Sveikiname!

Mūsų gimnazijos rusų kalbos mokytoja metodininkė J.A.Gavina labai sėkmingai dalyvavo II Respublikiniame raiškiojo skaitymo konkurse „Rusų kalba 2010“, skirtame įžymaus rusų rašytojo A.P.Čechovo gimimo 150-mečiui. Vilniaus miesto Rotušėje vykusiame konkurso finale ji buvo pirma „mėgėjų“ nominacijoje „A.P.Čechovas. Rusų kalba – gimtoji“. Mokytoja apdovanota diplomu ir prizu – ekskursija į Rusijos vietoves, kuriose gyveno ir kūrė A.P.Čechovas.

gvn

"Aš galiu gyventi kitaip"

"Aš galiu gyventi kitaip"Sausio 31 d. aktų salėje vyko prevencinis renginys - "Aš galiu gyventi kitaip". Jis buvo skirtas 3-5 klasių mokiniams. Yra žinoma, kad daug paauglių patenka į žalingų įpročių poveikį. Apie kvaišalų žalą pradėti kalbėti reikia kuo anksčiau. Yra svarbu mokyti vaikus įvairių laisvalaikio praleidimo būdų ir gebėjimo atsispirtižalingiems pročiams. Renginį vedė III klasių mokiniai: G. Jaraitė, T. Liberis, A. Voronovas, K.Pečeliūnaitė bei P. Galiauskas.

Nuotraukas galitę pamatyti ČIA.

Pamokų stebėjimas

Sausio 27 d. gimnazijoje lankėsi Panevėžio rajono švietimo įstaigose dirbančių išorės vertintojų grupė: K. Rimkus, V. Kuprienė, A. Raišienė, S. Šukevičienė,A. Sakalauskienė, R. Baltušis. Jie lankėsi pamokose, jas stebėjo, vertino.
    pamokų stebėjimas

"Protų mūšis"

Š.m. sausio 26 d. gimnazijos aktų salėje vyko "Protų mūšis", kuriame dalyvavo Ia, Ib, IIb, IIa, IIIab klasių komandos. Po atkaklios kovos į finalą pateko IIa ir IIb klasių atstovai. Finale sėkmė lydėjo IIb klasę, kuri gavo teisę superfinale susirungti su mokytojų komanda. Kaip ir buvo galima numanyti, superfinale laimėjo mokytojai,tačiau mokiniai nebuvo nuskriausti. Jie gavo po kuklią dovanėlę. Už įdomų renginį dėkojame A. Butkevičiūtei, studentei - praktikantei. Sveikiname "Protų mūšio" finalo dalyvius: IIb T. Pažarskį, D. Kisielių, M. Grakauskaitę, D. Kaminską, M.Šegamogą. IIa R. Kavaliauskaitę, D. Kielą, D. Petrovičių, G. Ilekytę ir M. Glebauskaitę.

"Protų mūis" "Protų mūšio" akimirkas žiūrėkite ČIA.

Dėmesio! Dėmesio!

Š.m. vasario 3 d. (ketvirtadienį) - Tėvelių diena gimnazijoje
    15 val. - koordinacinis pasitarimas "Pirmokų adaptacija"
    16 val. - visuotinis tėvų susirinkimas

Darbotvarkė:

1. Įžanginis direktoriaus žodis (iki 15min.)
    2. Tėvų atstovų rinkimai į gimnazijos Tarybą
    3. Paskaita "Vaikų teisės ir pareigos". Lektorė-Panevėžio rajono PPT socialinė pedagogė E.Kazlauskienė

Individualūs pokalbiai, tėvų susirinkimai klasėse vyks auklėtojų nurodytu laiku.

Kviečiame dalyvauti!

Šiaulių lėlių teatro ,,Avilys“ spektaklis

Sausio 14 dieną gimnazijos aktų salėje pradinių klasių mokiniai žiūrėjo Šiaulių lėlių teatro ,,Avilys“ senovinių lėlių vaidinimą ,,Pančas ir Džudė“. Šis projektas skirtas smurto prevencijai ,,Mes – ne lėlės!“

Spektaklio metu buvo daug bendraujama su žiūrovais, kviečiant įvertinti smurtines situacijas ar personažų poelgius. Pasibaigus vaidinimui, pradinukai galėjo išbandyti pirštininių lėlių – pono Pančo, klouno Džojaus, krokodilo, gydytojo – valdymą.

Į foto albumą.

Sausio 13 - osios rytas

Štai šitaip mūsų gimnazija sutiko jubiliejinį Sausio 13 -osios rytą. Tradiciškai pirmos pamokos pradžioje klasėse degė žvakutės, įtaigus mokytojo žodis, filmuota medžiaga priminė, kokia kaina iškovota laisvė.

Nuotraukas galite pamatyti ČIA.