Futbolo varžybos

Gegužės 18 - 25 d. Panevėžio futbolo akademijos stadione vyko kasmetinės „Ežio golo“ seniūnijų futbolo varžybos, kuriose tradiciškai dalyvavo Ramygalos gimnazijos mokiniai. Atnaujintame stadione mūsų 5-6 bei 8-9 klasių mokiniai įrodė, jog Ramygala yra stipriausia iš visų Panevėžio seniūnijų, ir laimėjo abiejų amžiaus grupių I – ąsias vietas. Sekantis etapas vyks tame pačiame stadione, bet teks varžytis jau su visos Panevėžio apskrities komandomis. Taigi galime pasidžiaugti šia mūsiškių pergale ir tikėtis, jog ir apskrities varžybose jie užims aukštą vietą!

Dviračių krosas

Balandžio 26 d. Ramygalos gimnazijos stadione įvyko dviračių kroso varžybos,kuriame dalyvavo mūsų gimnazistai. Tarp mergaičių geriausiai sekėsi Neringai Juozaitytei, antra buvo Aistė Skorkaitė. Berniukų tarpe I - Gytis Miškinis, II - Arminas Kisielius ir III - Vitalijus Turulis. Sekančią dieną 10 geriausių dviratininkų važiavo į Naujamiestį, kur taip pat vyko dviračių krosas. Iš ramygaliečių geriausiai sekėsi šeštokui Pauliui Stančikui. Jis bendroje įskaitoje užėmė 5-ąją vietą.

Festivalio "Palėpės teatras 2011“ apdovanojimai

Visos klasės, dalyvavusios festivalyje ,,Palėpės teatras“, gavo gimnazijos direktoriaus padėkos raštus ir saldžius prizus ­– tortus. Vertinimo komisija paskelbė ir apdovanojo geriausius spektaklius. Geriausiais spektakliais 1­4 klasių grupėje pripažinti: 4a klasės spektaklis už scenografiją, muzikinį apipavidalinimą ir spektaklio vientisumą, 3a klasės spektaklis už scenografiją ir 2a klasės spektaklis už vientisumą. 5-­8 klasių grupėje geriausiais pripažinti ir apdovanoti: 8a klasės spektaklis už vientisumą ir charakteringus vaidmenis, 7a klasės spektaklis už muzikinį apipavidalinimą, temos aktualumą ir masiškumą, 8b klasės spektaklis už scenografiją ir atskleistą laikmetį. I-­III gimnazijos klasių grupėje: IIIb klasės spektaklis už vientisumą ir išbaigtumą, 10a klasės spektaklis
    už scenografiją ir 9b klasės spektaklis už puikiai atliktus vaidmenis ir netikėtai laimingą pabaigą. Vertinimo komisija apdovanojo net 40 pagrindinio ar antraeilio vaidmens atlikėjų. Tai: N. Grybaitė (1a), G. Rankelytė (1b), G. Chirv (2a), K. Saldytė (2a), N. Paura (2a), L. Šegamogaitė (2a), Gab. Trumpickaitė (2b), I. Palionytė (2b), G. Žukauskas (3a), A. Žemkauskas (3b), S. Giedraitis (3b), E. Šermukšnis (4a), N. Kareckaitė (4a), L. Bružaitis (4b), J. B. Paulauskas (4b), J. Čyplis (5a), U. Šlevaitė (5a), P. Blazevičius (5b), D. Rakauskas (5b), R. Chaju (6a), M. Stankevičius (6b), L. Ragauskas (6b), L. Žuolys (7a), A. Nemanytė (7a), E. Lipickytė (7a), N. Juozaitytė (7b), Luk. Liberis (8a), D. Šeštokas (8a), V. Glebauskas (8a), K. Štarolis (8a), R. Butkutė (8b), K. Grigaitė (8b), D. Janionis (Ia), G. Jaraitė (Ib), J. Šambarauskaitė (Ib), J. Ladavičius (IIa), R. Kavaliauskaitė (IIa), S. Ramanauskaitė (IIIb), Ž. Mikėnaitė (IIIb), D. Adomaitis (IIIb). Ramygalos lopšelio­ darželio logopedė G. Dūdienė apdovanota už gražiausiai pasiūtą lapės lėlę 4a klasės spektakliui.

Į foto albumą.

"Palėpės teatro" festivalio atidarymas!

p5060115_t2
    Kas antrus metus į mūsų gimnazijos aktų salę atkeliauja ‚,Palėpės teatro“ festivalis. 2011 metai – ‚,Palėpės teatro“, todėl nelaužant tradicijų šis įsimintinas renginys buvo atidarytas su skambia muzika, šokiais, prasmingomis kalbomis ir nuoširdžiais palinkėjimais!

Informacija apie "Palėpės teatrą 2011"

tikras palepes 2011

Palėpės teatro programą galite pamatyti paspaudę ČIA.

Savaitė be patyčių

Vaikų linijos inicijuotoje akcijoje „Savaitė BE PATYČIŲ“ dalyvavo 1062 organizacijos visoje Lietuvoje. Viena jų – mūsų gimnazija. Kovo 21-25 dienomis buvo vykdomos įvairios veiklos, kurių tikslas – atkreipti dėmesį į patyčių problemą bei skatinti pagarbius ir draugiškus santykius. Akcijos metu pradinėse klasėse organizuota draugiškumo savaitė. Kiekviena klasė pasidarė plakatą su vaikų vardais. Pasibaigus pamokoms mokiniai įsivertindavo savo elgesį prie vardo priklijuodami atitinkamos spalvos paukštelį. Paukšteliai buvo 3 spalvų. Socialinės pedagogės organizuotoje viktorinoje 3-4 klasių komandos atliko įvairias užduotis ir rungėsi, kas daugiau žino apie patyčias ir kaip jas stabdyti. Laimėjo 4a klasės komanda. 5–8, I–III klasių mokiniai, dalyvaudami akcijoje-konkurse „Gyvenkime draugiškai“, vertino savo klasės elgesį ir vertinimo lape klijavo ,,Draugiškumo paukštelius“. Komisija nusprendė, kad draugiškiausios klasės buvo 5a, 8a, I a, I b, II a, II b, III a, III b. Šių klasių kolektyvai gaus kvietimus į ,,Palėpės teatro“ festivalio 1-4 klasių mokinių spektaklius. IV klasių mokiniai, būdami ,,Taikos sergėtojais“, stengėsi rodyti draugiškumo pavyzdį ir įspėti tuos, kurie tyčiojasi vieni iš kitų. ,,Taikos sergėtojų“ atstovai dalyvavo komisijoje, vertinusioje draugiškas klases. 10-okai gimnazijos bendruomenei pristatė savo kurtus video siužetus „Pasaulį keiskime nuo savęs“. Etikos pamokas lankantys mokiniai rengė iliustracijų ir posakių bei minčių apie patyčias parodą.

Sveikiname!

Šis pavasaris mūsų gimnazijos matematikos mokytojai Tautvilei Liubomirskienei atnešė gražų jubiliejų. Miela Mokytoja! Težydi Jūsų gyvenimas spindulingų saulėtekių aušrom, vakarių žarų liepsnomis, paukščių čiulbėjimu ir kvepiančių sodų žiedais!