytė, Lidija Vertelkaitė, Greta Karaliūtė), kurios laimėjo I vietą.

Futbolo varžybos

Gegužės 18 - 25 d. Panevėžio futbolo akademijos stadione vyko kasmetinės „Ežio golo“ seniūnijų futbolo varžybos, kuriose tradiciškai dalyvavo Ramygalos gimnazijos mokiniai. Atnaujintame stadione mūsų 5-6 bei 8-9 klasių mokiniai įrodė, jog Ramygala yra stipriausia iš visų Panevėžio seniūnijų, ir laimėjo abiejų amžiaus grupių I – ąsias vietas. Sekantis etapas vyks tame pačiame stadione, bet teks varžytis jau su visos Panevėžio apskrities komandomis. Taigi galime pasidžiaugti šia mūsiškių pergale ir tikėtis, jog ir apskrities varžybose jie užims aukštą vietą!

Dviračių krosas

Balandžio 26 d. Ramygalos gimnazijos stadione įvyko dviračių kroso varžybos,kuriame dalyvavo mūsų gimnazistai. Tarp mergaičių geriausiai sekėsi Neringai Juozaitytei, antra buvo Aistė Skorkaitė. Berniukų tarpe I - Gytis Miškinis, II - Arminas Kisielius ir III - Vitalijus Turulis. Sekančią dieną 10 geriausių dviratininkų važiavo į Naujamiestį, kur taip pat vyko dviračių krosas. Iš ramygaliečių geriausiai sekėsi šeštokui Pauliui Stančikui. Jis bendroje įskaitoje užėmė 5-ąją vietą.