"Palėpės teatro" festivalio atidarymas!

p5060115_t2
    Kas antrus metus į mūsų gimnazijos aktų salę atkeliauja ‚,Palėpės teatro“ festivalis. 2011 metai – ‚,Palėpės teatro“, todėl nelaužant tradicijų šis įsimintinas renginys buvo atidarytas su skambia muzika, šokiais, prasmingomis kalbomis ir nuoširdžiais palinkėjimais!

Informacija apie "Palėpės teatrą 2011"

tikras palepes 2011

Palėpės teatro programą galite pamatyti paspaudę ČIA.

Savaitė be patyčių

Vaikų linijos inicijuotoje akcijoje „Savaitė BE PATYČIŲ“ dalyvavo 1062 organizacijos visoje Lietuvoje. Viena jų – mūsų gimnazija. Kovo 21-25 dienomis buvo vykdomos įvairios veiklos, kurių tikslas – atkreipti dėmesį į patyčių problemą bei skatinti pagarbius ir draugiškus santykius. Akcijos metu pradinėse klasėse organizuota draugiškumo savaitė. Kiekviena klasė pasidarė plakatą su vaikų vardais. Pasibaigus pamokoms mokiniai įsivertindavo savo elgesį prie vardo priklijuodami atitinkamos spalvos paukštelį. Paukšteliai buvo 3 spalvų. Socialinės pedagogės organizuotoje viktorinoje 3-4 klasių komandos atliko įvairias užduotis ir rungėsi, kas daugiau žino apie patyčias ir kaip jas stabdyti. Laimėjo 4a klasės komanda. 5–8, I–III klasių mokiniai, dalyvaudami akcijoje-konkurse „Gyvenkime draugiškai“, vertino savo klasės elgesį ir vertinimo lape klijavo ,,Draugiškumo paukštelius“. Komisija nusprendė, kad draugiškiausios klasės buvo 5a, 8a, I a, I b, II a, II b, III a, III b. Šių klasių kolektyvai gaus kvietimus į ,,Palėpės teatro“ festivalio 1-4 klasių mokinių spektaklius. IV klasių mokiniai, būdami ,,Taikos sergėtojais“, stengėsi rodyti draugiškumo pavyzdį ir įspėti tuos, kurie tyčiojasi vieni iš kitų. ,,Taikos sergėtojų“ atstovai dalyvavo komisijoje, vertinusioje draugiškas klases. 10-okai gimnazijos bendruomenei pristatė savo kurtus video siužetus „Pasaulį keiskime nuo savęs“. Etikos pamokas lankantys mokiniai rengė iliustracijų ir posakių bei minčių apie patyčias parodą.

Sveikiname!

Šis pavasaris mūsų gimnazijos matematikos mokytojai Tautvilei Liubomirskienei atnešė gražų jubiliejų. Miela Mokytoja! Težydi Jūsų gyvenimas spindulingų saulėtekių aušrom, vakarių žarų liepsnomis, paukščių čiulbėjimu ir kvepiančių sodų žiedais!

Nenorime gyventi šiukšlėse!

Balandžio 14 d. mūsų gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena, kurios metu mokiniai su mokytojais švarino miestelį bei jo apylinkes. Gimnazistai šiukšlėms ištarė griežtą "NE"! Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Teisinių žinių viktorina Velžio gimnazijoje

Kovo 30 d. Velžio gimnazijoje įvyko rajoninė teisinių žinių viktorina "Temidė", kurioje dalyvavo mokiniai iš Berčiūnų, Raguvos, Velžio, Smilgių ir Ramygalos. Mūsų gimnazijai atstovavo P. Galiauskas, A. Žadeikytė, M. Grakauskaitė, I. Pratusytė ir A. Želnytė. Juos į Velžį atlydėjo nemenka palaikymo komanda. Viktorinos dalyviai turėjo paruošti prisistatymą, atsakyti į klausimus, pristatyti plakatą , suvaidinti situaciją ir pateikti atsisveikinimą. Už tai jie buvo vertinami balais.

Po įnirtingos ir atkaklios kovos minimalia taškų persvara nugalėjo Berčiūnų komanda. Antrąją vietą užėmė Velžio gimnazistai, o garbingą trečiąją - Ramygalos atstovai. Nugalėtojams buvo įteikti vertingi prizai ir dovanos. Mūsų gimnazistus viktorinai ruošė istorijos mokytoja Neringa Ramanauskaitė.

Į foto albumą.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio virvės traukimo finalinės varžybos

Kovo 26 d. Panevėžyje vykusiose finalinėse virvės traukimo varžybose nugalėjo Ramygalos gimnazijos komanda, kuri po sunkios ir atkakalios kovos įveikė Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos ekipą. Virvės traukimo finalinėse varžybose rungėsi 32 bendrojo lavinimo mokyklų komandos. Varžybų nugalėtoja tapo Ramygalos gimnazija, kuriai atstovavo Paulius Galiauskas, Agnė Žadeikytė, Rokas Dūda, Mindaugas Stuogis, Mindaugas Kerulis, Eimantas Navikas, Jorūnė Jablonskytė, Arminas Baltrūnas, Tadas Liberis, Dovilė Adašiūnaitė bei jų gerbiama kūno kultūros mokytoja ir trenerė - Giedrė Maželienė. Sveikiname mūsų gimnazistus, 1- os vietos nugalėtojus, už įspūdingą pergalę ir už tai, kad garsina mūsų gimnazijos vardą!

Į foto albumą.