Domo Petrulio seminaras

Vasario 23 dieną  gimnazijoje lankėsi PLF "Nebūk abejingas" prezidentas Domas Petrulis. Vyresniųjų klasių gimnazistams vedė
    seminarą apie Panevėžio rajono jaunimo organizacijų jungimąsi ir bendros veiklos perspektyvas. Domas Petrulis kalbėjo, kad svarbiausia gyvenime yra  turėti tikslą ir jo atkakliai siekti, nebijoti prašyti pagalbos ir būti kultūringu “akiplėša”. Jis puikiai žino, kaip sunku yra jaunam žmogui prasiskinti vietą po saule. Tam reikia ne tik noro, žinių, bet ir kitų žmonių pagalbos. Lektorius kvietė padėti vieni kitiems, bendrauti ir kurti savo ateitį drauge.

12 - okų šimtadienio šventė

.Dvyliktokų šimtadienis prasidėjo iš ryto. Gimnazijoje galėjai pamatyti pačių įvairiausių profesijų atstovus: „policininką“, „mediką“, „jūreivį“, „remontininką“, „stiuardesę“, „padavėją“, „šokėją“, „šlavėją“, „melžėją“. Visus išvardinti sunku. Pilnam vaizdui susidaryti pridursim, kad lankėsi net „kalinys“ ir mafijos pasaulio „atstovas“, bet nuo pamokų išsisukti nepavyko net jiems. Vienuoliktokai pravedė „Gyvenimo pamoką“ su mintimis prie žvakių. Dar vėliau jie įvairių profesijų atstovus privertė susikauti „Protų mūšyje“, palenktyniauti estafetėse. Neliko nė vieno abejingo per etnografinę pamoką. Viskas ne veltui. Gauti bilietai į vakarinį „cirko pasirodymą“. Puošnius dvyliktokus, jų tėvelius ir mokytojus pasitiko tikras pučiamųjų orkestras. Kaip tikri buvo „cirko“ gimnastai, šokėjai, klounas su dresiruotu „šunimi“, konferansjė, fokusininkas ir jo asistentė. Spalvingo pasirodymo metu netrūko užduočių dvyliktokams. Sėkmingai jas atlikę, dvyliktokai gavo  po smagų dokumentą. Dvyliktokus sveikino gimnazijos Direktorius, pirmosios mokytojos, auklėtojos. Salėje neliko abejingų po abiturientų  nuotaikingo šokio,  nuoširdžiai sugrotos melodijos.

Šv. Valentino diena kitaip

Tą pačią vasario 14 d. gimnazijos aktų salėje 12 - okai pristatė "Šv. Valentino dieną kitaip" su šūkiu "O visa kita tik detalės". Renginio "detalės" buvo filmukas "Kas yra meilė?", vaidinimai apie meilės prasmės paieškas ir "Kam reikalingos žmogui rankos", įdomios melodijos. Nuoširdžiai dėkojame anglų kalbos mokytojai R. Kerbelienei, renginio sumanytojai bei organizatorei, ir dvyliktokams.

Šv. Valentino diena

Gimnazijos dešimtokai pavasariškomis dekoracijomis priminė visiems, kaip nuotaikingai reikia švęsti Šv. Valentino dieną mokykloje. Gimnazistai liko jiems dėkingi už  pertraukų metų padovanotus prasmingus eilėraščių posmus, smagią muziką, žaidimus.

10 - okų diena

Vasario 11 d. gimnazijoje buvo švenčiama “Dešimtokų diena”, kurią tradiciškai organizavo ir vedė devintokai.. Šią dieną reikėtų  pavadinti “Žvaigždžių diena”. Apie tai priminė smagios sutiktuvės su  muzika, kievienam dešimtokui užkabinta asmeninė žvaigždė,  II aukšto fojė eksponuotos “sužvaigždėjusių” dešimtokų vinjetės ir pilnos veiksmo pertraukos. Šventiškai nusiteikę dešimtokai netaupė jėgų ir sumanumo.Vakare visi rinkosi aktų salėje, kur vyko speciali laida "Televizijos žvaigždės". Malonu, kad tarp žiūrovų kaip niekad buvo daug tėvelių bei mokytojų. Laidos dalyviai turėjo atlikinėti įvairias užduotis. “Žvaigždės” dešimtokai dainavo, atsakinėjo į suktus klausimus bei piešė. Visko nevardinsim, parašysim, kad buvo tikrai smagu. Dėkojame išradingiems devintokams.

Netradicinio ugdymo diena pradinėse klasėse

Vasario 11 dieną, penktadienį, jau antri metai organizuota saugaus eismo diena. Jos tikslas– skatinti pradinių klasių mokinių pareigingumą ir atsakingumą gatvėse bei keliuose. Dalyvaudami saugaus eismo dienos užsiėmimuose, mokiniai aptarė pateiktis, žiūrėjo ir komentavo įvairias nufilmuotas situacijas, tobulino įgūdžius, kaip teisingai pereiti  kelią, prisiminė kelio ženklus, sprendė kryžiažodžius, piešė piešinius, kūrė darbelius, dalyvavo viktorinoje  ''gatvėj būki atsargus, šito mokyk ir draugus“. Buvo sudaryta gimnazijos mokinių "Šviesoforo" komanda, organizuota darbelių paroda.

Į foto albumą

Meninio skaitymo konkursas