Keramikos pamoka

keram3_2017keram2_2017keram_2017Lapkriio 22 dien ir 2a klass mokiniai dalyvavo keramikos pamokoje, kuri vyko Ramygalos kultros centre. Pamok ved keramik Stanislava levait. I amoto antrokai nulipd specialius auktus ir dekoracijas Kaldoms. Keramik parod mokiniams, kaip dekoruoti sukurtus darbelius, ir papasakojo, kad idiuv j darbeliai bus papuoti smulkintu stiklu ir idegti auktoje temperatroje. Antrokams labai patiko lipdyti i amoto, jie diaugsi savo kriniais.

Matematikos olimpiada

kings3kings2kingsVs lapkriio 19 dienos sekmadien sumaniausi Lietuvos mokiniai dalyvavo Tarptautins KINGS matematikos olimpiados finale, kuris vyko Panevio 5-joje gimnazijoje. Jame dalyvavo ir ms gimnazijos jaunieji matematikai: Aust Milinait (2a), Matas Jagminas (2a), Gabrielius Kiuberis (2a), Vakar Liuinait (2a), Rokas Petraviius (4a) , Deividas Liberis (4a), Andrius Vaitelis (4a). Antrokus olimpiadai ruo mokytoja Gerda Navikien, ketvirtokus mokytoja Asta Kuodyt. Vaikai didiuojasi turj galimyb susipainti ir varytis su paiais auniausiais ir sumaniausiais alies jaunaisiais matematikais. Jiems nekantru suinoti, kas taps Kings matematikos olimpiados nugaltojais ir laims vertingus prizus.Mokytojos ms gimnazijos mokiniams linki kuo didiausios skms.

Molio pasaka

molio_pasaka4molio_pasaka3molio_pasaka2molio_pasakaDar viena Ramygalos gimnazijos pradin klas apsilank Ramygalos kultros centre ir dalyvavo keramikos edukacinje programoje. Besiruoiantys artjanioms Kaldoms vyresniosios pradini klasi mokytojos Vilmos Kuiens pirmokai kr Molio pasak.

Netradicin pamoka

1kl_netrad1kl_netrad21kl_netrad31kl_netrad4Lapkriio 20 dien vyresniosios pradini klasi mokytojos Vilmos Kuiens 1 klass mokiniai dalyvavo netradicinje pasaulio painimo pamokoje Laiko kelias, kuri vyko Ramygalos pato skyriuje. ios staigos virinink nuosekliai papasakojo vaikams apie pato darb, kokios paslaugos gyventojams yra teikiamos. Pirmokai suinojo, k reikia daryti, kad laikai, siuntiniai pasiekt adresat, susipaino su laikaneio profesija.

Mokytoja ir mokiniai dkoja pato virininkei u dom pasakojim ir suteiktas inias.

Plaukimo pamokos

2b_baseinas2a, 2b ir 4b klasi mokiniai m lankyti plaukimo pamokas Panevio emynos progimnazijoje. Per 15 savaii vaikai imoks plaukti, sustiprins imunitet, pagerins laikysen. Plaukimo pamokos vaikams teikia didel diaugsm bei moko savarankikumo, atsakingumo u save ir draugus. Pradinukus moko du patyr plaukimo treneriai. Pradini klasi mokytojos metodininks Gerdos Navikiens aukltiniai labai laukia kiekvieno pirmadienio, sako, kad tai j laimingiausia diena.

Pamoka su raytoja

Vieoji staiga Raytoj klubas vykdo projekt, skirt Lietuvos gimnazijoms ir mokykloms Pamoka su raytoju. Lapkriio 21 dien susitikim su Ramygalos gimnazistais pokalbiui apie iuolaikin lietuvi literatr, j skaitomas knygas atvaiavo raytoja Laura Sintija erniauskait, romano Benedikto slenksiai autor, ir literatrologas Regimantas Tamoaitis.

LR Seimo nario padka

Gerbiamieji,

LR Seimo narys dr. Stasys Tumnas diaugiasi ir dkoja, kad Js mokiniai dalyvavo fotografij konkurse Bradno em. Moksleiviai krybingai parod, kad jie moka atrasti, suvokti ir interpretuoti ms kultros klasikus. Vertiname visus: ir laureatus, ir dalyvius, ir j vadovus. Telydi Jus bradnika Lietuvos dvasia!

Su pagarba

Seimo nario S. Tumno vardu

Seimo nario Stasio Tumno padjjas-sekretorius

Nerijus Brazauskas