Laisvs gynj diena riki skyriuje

.Akcija skiriama prisiminti ir paminti prie 22 metus Lietuvos piliei viening siek apginti atkurtos valstybs nepriklausomyb, puoselti jaunimo istorin atmint bei patriotikum. Visa mokyklos bendruomen miting pradjo tylos minute pagerbdami uvusiuosius valstybs gynjus.. Mokytoja Dalija Zimaitien primin ios dienos svarb ir akcijos tikslus. irjome dokumentin film apie Sausio 13-osios vykius. Vliau netradicinio ugdymo dien tsme Panevio kratotyros muziejuje. Mokiniai dalyvavo edukacinje programoje Brangiau u gyvyb, prisimin Sjdio laik Lietuvos istorij, susipaino su vykiais prie televizijos bokto 1991 sausio 13-osios nakt, irjo dokumentin film apie sausio 13-osios vykius, rinko trispalves, dliojo dliones. Tikims, kad i netradicinio ugdymo diena primins mokiniams, kokia kaina buvo apginta Lietuvos Nepriklausomyb.

Para istorijos mokytoja Dalija Zimaitien

foto album IA.