Šiukšlėms sakome - „NE“

talkaBalandžio 18 d. mūsų gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena, kurios metu mokiniai su mokytojais susirinko į talką švarinti miestelį bei jo apylinkes. Gimnazistai šiukšlėms ištarė griežtą "NE"! Dėkojame visiems dalyvavusiems. Tikimės, jog ši tradicija neišnyks, o visi dalyviai susimąstys ir paragins vieni kitus daugiau nešiukšlinti.

Kelios akimirkos iš talkos ČIA.

II - asis Dainuojamosios poezijos festivalis

.

Balandžio 13-osios vakarą mūsų gimnazijoje vyko II - is dainuojamosios poezijos festivalis, skirtas aktoriui, bardui, kūrėjui Sauliui Mykolaičiui atminti. Festivalyje dalyvavo 24 kolektyvai iš visos Lietuvos. Juos vertino kompetentinga komisija su aktoriumi, bardu Gediminu Storpirščiu priešaky. Šio festivalio nugalėtojais tapo Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos dainos studijos atlikėjai - Gintarė Zenkevičiūtė ir Povilas Čičelis. Jiems šiais metais ir atiteko pagrindinis pereinamasis prizas.

Skaityti toliau...

Sveikiname!

.Balandžio 14 d. mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Darbo partijos rengtose Panevėžio rajono mokyklų moksleivių 3x3 krepšinio varžybose Velžyje. Merginų komanda (Jolita Gudelytė, Deimantė Gudelytė, Agnė Žadeikytė, Dovilė Adašiūnaitė) po atkaklios kovos užėmė III vietą , o vaikinų komanda (Domas Stankevičius, Tadas Liberis, Deividas Kisielius, Tautvydas Pažarskis) užėmė garbingą II vietą. Tritaškių konkurso nugalėtojo taurę iškovojo Arnas Pulokas. Dar kartą sveikiname mūsiškius!

(spauskite ant foto norėdami padidinti)

Atgal į vaikystę!

.Mūsų gimnazijos abiturientai ir vienuoliktokai nuolat galvoja apie tai, kokią profesiją pasirinks, ar galėtų rinktis mokytojo kelią. Artėjant egzaminams bei Juokų dienai, šie mokiniai nusprendė išmėginti save ir vieną dieną pabūti mokytojo kailyje. Kovo 30-ją jie vedė pamokas, budėjo pertraukų metu, kas padėjo pasisemti naujos patirties ir dar kartą įvertinti savo galimybes. Abiturientų ir dvyliktokų laukė nemažas iššūkis – užtikrinti mokytojų užimtumą. Tą dieną mokytojai privalėjo laikytis aprangos kodo, kurio tema – vaikystė. Mokytojai pasipuošė kaspinėliais, ryškiais, vaikystę primenančiais, drabužiais, pasiėmė mylimus žaisliukus ir aktyviai dalyvavo jiems suorganizuotose pamokose. Gimnazijos mokiniams tai buvo netikėtumų diena, nes koridoriuose kasdien matomi vyriausieji mokiniai trumpam tapo jų mokytojais.

Akimirkas iš tos dienos žiūrėkte ČIA.

Savaitė BE PATYČIŲ

patyciosLietuvoje kovo 19-25 dienos skirtos akcijai „Savaitė BE PATYČIŲ“. Ramygalos gimnazija neabejinga patyčioms, todėl mielai prisidėjo prie šios akcijos. Mokykloje buvo dalijami informaciniai lankstinukai su informacija, kur galima kreiptis pagalbos, kai vaikas patiria patyčias. Koridoriuose kabėjo plakatai, kuriuose atsispindėjo keturi  „Olweus“ programos būdai kaip mažinti patyčių ir smurto apraiškas.

.Taip pat buvo surengtas video siužetų pristatymas. II klasės mokiniai nufilmavo suvaidintas situacijas apie patyčias bei pasiūlė sprendimo kelius vadovaudamiesi ,,Olweus" programos taisyklėmis. Savo filmuke II b klasės mokinė Gustina Jaraitė atskleidė patyčių aukos jausmus, išgyvenimus. Jos kūrybinis darbas buvo geriausias. Jį peržiūrėti galima ČIA.

Sveikiname!!!

Kovo 17d.Kovo 24 d. Kauno lengvosios atletikos manieže mūsų moksleivių virvės traukimo komanda, kuriai atstovavo Agnė Žadeikytė, Rokas Dūda, Mindaugas Stuogis, Mindaugas Kerulis, Eimantas Čeponis, Gražina Stančikaitė, Arminas Baltrūnas, Tadas Liberis, Marius Adašiūnas bei jų gerbiama kūno kultūros mokytoja ir trenerė Giedrė Maželienė, jaunimo kategorijoje iki 560 kg tarp 7 dalyvavusių komandų iškovojo garbingąją I-ąją vietą bei pasidabino aukso medaliais! (Antra liko – Kuršėnų, o trečia – Šiaulių raj. „Meškučių“ komanda).
    .

Šios varžybos buvo skirtos virvės traukimo federacijos dešimtmečiui. Pasak mūsiškių, ši pergalė buvo pasiekta nesunkiai, kas verčia manyti, jog sulauksime dar daugiau įspūdingų rezultatų! Sekančios varžybos vyks gegužės 14d. Jotainiuose - lauko moksleivių miestų čempionatas. Nekantriai laukiame naujų pergalių!

Paroda „Žemės žaizdos“

.Gimnazijos bibliotekoje Ib kl. mokinės surengė fotografijų parodą  „Žemės žaizdos“. Joje atskleistos Ramygalos ekologinės problemos. Nuo kovo 20 dienos gimnazijoje vyks renginiai, skirti toms problemoms spręsti.

Keletą momentų ruošiant šią parodą žiūrėkite ČIA.