Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  2012 metų geriausių rajono sportininkų ir sporto aktyvistų pagerbimas

  .Gruodžio 14 dieną Panevėžio rajono savivaldybės didžiojoje salėje buvo pagerbti geriausi rajono sportininkai ir sporto aktyvistai už aukščiausius rezultatus tarptautinėse ir šalies varžybose. Juos pasveikinęs Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis palinkėjo gerų rezultatų siekiant sportinių aukštumų. Skaityti toliau...

  Gerumo akcija

  .
  Pasak Marijono Mikutavičiaus, per Kalėdas gerumas valdo. Mūsų gimnazijos 2a klasės mokinukai, vadovaujami savo. mokytojos Laimos Černienės, gruodžio 18 dieną dalyvavo Gerumo akcijoje „Dovana vienišiems seneliams“. Ramygalos globos namų gyventojams jie parodė muzikinę pasakėlę „Joniukas ir Grytutė“.

  Raiškusis skaitymas

  .
  Gruodžio 15 dieną Vilniuje vyko IV Respublikinio raiškiojo skaitymo konkurso „Gimtoji kalba 2012“, skirto paminėti 200-ąsias I.Gončiarovo ir 150-ąsias P.Stolypino gimimo metines, finalas. Jame skirtingose grupėse mūsų gimnazijai atstovavo rusų kalbos mokytoja metodininkė Jelena Gavina, finale užėmusi II-ąją vietą, ir jos mokinės. Skaityti toliau...

  Pamokėlės apie žmogaus teises

  .
  Gruodžio 10 d. minima ,,Tarptautinė žmogaus teisių diena". Ta proga socialinė pedagogė Aušra Volkovienė vedė pamokėles 1–4 ir 5 klasių mokiniams. Ji vaikams priminė, kokios jų teisės, kodėl šalia teisių visada reikia kalbėti ir apie pareigas, kas atsitinka, kai vieni ar kiti žmonės (ir vaikai) neatlieka savo pareigų. Pamokėlių metų mokiniai ne tik diskutavo, bet ir uždavė įdomių ir reikšmingų klausimų. Pasitikrindami įgytas žinias atliko įvairias užduotis. Dar kelios akimirkos ČIA.

  Šv.Liucijos diena

  .Kai aplink šalta, tamsu ir niūru, žmonės pradeda ilgėtis ir šauktis šviesos. Tikriausiai iš šio ilgesio ir gimė gruodžio 13-ąją švenčiama Šviesos šventė. Ir šiais metais gimnazijos senojo pastato koridorius ta proga nušvito jaukiomis, gimnazistų sukurtų žibintų, šviesomis. Jiems vadovavo dailės mokytoja metodininkė Laima Kiškienė.


  „Nykštukų Kalėdos“

  .Su kalėdiniu gimnazijos rūbu, dešimtojo instaliacijų konkurso „Nykštukų Kalėdos“ darbais, gruodžio 12 dieną susipažino ir gimnazijoje viešėjęs būrelis svečių, tarp kurių buvo Panevėžio rajono savivaldybės vicemeras Antanas Pocius, Panevėžio rajono muzikos mokyklos direktorė Laima Plančiūnienė, Ramygalos kultūros centro direktorė Irena Živilienė, muzikos mokyklos mokytoja Vaida Nevulienė. Jie buvo pakviesti išrinkti jų nuomone .įspūdingiausios, nuotaikingiausios, gražiausios instaliacijos. Kviečiame į foto galeriją pažiūrėti į instaliacijas anglų k. mokytojos metodininkės Viktorijos Paškevičienės akimis.

  Į foto galeriją ČIA.

  Futbolo varžybos Pasvalyje

  Gruodžio 7 dieną mūsų gimnazijos jaunieji futbolininkai Lietuvos mokinių olimpinio festivalio 1999 m.g. ir jaunesnių amžiaus grupėje zoninėse mažojo futbolo 5×5 varžybose  Pasvalyje iškovojo III vietą.  Sveikiname sportininkus ir jų trenerį Egidijų Marozą!
  ...