Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Išleistuvės

  .Baigėsi egzaminų maratonas. Liepos 13-ą dieną į mokyklą atėjo šventė. Gimnazijos direktoriaus žodžiais tariant, 69-os laidos abiturientai susirinko užbaigti savo mokyklinio gyvenimo portretą. Sodrių spalvų į jį įliejo nuoširdi Jovaidės Jurėnaitės daina, įspūdingas šokis, net 5 atestatai su pagyrimu, kuriuos „nukalė“ Viktorija Karaliūtė, Raminta Macenavičiūtė, Lauryna Kiškytė, Goda Jaraitė, Rūta Šegamogaitė. Skaityti toliau...  Mero pusryčiai

  .Jau ketvirti metai geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikiusiems Panevėžio rajono abiturientams rengiami šventiniai pusryčiai, kurių metu juos sveikina savivaldybės meras, tarybos nariai, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistai, mokytojai.
  .


  Šiemet į pusryčius Puziniškyje, žymios 19 a. pabaigos – 20 a. pradžios visuomenės kultūros veikėjos, publicistės, rašytojos, pedagogės, filantropės Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimtinėje, buvo pakviesti  Ramygalos, Raguvos, Krekenavos, Velžio gimnazijų bei Smilgių ir Naujamiesčio vidurinių mokyklų abiturientai, už valstybinius brandos egzaminus gavę 80 ir daugiau balų. Nuo mūsų gimnazijos vyko daugiausiai abiturientų – net 8! Viktorija Karaliūtė, Raminta Macenavičiūtė, Lauryna Kiškytė, Goda Jaraitė, Rūta Šegamogaitė, Žiedūnė Mikėnaitė, Evelina Zupkaitė, Osvaldas Kievinas.

  Daugiau foto žiūrėkite ČIA.

  Abiturientų darbai papuoš mokyklą

  .

  .

  .  Trad
  iciškai abiturientų dailės ir technologijų egzaminų darbai lieka mokyklai. Ir šie metai- ne išimtis. Gretos Meškauskaitės „Aguonos“ papuošė gimnazijos sekretorės kabinetą, o Laurynos Kiškytės „Palladio“ dar laukia savo vietos ant III-jo aukšto sienos. 8 technologijų egzamino darbai nukeliavo į abiturientų auklėtojų ir kitų mokytojų kabinetus. Jų nuotraukas pažadame pateikti vėliau, kai kabinetų šeimininkės grįš iš atostogų.

  (Spauskite ant foto norėdami padidinti)

  Paroda „12“

  .Labai netikėtai į skaičių 12 pažiūrėjo mūsų abiturientė Lauryna Kiškytė. Jos darbų paroda „nutūpė“ ant mokytojų kambario sienos. Štai koks tekstas skirtas palydėti mūsų akis link Laurynos darbų:

  „12“

  12 mėnesių...

  12 zodiako ženklų...

  12-os valandos nakties burtai...

  12 brolių juodvarniais lakstančių...

  12 apaštalų...

  2012 metai...

  12 klasių...

  12 angelų...

   

  Darbus žiūrėkite ČIA


  Išvyka į Seimą

  .II a klasės mokinių Erikos Dzimavičiūtės, Gretos Karaliūtės, Odetos Želnytės, Lidijos Vertelkaitės sukurtas filmas "Partizanų atminimui" laimėjo trečiąją vietą konkurse "Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija". Todėl birželio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės I.Degutienės kvietimu ir mūsų gimnazijos direktoriaus A.Adašiūno lydimos merginos lankėsi Vilniuje, LR Seime.

  Išvyka į Varšuvą

  .Birželio 7-8 dienomis IIa klasės mokinė Greta Karaliūtė ir chemijos mokytoja metodininkė Zita Žakevičienė vyko į konkurse „Mūsų eksperimentas“ laimėtą kelionę į Varšuvą. Lydimos gido ne tik pamatė daug lankytinų objektų, bet ir sužinojo apie jų istoriją. Antrą kelionės dieną susipažino su Varšuvos Koperniko mokslo centru, vienu iš moderniausių technologijų muziejų Europoje.

   

  Į foto albumą

  Paskutinė mokslo metų diena

  .Birželio 8 d. 11 val. gimnazijos aktų salėje vyko paskutinė šių mokslo metų pamoka 6-8, I-III klasių mokiniams. Garbės raštais buvo apdovanoti labai gerai ir gerai besimokantys mokiniai, o padėkomis - įvairių konkursų prizininkai ir aktyviai dalyvaujantys mokyklos veikloje. Mokinių nuotaikas dainomis praskaidrino merginų dainavimo studija. (Birželio 12 d.  II kl. mok. buvo įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai bei pagyrimo raštai)


  Į foto albumą