Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Tolerancijos diena Ėriškiuose

  .Ramygalos gimnazijos Ėriškių Juozo Balčikonio skyriaus mokiniai Tarptautinę Tolerancijos dieną - lapkričio 16 – ąją - pasitiko dalyvaudami  pilietinėje iniciatyvoje „Tolerancijos skėtis“. Šiai dienai ruošėmės iš anksto: per klasės valandėles, istorijos ir etikos pamokas mokiniai prisiminė ir aiškinosi žodžio „tolerancija“ reikšmę, aptarė, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu. Skaityti toliau...

  Sveikiname!

  .Po pamokų ramūs išeinam į namus, žinodami, kad iš ryto mokyklą rasime „sveiką ir gyvą“. Gimnaziją nakčiai paliekame saugiose sargo Sigito Mykolaičio rankose. Šį lapkritį jis švenčia 50 metų jubiliejų.
  Mielas Sigitai, ir toliau aistringai neškite savo gyvenimą. Laikas visada yra jūsų pusėje, padovanodamas naujų, gaivių ir nepaliestų akimirkų. Nuoširdžiai linkime gyventi su polėkiu, kad užtektų rankų ir širdies naujiems pomėgiams, kad permainų vėjas ramiai plazdentų gyvenimo laivo burėse.

  Tolerancijos diena

  .Anksčiau maniau, kad bet ką besielgiantį keistai galima vadinti keistuoliu. Dabar suprantu, kad tikrieji keistuoliai yra kitus tokiais vadinantys. (Paul McCartney)
  .
  Lapkričio 16-ąją gimnazijos mokiniai dalyvavo akcijoje, skirtoje Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti. Šių metų tolerancijos dienos pilietinė iniciatyva – „Tolerancijos skėtis“. Skaityti toliau...  Tarptautinė nerūkymo diena

  .Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena. Ta proga .atkreipiamas visuomenės, ypač paauglių, dėmesys į rūkymo žalą rūkančiajam ir aplinkiniams, mokiniai skatinami nepradėti, o rūkantieji - atsisakyti rūkymo dėl savo ir savo artimųjų sveikatos.
  Primenama, kad priklausomybė nuo tabako yra liga. Skaityti toliau...


  Europos sveikos mitybos diena

  .Lapkričio 8-ąją gimnazijoje buvo minima Europos sveikos mitybos diena. Pasak sveikatos priežiūros specialistės Stanislavos Subačienės, vis daugiau žmonių susiduria su sveikatos problemomis, kylančiomis dėl netinkamos mitybos, todėl svarbu ugdyti sveiką gyvenimo būdą kuo anksčiau. Skaityti toliau...

  „KNYGŲ KALĖDOS“ kviečia papildyti mokyklų bibliotekas

  knygu kaledosLietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“ ir papildyti mokyklų bibliotekas naujomis knygomis.  Pernai visi susitelkę surinkome 17 tūkstančių knygų šalies viešosioms bibliotekoms. Sukurkime kalėdinį stebuklą ir šiais metais! „Per šias Kalėdas kiekvienas galime grįžti į savo mokyklą. Grįžti ne tuščiomis, o su naujomis ir įdomiomis knygomis. Iš jų Lietuvos vaikai mokysis mąstyti, kurti ir pažinti pasaulį!“, – kviečia Prezidentė.

  Mokyklų bibliotekoms labai trūksta naujų vaikų ir jaunimo knygų, enciklopedinių leidinių ir žodynų. Daugiau nei 1000 mokyklų parengė reikalingiausių knygų sąrašą, kurį rasite: www.knygukaledos.info


  Klasės valandėlė

  .Lapkričio 7 d. klasės valandėlę 8b klasėje vedė socialinė pedagogė Aušra Volkovienė. Aštuntokai kūrybinio užsiėmimo metu dirbo grupelėse ir diskutavo apie vaidmenis patyčių situacijose. Pristatydami savo darbus klasės kolektyvui, jie  apibūdino bruožus, kurie būdingi nuskriaustajam, skriaudėjui  ir stebėtojui. Apibendrindami darbą, mokiniai  įvardijo patyčias kaip skaudžią problemą tarp bendraamžių ir davė patarimų, kaip reiktų jas mažinti. Keletas foto ČIA.

  Parašė socialinė pedagogė Aušra Volkovienė