Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  „Kastu international paskaita“

  pa200108

  Spalio 20 d. mūsų gimnazijos aktų salėje „Kastu international“ atstovas suteikė žinių 11-12 klasių mokiniams apie Europos Sąjungos  šalių švietimo sistemas, informavo, kuriose ES šalyse jiems bakalauro studijos nemokamos, kiek laiko trunka tokios studijos skirtingose ES šalyse. Šios organizacijos atstovas pristatė Danijos, Anglijos, Švedijos, Nyderlandų, Anglijos bei Škotijos aukštojo mokslo institucijas ir detaliai  paaiškino visą stojimo procesą į pasirinktų šalių aukštojo mokslo įstaigas.

   

  Daugiau informacijos www.kastu.lt

   

  Akcija „Kad mano dantukai neskaudėtų“ 1-4 klasių mokiniams

  Rugsėjo mėnesį gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė St. Subačienė pradinukams vedė pamokėles apie dantukų priežiūrą. Jauniausieji mokiniai sužinojo apie dantų rūšis ir jų atliekamas funkcijas, apie maisto produktus, kurie padeda augti ir stiprina dantis. Taip pat sužinojo, kada reikia lankytis pas stomatologą. Norint, kad dantukai neskaudėtų, pirmiausia reikia nuo mažų dienų išmokti prižiūrėti dantukus – juos taisyklingai ir kasdien valyti, nepamirštant liežuvio ir dantenų. Mokiniams išdalinti lankstinukai „Mano dantukai sveiki!“
  Rudens gėrybių paradas

  Nustumdamas šiltą vasaros saulę ir akiplėšiškai trumpindamas dienas į žemę braunasi Ruduo. Spalio 7 d. pradinių klasių korpuso I-ame aukšte surengta rudens gėrybių parodėlė, sukvietusi gausų žiūrovų būrį. Išradingai rudens gėrybių kompozicijas pateikė 4b klasės mokinių kolektyvas, o daugiausia darbų pristatė 1a klasės vaikai kartu su tėveliais.

  Išradingus pradinukų darbus žiūrėkite ČIA.

  Mokytojų diena

  Tarptautinės mokytojų dienos proga 12-okai trečiadienį pavertė sekmadieniu. Paruošę to paties pavadinimo muzikinę - poetinę kompoziciją, su ovacijomis ir nevystančios gėlės žiedu iškilmingai pasitiko mokytojus. Aktų salėje pedagogų laukė šventinis sveikinimas, kupinas posmų, muzikos, šokio. Mokytojos buvo pakviestos pasisukti valso ritmu. Ypatingo dėmesio susilaukė gimnazijos direktorius A.Adašiūnas, jau 20 metų vadovaujantis mūsų mokyklai, mokytojai L.Krištopaitytė ir E.Marozas, tą dieną šventę gimtadienius.

   

   


  Visiems mokytojams buvo įteikti „Sekmadienio“ krepšeliai. Sveikinimo kulminacija tapo didžiulis tortas. „Apsalusiom“ širdim mokytojai išvyko į Panevėžio J.Miltinio dramos teatrą pamineti savo profesinės šventės.

   

  Sveikatingumo diena

  „Daugiau judėsi – dėl sveikatos mažiau bėdų turėsi“ – byloja senolių išmintis. Vaikų kasdienybę ir laisvalaikį vis labiau užvaldo televizija ir kompiuteriai. Vaikams kasdien rekomenduojama dvi – tris valandas aktyviai judėti tam, kad užtikrintume sėkmingą viso kūno ir jo funkcijų vystymąsi. Todėl rugsėjo 28 dieną pradinių klasių mokiniams organizuotas tradicinis žygis pėsčiomis prie Aukštadvario karjero. Diena buvo ir linksma, ir judri. Pralaimėjusių nebuvo – laimėjo noras sportuoti, pabūti visiems kartu, pasidžiaugti šiltais rudens saulės spinduliais.

  Drakoniuko teatro spektaklis

  abc

  Rugsėjo 26 dieną gimnazijoje viešėjo Drakoniuko teatras. Šį kartą mažiesiems ugdytiniams iš darželio ir pradinių klasių mokiniams parodė spektaklį „Robinzono nuotykiai negyvenamoje saloje". Tai neįtikėtina istorija apie į negyvenamą salą pakliuvusį Robinzoną Kruzą, jo draugystę su džiunglių karaliumi ir, aišku, lobio paieškas su piratu Kardadančiu. Spektaklis ne tik leido vaikams pasinerti į pasakų pasaulį, bet ir padėjo suprasti, jog gyvenime yra daug svarbesnių lobių nei auksas.

   

  Dar kelios akimirkos iš spektaklio..


   

  Garbių svečių viešnagė gimnazijoje

  Dar šią vasarą gimnaziją pasiekė džiugi žinia, kad Seimo narė Dalia Kuodytė laimėjo kompiuterių klasę pasirinktai mokyklai, kurią dovanojo Taivano vyriausybė. (Lietuvai buvo skirtos dvi tokios klasės). Kadangi Seimo narė kilusi iš šio krašto, ji pasirinko Ramygalos gimnaziją.