Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Abiturientų darbai papuoš mokyklą

  .

  .

  .  Trad
  iciškai abiturientų dailės ir technologijų egzaminų darbai lieka mokyklai. Ir šie metai- ne išimtis. Gretos Meškauskaitės „Aguonos“ papuošė gimnazijos sekretorės kabinetą, o Laurynos Kiškytės „Palladio“ dar laukia savo vietos ant III-jo aukšto sienos. 8 technologijų egzamino darbai nukeliavo į abiturientų auklėtojų ir kitų mokytojų kabinetus. Jų nuotraukas pažadame pateikti vėliau, kai kabinetų šeimininkės grįš iš atostogų.

  (Spauskite ant foto norėdami padidinti)

  Paroda „12“

  .Labai netikėtai į skaičių 12 pažiūrėjo mūsų abiturientė Lauryna Kiškytė. Jos darbų paroda „nutūpė“ ant mokytojų kambario sienos. Štai koks tekstas skirtas palydėti mūsų akis link Laurynos darbų:

  „12“

  12 mėnesių...

  12 zodiako ženklų...

  12-os valandos nakties burtai...

  12 brolių juodvarniais lakstančių...

  12 apaštalų...

  2012 metai...

  12 klasių...

  12 angelų...

   

  Darbus žiūrėkite ČIA


  Išvyka į Seimą

  .II a klasės mokinių Erikos Dzimavičiūtės, Gretos Karaliūtės, Odetos Želnytės, Lidijos Vertelkaitės sukurtas filmas "Partizanų atminimui" laimėjo trečiąją vietą konkurse "Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija". Todėl birželio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės I.Degutienės kvietimu ir mūsų gimnazijos direktoriaus A.Adašiūno lydimos merginos lankėsi Vilniuje, LR Seime.

  Išvyka į Varšuvą

  .Birželio 7-8 dienomis IIa klasės mokinė Greta Karaliūtė ir chemijos mokytoja metodininkė Zita Žakevičienė vyko į konkurse „Mūsų eksperimentas“ laimėtą kelionę į Varšuvą. Lydimos gido ne tik pamatė daug lankytinų objektų, bet ir sužinojo apie jų istoriją. Antrą kelionės dieną susipažino su Varšuvos Koperniko mokslo centru, vienu iš moderniausių technologijų muziejų Europoje.

   

  Į foto albumą

  Paskutinė mokslo metų diena

  .Birželio 8 d. 11 val. gimnazijos aktų salėje vyko paskutinė šių mokslo metų pamoka 6-8, I-III klasių mokiniams. Garbės raštais buvo apdovanoti labai gerai ir gerai besimokantys mokiniai, o padėkomis - įvairių konkursų prizininkai ir aktyviai dalyvaujantys mokyklos veikloje. Mokinių nuotaikas dainomis praskaidrino merginų dainavimo studija. (Birželio 12 d.  II kl. mok. buvo įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai bei pagyrimo raštai)


  Į foto albumą


  Projekto „Piliečio žadintuvas“ pabaiga

  .

  Ką pažadino „Piliečio žadintuvas“?


  „Galima drąsiai teigti, kad Forumo teatro metodas pažadino iš apatijos visus mokyklos paauglius – tinginėlius“ ... „Kaip gi mes pasikeitėme dalyvaudami „Piliečio žadintuvo“ projekte? Pabudome! Projektui einant į pabaigą pažadinome ir visą mokyklos bendruomenę“ – tai tik keli projekto „Piliečio žadintuvas“ dalyvių liudijimai apie „socialinį pabudimą“.
  Žiūrėti toliau...  Paskutinis skambutis

  .Gegužės  30 dieną mūsų 12-okai tradiciškai atvežė savo auklėtojas į paskutinę, širdies kalbos pamoką, kad pasikartotų visus tuos dvylika mokyklinių metų. Nutilęs suolų girgždesys, sąsiuvinių lapų su užrašytomis gyvenimo tiesomis  šlamėjimas užleido vietą Paskutinio skambučio šventei. Apie kadaise už mokyklos durų paliktą vasarą ir smėlio pilis abiturientams priminė pirmokėliai. Su prasmingais gimnazijos direktoriaus, pirmosios mokytojos, auklėtojų ir mamos žodžiais, skambant gitaros muzikai, gimnazistų dainoms abiturientai buvo palydėti lyg paukščiai į gyvenimą.

  Kelios akimirkos iš šventės ČIA.