Keramikos pamoka

3a_keramikaPradini klasi mokytojos metodininks Laimos erniens aukltiniai dalyvavo keramikos pamokoje, kuri Ramygalos kultros centre ved keramik Stanislava levait. 3a klass mokiniai i molio lipd kaldines dovanas savo artimiesiems.

Atvirukai

atvirukai_2017Tsiasi krybinis Ramygalos gimnazijos pradini klasi mokini bendradarbiavimas su miesto kultros centru. Jo darbuotojai ruoia miesto ventines dekoracijas. Vienos i j neprasto formato atvirukai, kuriuos dekoruojant dalyvavo ms gimnazijos 14 klasi mokiniai ir j mokytojos.

Ivyka

Iab_2IabGruodio 8 dien Ia ir Ib klasi mokiniai su savo aukltojais Asta Brazdioniene ir Audriumi Kuiu lanksi kaldine dvasia alsuojaniame Panevyje, kur pasiirjo nauj lietuvik kino film ir vertino, kaip iemet papuota pagrindin miesto egl ir aikt.

Edukacin ivyka

kake_makekake_make2kake_make3kake_make4Gruodio 5 dien 2b ir 3b klass mokiniai Ramygalos kultros centro kvietimu lanksi Panevio bendruomeni rmuose ir dalyvavo edukacinje pamokoje Kaks Maks muzikin kelion. Mokytoj Lidijos Strikiens ir Dals Tamoliniens mokiniai buvo supaindinti su vairiais puiamaisiais instrumentais, band atspti, i kokios alies tie instrumentai atvyko, igirdo j balsus. Iklaus orkestro atliekamus krinius, vaikai band atspti, i koki jie animacini film. U teisingus atsakymus vaikai buvo apdovanoti prizais.

Susitikimas

med_pagalbaRamygalos gimnazijos pradini klasi mokiniai dalyvauja sveikatos rmimo projekte Augu sveikas, saugus ir stiprus. Lapkriio 22 dien vyko minto projekto renginys. Ms gimnazijos pradini klasi mokiniai susitiko su Panevio miesto greitosios medicinos pagalbos skyriaus darbuotojais D. Uzdre ir S. Uzdra. Jie ved edukacines pamokas Vaik traumos, Pirmoji medicinin pagalba.

Konkursas

Panevio rajono savivaldybs administracija jau nuo 2010 met organizuoja rainio ekologine tema konkurs rajono gyventojams, bendrojo ugdymo mokykl ir neformaliojo vaik vietimo mokykl mokiniams. Konkurso tikslai: skatinti rajono gyventojus ugdytis ekologin pasaulir, kelti aplinkos apsaugos problemas ir iekoti j sprendimo bd, pltoti ekologin ir aplinkos apsaugos vietim. 2017 metais Ramygalos gimnazijos lietuvi kalbos mokytojos metodininks Valerijos Mikiniens mokins Urts levaits (IVa) rainys Ekologija senels staliuje um III viet. Sveikiname Urt ir jos mokytoj!

Tinklinis

tinklinis8_2017tinklinis9_2017Gruodio 7 dien Naujamiesio gimnazijoje vyko Panevio rajono gimnazij aidyni mergin komand tinklinio finalins varybos. Ramygalos gimnazijos komanda, treniruojama kno kultros mokytojos metodininks Giedrs Maeliens, um II viet. Sveikiname!